Wypłata przedstawiciel handlowy

zalezy od niego samemo jakie robi premie, mysle ze spokojnie czasmi 15tysiecy mają

0 / 0

Wszystko tak naparwde zależy od tego ile ma się doświadczenia.

0 / 0

pensje bardzo zróżnicowane, w zalezności od firmy. Około 3000zł

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

wiele zależy od samego regionu gzie pracujesz. nawet 13000 idzie mieć

0 / 0

zarobki na tym stanowisku zależą od operatywności danego handlowca, jest to jednak nie mniej niż 2,5 tysiąca

0 / 0

pewnie maja podstawe plus jeszcze premie ale zalezy jaka branża pewnie do 130000tyś

0 / 0

PH w polsce na spokojnie mogą liczyć na zarobki do 5000 zł miesięcznie

0 / 0

olek, ja na takim stanowisku w firmie polskiej zarabiałem koło 3 tysięcy.

0 / 0

Ja bym nie powiedział, że dla początkujących to jest standard, bo to zależy od prowizji, więc zarabia się więcej niż 2500.

0 / 0

typowy standard dla początkujących to 2,5 tysiąca miesięcznie

0 / 0

głównym minusem jest to że trzeba mieć własną działalność, ale na czysto i tak średnio zostaje z 2 tysiąće

0 / 0

przedstawiciel handlowy poza stałym wynagrodzeniem ma tez premie i to razem może byc nawet 6 tysięcy

0 / 0

minimum jeśli wyrabia najmniejsze normy. A możliwości ma oczywiście dużo większe

0 / 0

Myśle że przedstawiciel handlowy zarabia min 2500 zł

0 / 0

Przedstawiciel handlowy zwykle dostaje przynajmniej 3000 plus premie

0 / 0

Zazwyczaj jest tak, że podstawa wynosi od 2000 do 3000 złotych.

0 / 1

Z przedstawicielami to jest różnie, bo spory procent wypłaty stanowią prowizje, a jak ktoś się bardzo stara i ma do tego dryg, to spokojnie może miesięcznie wyciągnąć z 6 tysięcy.

0 / 0

Przedstawiciel handlowy może czasami zarobić nawet i 6 tysięcy złotych, zwłaszcza jesli mowa o farmaceutach

0 / 0

kilka lat pracowałam jako przedstawiciel handlowy i różnie to bywało, ale generalnie przy dobrych wiatrach i dużych staraniach te kilka tysięcy można miesięcznie zarobić

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...