Płaca elektryka

Elektryk w ciągu miesiąca zarobi minimum 2500 złotych netto

0 / 0

elaktryk bardzo dobrze zarabia cos w granicach do 10 tysiecy lub wiecej zalezy od ilosci zlecen

0 / 0

no dobrze, ale jeśli chodzi o minimum to będzie ok 3000 zł netto.

0 / 0

Mi sie wydaje, że jest dobry pieniądz do ogarnięcia, powyżej 4000

0 / 0

całkiem dobre sa te zarobki elektryka miedzye 4 a prawie 6 tysiecy

0 / 0

robię jakieś chałturki i zgarniam z 2-3 tysiące co miesiąc

0 / 0

jeżeli wykonuje się jakieś hałturki to do 2 tysięcy się złapie co miesiąc

0 / 0

Mam wrażenie, że jest tutaj bardzo fajnie, polecam kasa 5000

0 / 0

Wiecie mieć zawód to podstawa a nie.... No i w zawodzie można zarobić do 5 na pewno

0 / 0

wydaje mi się, że spokojnie do 2500-3000 zł da się zarobić

0 / 0

nie spotkałem się z zarobkami lepszymi jak 3,5 tysiąca. Ktoś w innej formie pracuje?

0 / 0

podobno nawet można zarabiać miesięcznie 5600 zł wow ;)

0 / 0

to normalna sprawa. A i tak tam są zadowoleni że tak tanio

0 / 0

w Polsce zarabia się koło 4 tysięcy ale według mnie w Niemczech zarobi się 2 razy więcej

0 / 0

zdecydowanie bardziej opłaca się pracować na własnej działalności a nawet z 5 tyś co miesiąc można zarobić.

0 / 0

Nie ma co narzekać, 4000 złotych w pierwszej lepszej firmie jest.

0 / 0

no za granicą można dostać i ponad 5500 zł, niestety w kraju ciężko na coś takiego liczyć

0 / 0

minium 4000 zł to jest za granicą, a nie w Polsce

0 / 0

wiem ze minimalne zarobki jako elektryk wynosza prawie 4 tysiace wiec i tak sporo

0 / 0

Niewielu jest na rynku dobrych elektryków, więc ci, co się na rzeczy znają, zarabiają nawet po 5 tys złotych.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
4 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
6 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...