Wynagrodzenie na stanowisku recepcjonistka

Recepcjonistka zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

wydaje mi sie ze recepcjonista zbyt wiele nie zrobi, podjerzewam, ze ponad może 2 tysiace

0 / 0

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Recepcjnistka zarabia powyżej 2000 złotych, ale jakoś nie dużo

0 / 0

wczensiej najwiecej mozna bylo 1800zł zarobic a teraz chyba ponad 2tysiace

0 / 0

Recepcjonista zarobi w dobrej firmie przynajmniej 3000zł brutto miesięcznie

0 / 0

na początek to jak masz doświdczenie to liccz tak na 3000 zl netto.

0 / 0

recepcjonistka zarobi około 2400 złotych na reke

0 / 0

Z tego co mam wrazenie, to powyżej 2000 złotych jest

0 / 0

od 2000 do 2600 zł się zarabia jako recepcjonistka ;)

0 / 0

W hotelu zazwyczaj nie zarabia się więcej jak 3000, ale mniej jak 2000 tez trudno spotkać.

0 / 0

Powiem wam, że ja na stanowisku recepcjonistki dostaję najniższą krajową.

0 / 0

Recepcjonistki niestety nie mają dobrych zarobków, chociaż właściwie mają spoko prace, tyle, że za te 2 tysiące to się czasem odechciewa.

0 / 0

recepcjonista dostanie maksymalnie 2500 zł ale to juz w większym mieście i w renomowanym miejscu

0 / 0

Myślę, że jako recepcjonistka pracujac na umowie o pracę to ponad 2000 tysiace jest,zalezy w jakiej branzy to zawsze jakies benefity dodTKOWO DOCHODZA CZY GIFTY :)

0 / 0

no właśnie wszystko zamyka się do około 2,7 tys

0 / 0

Zalezy jaka branża ale zarobki zaczynają sie od 2000 tysiecy,wiecej niż 3000 raczej nie ma.

0 / 0

z tego co wiem to recepcjonistka nie zarabia jakos bardzo duzo bo maksymalnie 2400

0 / 0

zgadzam się z Wami. kasa tutaj to te 2-2,5 tysiąca

0 / 0

Praca do trudnych nie należy ale można zarobić nienajgorzej. W okolicach 2000

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
2 tygodnie temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...