Jakie zarobki ma hostessa?

Hostessa zarabia miesięcznie powyżej 2800 złotych netto

0 / 0

Hostessa zarobi powyżej 2000 złotych na ma miesiąc

0 / 0

hostessa - dobra zarobi nawet 2500 zł netto, wiec nieźle

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

na pewno na starcie to można liczyć tak z 2000 zl z tego co wiem

0 / 0

ja dostawalam 10 zl a czasem 13 zl n agodzine juz netto i zalezy ile pracujesz

0 / 0

hostessa ma zarobki około 2 tysiące miesięcznie brutto, czyli najniższa krajowa

0 / 0

nie ma co ukrywać, że niestety na stałe nie ma co się tam zatrudniać

0 / 0

Jeśli chodzi o kasę to w przeliczeniu na godziny - jakaś dyszka

0 / 0

to też zależy ile zleceń miesięcznie się ma, ale podobno można nawet do 2000 zł dostać

0 / 0

wydaje mi się, że średnia wynosi maksymalnie do 3 tys z tego co wiem.

0 / 0

Zależy od zleceń, bo jak wiadomo praca nie jest cały czas i nie zawsze biorą, bo to mają różne wytyczne wyglądowe czy wzrostowe. Jednak tak średnio to wychodzi z 1700 myślę.

0 / 0

z tego co mi wiadomo to minimalne płace wynoszą koło 1100 zł miesięcznie, nie jest źle

0 / 0

tak naprawdę to zwykle zarabiałam jakieś 15 zł za godzinę a wiem że to jedna z wyższych stawek

0 / 0

minimalnie stawki jakie chodzą na rynku to tak około 1100 zł miesięcznie, ale do 2 tys. zł miesięcznie to na spokojnie można wyciągnąć

0 / 0

no na goworku sporo znajdziesz tematów wolnej pracy dla hostessy

0 / 0

No ja na takich promocjach nie miałam przyjemności być i z mojego doświadczenie max przy tego typu pracy to do 2 000 zł a zazwyczaj standard to 1 500 zł.

0 / 0

ja jak zaczynałam prace to zarobki były tak od 2 do nawet 7 tysięcy, ale to jak codziennie pracowałam przy promocji np. samochodów. Napracujesz sie ale i zarobisz.

0 / 0

Ile dziennie może zdobyć hostessa, ma ktoś informację o dniówce na tym stanowisku

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...