Pensja asystent

słuchajcie, pewnie można ok 3000 zł można zarobić tak na ręke.

0 / 0

Asysten zarabia tak około 2000 złotych na spokojnie

0 / 0

zalezy gdzie jest asystentem i jakie ma obowiązii jakieś 2k zarobi

0 / 0

Jasne, że może @333 a nawet ponad pięć tysięcy wiem, że niektórzy zarabiają

0 / 0

Asystent tutaj zarabia przynajmniej 3000 złotych netto

0 / 0

kurcze nie widdzialam ze asystent moze nawet ponad 5 tysiecy zarobic

0 / 0

no własnie, mi się jednak wydaje, że te zarobki to ok 3000 zł to minium

0 / 0

zależy czyj asystent .Znajoma jest asystentem kierownika projektu i netto 3200 zł

0 / 0

No właśnie wszystko zależy co to za asystent @riki tikson, ale mniej niż 2 tysiące to nie ma.

0 / 0

zależy od czego ten asystent. myślę , że kasa jednak bliżej 2 tysi...

0 / 0

asystenci swoje zarobki tak zamykają od 2000 do 5000 zł na miesiąc

0 / 0

Wypadałoby określić jaki asystent, bo to zależy przecież, ale i tak zarobki mniejsze niż 2 tysiące nie są.

0 / 0

Zależy jaki asystent, ale zazwyczaj zarobki są tak w okolicach 3 tysięcy złotych.

0 / 0

Jako asystenta zarządu ze znajomościa 2 języków obcych mam 3500 na rękę.

0 / 0

minimalne stawki na stanowisku asystenta to podobno około 1900 zł, ale spokojnie dochodzą one do 5000 zł miesięcznie

0 / 0

na samym poczatku to nie sadze ze zarobi sie jakos wiecej niz 2 tysiace

0 / 0

Dokładnie, pytanie jako jaki asystent, ja obecnie jako asystent dyrektora zarabiam 2400 złotych.

0 / 0

oczywiście w zależności jaka to branża, ale minimalnie podobno nie zarobi się mniej niż 2,5 tys. zł na rękę

0 / 0

to zalezy o jakiej branży mowa. Przykładowo asystent projektanta nie ma dużych pieniędzy

0 / 0

Jeśli chodzi np o zwykłe asystowanie w biurze i zajmowanie się dokumentacją to zazwyczaj kwoty oscylują w granicach max 2.200 zł ale jeżeli jest to asysta np Prezesa lub w dobrej branży handlowca to rzeczywiście pułap jest większy i 4-5 tys jest bardzo osiągalne.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...