Ile może zarobić mechanik?

wydaje mi się, że można zarobić u nich koło 2500 zł na pewno.

0 / 0

Mechanik zarabia przynajmniej powyżej 3000 złotych netto

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

mysle, ze ponad 5 tysiecy ale nie miesiecznie bo miesiecznie wieej moze na dzien tyle miec

0 / 0

Zalezy w jakim zakładzie pracuje i jakie ma dosiwadczenie ale ponad 3tys.

0 / 0

mechanik może zarobić od 3 do 5 tysięcy miesięcznie w zależności od doświadczenia

0 / 0

Mój tata będąc mechanikiem zarabia niecałe 3 tysiące.

0 / 0

Mechanicy w ASO zarabiają koło 3 tysięcy a w warsztatach nieautoryzowanych z 1000 zł więcej

0 / 0

Dobry mechanik jest w stanie zarobić 4 tysiące, ale musi być bardzo dobry.

0 / 0

mechanicy nie zgarniają mniej w miastach niż 3,5 tysiaca

0 / 0

wydaje mi się, że do 4 tys to już jest naparwde dużo jednak

0 / 0

nie jest to latwa praca ale za to zarobki spore mozna wyciagnac ponad 5 tysiecy

0 / 0

Zatrudnienie na mechanika może wydawac się skomplikowane, ale maksymalnie to może zarobić nawet 5500zł.

0 / 0

Mechanicy zarabiają różnie, od 4000 do nawet i 6000, ale można i więcej w luksusowym salonie

0 / 0

Mechanik w Warszawie zarabia jakieś 5000 złotych, w zależności oczywiście od przerobu i prestiżu warsztatu itp itd

0 / 0

Jeśli ktoś jest dobrym fachowcem to myślę, że około 5 tys może wyciągnąć. Natomiast słyszałem, że najniższa to jakieś 3700.

0 / 0

Potwierdzam. Takie średnie wynagrodzenie to ok 5 tys no i wyżej.. oczywiście wiadomo, że to też zależne jest od miejsca ale te kwoty się znacznie pokrywają.

0 / 0

Oni różnie zarabiają- dobry mechanik słyszałem że jest w stanie miesięcznie zarobić ok 6 tys na rękę ale może ktoś ma jeszcze jakieś szczegóły..

0 / 0

Szukamy wiedzy na temat pensji na stanowisku mechanik, kto takowe posiada niech pisze

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
14 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...