Wynagrodzenie pielęgniarza

za granica to nawet spoko kasa a nas zalezy czy prywatnie pracujesz czy publicznie

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

W publicznym to jest dramat dla kogoś początkującego u nas w PL za za granicą to co innego nawet do 15 tysięcy zarabiają

0 / 0

zależy czy zatrudniony jest prywatnie w szpitalu czy w publicznym ale chyba zbyt wiele nie

0 / 0

No jest kasa do zdobycia, nawet niezła przecież, 4000zł

0 / 0

na poczatku rpacy pewnie sie tak jakos ponad 1 tysiac zarobi tylko

0 / 0

Oj nie wiem gdzie masz tak duże zarobki @Alison. Mój brat dostaje niecałe 3 tysiące.

0 / 0

Pielęgniarz dostaje powyżej 3000 złotych, do 10000 nawet

0 / 0

W Polsce to niestety, ale 2500-3000 to już bardzo wysoko, zazwyczaj dają mniej.

0 / 0

Pielęgniarz w Polsce też nie zarabia takich tragicznych pieniędzy. Wiadomo, że za granicą lepiej, ale tu z 4 tysiące da radę wyciągnąć.

0 / 0

moze i tak, ale nie kazdy chce za te ganice wyjeżdżać przecież

0 / 0

nie no, za granicą zarabiają i kilkanaście tysięcy .

0 / 0

no z tego co słyszałem to 2500 jak piszecie to takie max

0 / 0

Słyszałem, że nawet i po 2500 złotych na rękę niektórzy dostają.

0 / 0

Prywatny pielęgniarz zarabia nawet i ponad 5000zł, gorzej jest w NFZ oczywiście

0 / 0

powiem wam, że z tego co mi wiadomo, to tak mniej więcej od 2200 do 3000 tys. zł miesięcznie się zarabia

0 / 0

Na pewno bardziej jest to opłacalne poza Polską. Tam 10k PLN jest pewne , w Polsce raczej połowa.

0 / 0

No niestety pracuję jako pielegniarz i mam 3000 na rękę wiec też tragedii nie ma

0 / 0

pielęgniarze w Polsce dostają grosze. Zza granicy z kolei mogą przywieźć spory kapitał

0 / 0

Pewnie też jest to płynne i zależne od tego czy NFZ czy jakiś np szpital prywatny.. może wtedy przekroczy ten próg 1.500 zł..

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
23 godziny temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...