Zarobki na stanowisku analityk

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

zarobki analityka wahaj sie miedzy 3 a ponad 5 tysiecy zlotych

0 / 0

zalezy w jakiej branzy ale podjerzewam ze spokojnie ma od 2000tysiecy do 6000tys

0 / 0

No to jest taki zarobek na poziomie 4000 tysięcy miesięcznie

0 / 0

Analityk spokojnie zarobi 3 tysiące, a taki lepszy dobije nawet do 6.

0 / 0

To musi być już dobry analityk, żeby te zarobki dochodziły do 5000

0 / 0

zarobki analityka sięgają 4-5 tysięcy miesięcznie

0 / 0

Analityka to dość trudna branża, to i zarobek rzędu 4-5 tysięcy nie powinien nikogo dziwić.

0 / 0

Analityk zarabia mneij więcej 4000 zł miesięcznie

0 / 0

dobry analityk moze zarobic nawet i [ponad 6 tysiecy zlotych na stanowiusku

0 / 0

Ja jako Analityk finansowy zarabiam obecnie blisko 5 tysięcy.

0 / 0

ale taki chyba z dobrym kilkuletnim doświadczeniem.

0 / 0

Dobry analityk jest w stanie zarobić jakieś 6 tysięcy i to już netto. Pozdrawiam.

0 / 0

całkiem nieźle analitycy w polsce zarabiają bo nawet tak do 6000 zł na miesiąc :)

0 / 0

no fakt, zajrzałem pod ten link, sporo ofert i na pewno z którejś chętnie skorzystam, dziękuję i pozdrawiam

0 / 0

Osoby zainteresowane pracą jako analityk mogą zajrzeć pod link http://www.gowork.pl/praca/analityk;st gdzie znajdują się aktualne oferty dotyczące tego stanowiska

0 / 0

Mogę Wam z doświadczenia powiedzieć, że analityk przeciętnie zarabia ok 5tys. Kolega w wypowiedzi powyżej dobrze określił max na tym stanowisku. Więc potwierdzam te informacje.

0 / 0

Podobno średnie zarobki są w granicach ok 5 tys brutto ale jest mniejszość która osiąga na tym stanowisku wynagrodzenie powyżej 7 tys brutto. Ktoś ma inne spostrzeżenia?

0 / 0

Jaką pensję może otrzymywać analityk, poszukiwana wiedza na temat tego stanowiska

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...