Jaki prawnik z Łodzi - odzyskanie odszkodowania?

Tutaj a.kita@euco.pl jest adres mailowy do agenta z tego EuCO. Facet ma naprawdę duże doświadczenie. Od razu do niego piszcie.

0 / 0

Racja, idealne firma, podoba mi się ich inicjatywa ! ------------------------------------ http://www.detektywzenit.pl

0 / 0

No faktycznie bardzo fajna firma, jak nie trzeba płacić to dobrze.

0 / 0

cypik - 2015-02-28 19:43:14Nie znam tej firmy. Ja korzystała z usług EuCO. Szybko wywiązali się z umowy. Pieniążki po ok. 3 miesiącach były już na moim koncie.EuCO faktycznie jest świetne. Widzę, że tutaj http://portal-konsumenta.pl/opinie-o/europejskie-centrum-odszkodowan mają naprawdę wile pozytywnych opinii od klientów. Oznacza to tylko jedno: są świetni w tym co robią!

0 / 0

To przyznam, że super. Opłaca się iść do takiej firmy, bo nic się nie płaci.

0 / 0

Biorą prowizje. Czyli rozliczenie następuje po odzyskaniu odszkodowania. Jeśli nie odzyskają to nic nie płacisz - właśnie dlatego EuCO jest lepsze niż kancelarie prawne.

0 / 0

A ile kasy biorą za taką usługę? Opłaca się to?

0 / 0

Nie znam tej firmy. Ja korzystała z usług EuCO. Szybko wywiązali się z umowy. Pieniążki po ok. 3 miesiącach były już na moim koncie.

0 / 0

Poszukuję dobrego prawnika z Łodzi, który zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych. Słyszałam, że prawnik Agnieszka Mikołajczyk z Kancelarii Prawnej Meritum ( http://meritumodszkodowania.pl ) zajmuje się takimi sprawami. Korzystaliście z jej pomocy? Udało się odzyskać odszkodowanie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...