Verse Oogst/ Noordhuys

Pracowałam w tej firmie dość niedawno, bo od marca tego roku przez okres mniej więcej trzech miesięcy. Co do warunków mieszkania, uważam, że posiadają jedne z lepszych domy i mieszkania. Mieszkałam w domu o bardzo wysokim standardzie, naprawdę wchodząc tam byłam w ogromnym szoku, bardzo na plus. Mieszkanie moim zdaniem mogłoby być jednak trochę tańsze, wychodziło prawie 100 euro tygodniowo. Kontakt z Alicją, koordynatorką również bez żadnych zarzutów. Pisało się do niej smsa, nawet w mniej ważnej sprawie, a ona w przeciągu kilku minut potrafiła już podpisać albo oddzwonić. Pracowałam na pakowni. To prawda, normy są naprawdę wysokie i trzeba się nieźle namachać. Dużo się dźwiga i przewala tych kilogramów. Więc nie polecam pracy osobom, które nie są wytrzymałe fizycznie. Przed rozpoczęciem sezonu było mało godzin, więc wypłata była słaba. Ale kiedy sezon się zaczął, było zazwyczaj koło 300 euro tygodniowo. Ciężko jest tylko wystać w miejscu od 6 rano, czasami do 20. Nogi wchodzą do tyłka. Najgorzej mają kołowi, którzy muszą skrzynki z pomidorami ustawiać na paletę, na dość dużą wysokość, to chyba najcięższa praca tam. Liniowe na chwilę obecną są w miarę okej. Choć niektóre nowe dziewczyny awansowane na to stanowisko, myślą, że pozjadały rozumy i najzwyczajniej w świecie się panoszą. Oczywiście są takimi samymi pracownikami jak i my, więc nic nie stoi na przeszkodzie odpowiadać im w ten sam sposób, w jaki one zwracają się do nas :) nie ma się czego bać, bo na podstawie opinii jednej zdenerwowanej liniowej, szefostwo nas nie wyrzuci z pracy. Mimo wszystko, dało się nieźle zarobić.

0 / 0

Pracowaliśmy przez tą firmę przez jakiś okres czasu, jednym słowem to MOBBING nie wiemy nic o pakowani ale szklarnia porażka traktują cię jak ktoś napisał wyżej sami konfidenci polacy? nie to polactwo andreas wielki lider a gowno robi zneca sie psychicznie nad ludzmi szczegolnie dziewczynami bo nimi sie zajmuje krzyczy klaska ci nad uchem majac pretensje rzuca pomidorami a jak sa jakies konrole to siedzi grzeczny jak owieczka pojdziesz do alicji to powie ci ze ona cie rozumie i na tym sie skonczy nic wiecej nie zyskasz ogolnie mowiac to ludzie polactwo ktorzy pracuja tam podlizuja i kabluja niektore dziewczyny plakaly przez andreasa a pozniej lataja i liza mu dupe podpierdalaja cie na kazdym kroku jak krzyczy ci schnela to masz zapierdalac a nie chodzic jak zwrocisz mu uwage ze do cb mowi szybciej a holendzrzy nawet nie maja norm to ci powie ze szkoliren czy jakos tak glab jeden nie umie angielskiego pamietam jak go wkurwialem jak gadalem do niego po angielsku a on huja glab rozumial i zylka mu wyskakiwala krzyczal go home tyle umial jebani pederasci nie rozumieja ze czasem nawet jak chcesz bardzo nie zrobisz czegos tak jak osoba w 2 rajce bo masz bardziej zajebana musisz posiwiecic wiecej czasu a jest jeszcze jedna szklarnia rzadzi tam alladyn ten to dopiero pułkownik z wyboru jak przyjedzie na szklarnie glowna jest rozbiurka kazdy napierdala normalnie w storju a on odbierdoli sie w fartuch jakby bylo zakarzenie 3 stopnia ze skurwysyna lałem beke jak nie wiem na swoje szklarni gnebi ludzi potrafi stanac na betonie i krzyczec tempo kurwa tak powiedzial akzdy pracownik z kazdej szklarni ogolnie to ludzi ktorzy wiekszosci sa juz tam dluzej to jak wspomnialem wczesniej polactwo ktore nie umie znalesc sb innej pracy glaby bez przyszlosci ktore wola sprzedac sie i zostac konfidentami mowia ci z maja w dupie norme a jak widza szefa to odwrocisz sie za kurwa on prawie rajke konczy gdzie ty ledwo do polowy dochodzisz moglbym pisac tak wiele i wiele naprawde sytuacji jak ktos nie uwierzy to smialo niech jedzie sam sie przekona .

1 / 0

Hej xoxo, masz może jakieś namiary na lepszą sortownie? Nie muszą to być pomidory. Firma noordhuys.nl to porażka

0 / 0

Również nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam na pakowni jakaś masakra - normy bardzo duże liniowe bardzo chamskie. Najlepiej żebyś normę po tygodniu wyrabiać ale żeby jakoś pomóc, nauczyć to nie mają czasu. Liniowe ciągle tylko chodzą i krzyczą szybciej szybciej albo że się nie ma normy, obrażają... pracują praktycznie sami polacy także wiadomo polak polakowi nie pomoże ale za to zrobi wszystko byle go wylali. Ta pakownia to obóz pracy zdecydowanie nie polecam!!! Pracę zmieniłam na inną pakownie i bez porównania o wiele lepiej normy niższe i milsi ludzie lepsze warunki mieszkaniowe i transportowe...

0 / 0

Hej ,nie polecam tej firmy nikomu jeden wielki walek okradaja z pieniedzy w pracy jestes traktowany jak smiec .Odradzam pani alicja to jakies nieporozumienie

0 / 0

Ania jedziesz tez do tej firmy? Jak tak to którego.

0 / 0

Posiada ktoś więcej opinii na temat tej firmy?

0 / 0

witam. mam pytanko co do pracy w tej firmie. co do wyplat itd czy sa w miare ok. po ile godzin sie pracuje. jakie sa warunki mieszkalne. i oczywiscie czy jest praca. bo z tego co mi wiadomo sezon sie skonczyl a dostalem oferte pracy w tej firmie. i jest bardzo interesujaca i korzystna. bardzo prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam

0 / 0

praca ciężka bardzo, ale wypłacalni są, mieszkania mają spoko, nie kroją jak agencje

0 / 0

Pracował lub słyszał ktoś o tej firmie? Poszukują osób do pracy przy pakowaniu pomidorów...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...