Ile zarabia programista

No chyba zdecydowanie więcej niż 2800 zł netto. Mój brat studiował Informatykę to u nich na 3 roku studiów każdy ma już pracę w zawodzie i wysokie zarobki.

0 / 0

Ja pracuję we Wrocławiu dolnoslaskie-praca.pl w firmie z branży IT i zarobki dla programistów są zdecydowanie wyższe. Tego typu zarobki jak podajecie niecałe 3 tys. , to są może ok, ale jak dla studenta - z pewnością nie dla kogoś z doświadczeniem.

1 / 0

Programista zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

myślę, ze od 5 tysiecy spokojnie w górę, branża informatyczna jest bardzo dobrze płatna

0 / 0

Programista zarabia powyżej 6000 złotych, zależy jaka branża i zawód

0 / 0

programista abrdzo dobrze zarabai przede wsyztskim to branaza infirmatyczna wiec okolo dychy

0 / 0

uu 8tysiecy to sporo ale podjerzewam, ze sa jeszcze lepsi w tej dziedzinie zalezy od firmy

0 / 0

Programista to kasa mniej więcej na poziomie 3000zł

0 / 0

Wszystko zależy od tego czego programista, mimo to zarobki nie wynoszą mniej niż 4 tysiące.

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

Ja piszac w C++ obecnie mam jakieś 8 kafli na kontrakcie B2B.

0 / 0

Programista zarabia co najmniej 4 tysiące miesiecznie

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

to wszystko zależy moim zdaniem od języka, w którym programuje

0 / 0

zarobki programisty zaczynają się od 4 tysięcy w górę

0 / 0

Minimalne zarobki programisty to wiem ze jakoś tak prawie 4 tysiące

0 / 0

Takie średnie zarobki programisty wynoszą ponad 5000 zł

0 / 0

W zależności od tego jakie języki zna zarobki są od 4000 do 10000

0 / 0

programiści dostają koło 4000 zł zaraz po studiach, później mogą zarobić nawet prawie dwa razy więcej

0 / 0

Haha, no fakt, te 3 tysiące to zdecydowanie za mało, tym bardziej, że mój chłopak pracuje na tym stanowisku od niedawna, jest świeżo po studiach i zarabia 5100. I to na początek.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...