Ile zarabia monter?

monter wyciągnie mneij wiecej 5000n złotych ......

0 / 0

monter nie zarabia zle zalezy czy ma na godzinę stawke i zalezy od doswiadczenia

0 / 0

monter zarabia jakieś 4000 złotych brutto. Chyba nieźle

0 / 0

monter zarabia jakieś 4000 złotych brutto. Chyba nieźle

0 / 0

monter ale zalezy czego to jest monter, bo mysle, ze to zlaezyod ilosci zleceń

0 / 0

monter może zarobić około 3-4 tysiące miesięcznie

0 / 0

to zależy oczywiście co montuje, ale jest to kasa powyżej 3000 złotych

0 / 0

monterzy minimalnie tak koło 3600 zł zarabiają co miesiąc

0 / 0

na pewno można zarobić więcej niż 2000 zł, ale jest prawie zawsze okres próbny...

0 / 0

minimalne zaroki na stanoiwsku monter wiem ze wynosi tak okolo 3,7 tys

0 / 0

9 tysięcy to chyba jest jednak za dużo, bo z tego co ja się orientuję średnio to jest z 4-5 tysięcy.

0 / 0

no tak, ale to rzadko kiedy zarobisz te 9 tys na reke

0 / 0

Monterzy zarabiają średnio powyżej 3000 złotych, ale w zależności od firm i wyjazdów zdarza się więcej, czasami i dwukrotnie

0 / 0

W mojej miejscowości, w której się tym zajmuję, taka standardowa stawka to około 4500 zł na czysto.

0 / 0

Dodatkowe pytanie - jakie kwalifikacje trzeba posiadać, by móc realnie myśleć o zarobkach rzędu 5 tysięcy złotych?

0 / 0

Dla zainteresowanych tych stanowiskiem polecamy oferty pracy w Polsce i zagranicą dostępne na http://www.gowork.pl/praca/monter;st<br /> Zapraszamy.

0 / 0

Są nawet taki fuchy że zarobisz ponad 5 tys. Zależy tak naprawdę jak skomplikowany montaż i czego no i dużo też od lokalizacji ale mogą to być bardzo realne kwoty rzędu ponad 5 tys więc dosyć opłacalny zawód.

0 / 0

Kiedyś zajmowałem się montażem, co prawda było to już jakiś czas temu więc kwoty teraz mogą się różnić ale były one w okolicach ok 3-4 tys.

0 / 0

Czy stanowisko monter to opłacalny zawód, ktoś ma jakieś szczegółowe informacje na temat zarobków?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...