Ile zarabia doradca personalny?

Doradca PErsonalny zarabia na miesiąc przynajmniej 2800 złotych na rekę

0 / 0

Wydje mi się, że na tym stanowisku to minium jest te 3 tysiace netto.

0 / 0

podejrzewam, ze na poczatku nawet jakies 3 tysiace pozniej jak sie wkreci to naet okolo dychy

0 / 0

Na pewno można zarobić też ponad 5 tys z tego co widze ale to chyba tylko najlepsi..

0 / 0

Oj taki dobry doradca to może mieć dużo więcej podobno nawet 6 tyś. potrafią zarobić

0 / 0

Osoba na tym stanowisku zarabia 3000 złotych i jest fajnie jej

0 / 0

doradcy personalni to minimalnie koło 2500 zł zarabiają

0 / 0

podejrzewam,że próg od jakiego zaczynasz wspolpracę finansowy to ok 3000tyś

0 / 0

podobno przeciętnie na terenie Polski jest szansa dostać koło 4 tyś na juz

0 / 0

Wydaje mi się, że taka średnia to 3500 zł netto na tym stanowisku.

0 / 0

Z tego co ja się orientuję zarobki są różne, mieszczą się w przedziale 2-6 tysięcy.

0 / 0

To jest wszystko zależne od tego kto jakiego doradcy potrzebuje. Zarobki sięgają do 4 tysięcy

0 / 0

doradca personalny w wielkiej firmie to i 6 000 zł miesięcznie wyciągnie

0 / 0

to widzę , że zależy to od wielu czynników jeśli przedstawiasz to w ten sposób @kwinto

0 / 0

doradcy personalni zarabiają tak w przedziale od 1900 zł do około 6000 zł miesięcznie

0 / 0

Do ręki dostaję 4400 i jestem zadowolony z tego.

0 / 0

Można spokojnie liczyc na 5 tysięcy i to na umowie o pracę.

0 / 0

Z tego co.pamietam to doradcy sa w stanie zarobic nawet do pieciu tysiecy miesięcznie

0 / 0

w zależności jaka branża to tak od 3,5 tys. zł do 6 tys. zł miesięcznie na spokojnie można zarobić

0 / 0

w hr jest teraz ogromne zapotrzebowanie na ludzi, warto iść tą drogą zawodową. i praca z ludźmi nigdy się nie nudzi, najbardziej rozwija

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...