Jaką pensję ma osoba na stanowisku inżynier?

Inżynier zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

spokojnie do 10000tysiecy zarabia moj tata jako inzynier na budowie ale to chyba i tak amało

0 / 0

Z czasem zarobki znacznie wzrosną nawet do 8000 złotych

0 / 0

inżynier budownictwa , pierwsza praca po studiach (ale już z doświadczeniem) 3000 zł netto, to podobno dobra stawka.

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

z tego co mi wiadomo to tutaj nawet koło 4200 minimalnie się zarabia co miesiąc

0 / 0

6 tysięcy złotych - to jest kasa za którą można już żyć

0 / 0

Teraz inżynierowie są najbardziej rozchwytywani, ale średnio zarabiają w okolicach 6 tys zł

0 / 0

Zalezy o jakiej branży mówimy, bo moim zdaniem stwki wahają sie od 4000 tysiecy do 8000 tysiecy a nawet i więcej.

0 / 0

to prawda, 4 tysiące to raczej jest standard. Także warto chyba

0 / 0

Zależy jeszcze jaka firma, no ale myślę, że powyżej 4000 złotych

0 / 0

inżynierowie w polsce zarabiają tak od 4500 do 8500 zł miesięcznie, w zależności od firmy

0 / 0

myślę , że przy tak ogólnym podejściu do tematu możemy mówić o kwotach od 4 do 8 tysięcy

0 / 0

ale jeśli mówimy już o inzynierach w branży energetycznej chociażby to po kilku latach 5-6 tysięcy to minimum jakie się zarabia

0 / 0

tak tylko zależy o jakich inżynierach mowa. Początkujący inżynier budowy chociażby zarabia maks do 3,5 tysiąca

0 / 0

wiadomo że inżynierowie mają się czym chwalić. zarobki ich osiągają nawet 10 tys. Odpowiedzialna praca ale i opłacalna.

0 / 0

Jak bardzo dochodowy jest zawód inżynier, mile widziane wiarygodne informacje na temat tego stanowiska

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
13 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...