Wypłata pracownik restauracji.

Pracownik restauracji zarobi mniej więcej 2300 złotych netto miesięcznie

0 / 0

Pracownik w restauracji (zależnie od prestiżu) zarabia powyżej 2000 + napiwki

0 / 0

Pracownik Restauracji to od 1300 zarabia pewnie na spokojnie

0 / 0

Jako kelner zazwyczaj koło 2000, ale jak pisali wyżej napiwki to dodatkowe 500 zł.

0 / 0

jeżeli zatrudniony jest w dobrej restauracji na stanowisku kucharza to nie mniej niż 7-8 tysięcy

0 / 0

standardowo zarabia się od 2 do 2,5 tysiąca. Reszta to napwiwki

0 / 0

Ja na zmywaku zarabiam 1600 na rękę, ale przynajmniej jest normalne umowa i obiady.

0 / 0

Zależy na jakim stanowisku, bo to chyba trochę za ogólnie jest powiedziane, ale kelnerzy z napiwkami są w stanie wyciągnąć niekiedy nawet ponad 2 tysiące.

0 / 0

Jako pracownik restauracji nie zarobisz kokosów, średnio 1600 zł zarabiają

0 / 0

Zatrudniony na stanowisku pracownik restauracji ma wynagrodzenie co najmniej 1350 zł

0 / 0

Zalezy czy ktoś pracuje na kuchni czy na barze, barman czasem ma wiecej z napiwkow plus wynagrodzenie, kucharz tylko podstawę myślę że ok 2000 -3000 tys,

0 / 0

male sa zarobki pracownika restauracji, wydaje mi sie ze ponad 2 tys, nie wyciagnie

0 / 0

Zależy też jakie to jest dokładnie stanowisko w restauracji i co to za restauracja. Wiadomo, że duża większość wypłaty to będą napiwki. W dobrych restauracjach to można ogromne pieniądze zarobić, nawet powyżej 3 tysięcy.

0 / 0

to zależy jakie konkretnie stanowisko i jaki wymiar godzin, ale zazwyczaj jest to w przedziale 1300-1900 zł

0 / 0

Wydaje mi się, że jednak bardziej ekskluzywne restauracje są w stanie zaproponować więcej ale to warto przejrzeć oferty http://www.gowork.pl/praca/pracownik-restauracji;st

0 / 0

jeśli rozmawiamy o kasie od szefa bez napiwków to jedynie około tysiąca

0 / 0

Podstawa jest mało, bo w gastro nie ma dużych podstaw ale w Warszawie Centrum można nawet 3 tysiące zgarnąć.

0 / 0

jeśli mówimy tutaj o zarobkach bez napiwków to liczyć można na niewiele ponad tysiąc zotych miesięcznie. Jednak wiadomo , że napiwki to zdecydowana większość z tej wypłaty

0 / 0

Jaką tygodniówkę ma pracownik restauracji, osoby z doświadczeniem na tym stanowisku zachęcamy do dzielenia się swoją wiedzą

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...