Zarobki na stanowisku opiekunka

Opiekunka zarabia miesięcznie minimalnie około 2500 złotych netto

0 / 0

Na pewno stawki są jednak większe, minimum to te 2000 zł do ręki.

0 / 0

za granica zarabiaja bardzo dobrze, bo u nas to pewnie najwiecej max 3tysiace

0 / 0

Opiekunki zarabiają powyżej 5000 złotych netto miesięcznie

0 / 0

z tego co mi wiadomo to tak nawet do 6400 zł miesięcznie można dostać

0 / 0

nie wiem jakie wy macie doświadczenia,ale ja standardowo dostawałam 12 zł za godzinę

0 / 0

W niektórych miejscach jest to jakieś 200 złotych za jedną noc

0 / 0

Pieniądze są dobre, bo 4000 złotych można zarobić nawet

0 / 0

Wszystko zależy od miasta, wieku dzieci i ich ilości, ale podobno stawka jest średnio 15 zł za godzinę na jedno dziecko.

0 / 0

na pewno zarobki są różne, ale jak ktoś ma doświadczenie to spokojnie o 5 tys można zawalczyć

0 / 0

opiekunowie zarabiają tak średnio od 3300 zł do nawet 6400 zł miesięcznie, wow

0 / 0

W tym przypadku stawka dniowa wynosi od 100 do 300 złotych.

0 / 0

oczywiście jeśli mowa w tym przypadku o pracy za granicą

0 / 0

no no widze ze calkiem sporo mozna zarobic jako opiekun bo nawet ponad 6 tysiecy

0 / 0

Wszystko zależy od osoby, która zatrudnia opiekunkę, ale spokojnie może zarobić od 3 tysięcy zł.

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Kwota zależy od zlecenia języka doświadczenia tak jest u mnie jak wyjeżdżam. Ale mam dobre wsparcie i pomoc ze strony Medipe. jak maie jeszcze jakies pytania to pytajcie. Sama na początku szukałam informacji bo to taka niepewność jest i strach.

0 / 0

Wiecie,że Niemcy wprowadzili płace minimalne dla opiekunek?Agencje zwyczajnie oszukują.Zapłacą grosze,a mają z tego spory zysk.Warto sprawę nagłośnić.

0 / 0

Zgodzę się z powyższą wypowiedzią.. no i trzeba uściślić rzeczywiście zakres.. mając na myśli opiekun ja kojarzyłabym to z opieką ostatnio tak powszechną jak opieka nad osobami starszymi no i kwoty rzędu ponad 6 tys to są realne pieniądze.

0 / 0

to zależy kim i gdzie się opiekujemy, chociaż słyszałam że można i kilka tysięcy złotych zarobić jak jest trudniejsze zlecenie. moja znajoma zarabiała 6000 zł nie dawno jeszcze

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...