Po już 3 aplikacjach do tej firmy mogę spokojnie powiedzieć że pani rekrutująca Iwona Kasprzyk - HR Manager, nie ma żadnej kultury osobistej i nie zna żadnych zasad rekrutacji pracowników.<br /> <br /> Za pierwszym drugim i trzecim razem po przesłaniu cv do firmy dostałam informację po pewnym czasie pozytywną odpowieć &quot;Pragnę poinformować, iż zakwalifikowała się Pani do kolejnego etapu rekrutacji na stanowisko ....W związku z tym chciałabym porozmawiać z Panią przez Skype w dogodnym dla Pani terminie.<br /> a po pozytywnym wyniku rozmowy zaprosić Panią do siedziby naszej firmy na drugi etap rekrutacji.<br /> Proszę o informację, kiedy miałaby Pani czas?<br /> Nasz Skype ID: hakin9media&quot;<br /> <br /> Za pierwszym razem po odpowiedzeniu na email dostałam informację że już pani nie chce ze mna gadać.<br /> Za drugim razem po ustaleniu dla mnie i tej pani dogodnego terminu, podaniu loginu skype...pani się nie pojawiała na skype za to odpowiedział mi ktoś inny i po 3 dniach doczekalam sie email od pani ze nie mogla i przeprasza i chcialaby ponownie sie ze mna umowic ale znowu mnie olala i jak sie upomnialam ze nie pojawila sie na spotkanie twierdzial ze to moja wina i juz znowu mnie olala....<br /> <br /> Bardzo profesjonalny pracownik rekrutujacy z takim pracownikiem firmie nie wroze dobrze<br />