UWAGA OSZUST!!!Olympia Uitzendbureau

Niestety ta wiadomość jest podejrzana - możliwe, że osoba podszywa się pod potencjalnego pracodawcę. Zawsze przed podpisaniem umowy należy sprawdzić pracodawcę oraz wiarygodność jego zapewnień. Przed wyjazdem zarobkowym do Holandii trzeba dopilnować wielu formalności. Na stronie prowadzonej przez Ambasadę Holandii w Warszawie można poczytać o tym, jak najlepiej szukać pracę przez agencje pracy, holenderski urząd pracy, przez Internet, targi pracy czy na własną rękę. Sprawdź: http://wholandii.pl/praca-w-holandii/szukanie-pracy/sposoby-szukania-pracy

0 / 0

Witam podejmę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech. Posiadam niemieckie karty z internetem na sprzedaż w dużej liczbie. Oferuję bardzo niską cenę za zakup sporej liczby kart, które można rozprowadzić na terenie zakładów. Cena za jaką osoba chętna do współpracy będzie chciała sprzedać karty zależy tylko od niej. Oferuję możliwość ustalenia indywidualnie terminu płatności za towar bez konieczności wykładania gotówki. Cena jaka mnie interesuje to 10 euro za 5gb internetu, reszta to czysty zysk osoby zainteresowanej. kontakt: niemieckiekarty@onet.pl

0 / 0

No nieźle... Parę lat temu gdy szukałam pracy, też jakiś koleś odpisał mi w ten sposób, ale nie dałam się nabrać. Powinno takie coś od razu się zgłaszać. Oszuści zarabiają na naiwnych ludziach chcących zarobić na życie. Życzę powodzenia wszystkim walczącym o swoje prawa!

0 / 0

Uwaga na tego oszusta podaje się tym razem za Wojciecha wlazło skurwiel pobiera opłatę za pierwszy tydzień za mieszkanie ogłoszenia identyczne jak wcześniej pakowanie ciastek Hannover trzeba szmaciaża złapač

0 / 0

to jeszcze sie ciagnie ?i nikt nie moze zajebac goscia?Ja w miedzyczasie otworzylem w PL firme,dwa lata za granica tez ostatnio spedzilem w swoim fachu-qrwa mac dobrze ze rzdzi PIS to moze cos sie zmieni.Pozdrawiam

0 / 0

Bananowy Song - 2015-11-01 22:59:04Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.jobs4sachsen pralinki.de Oszust tym razem podszywający się pod koordynatora Marcina Kłosa. UWAŻAJACIE!

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Magda,jak masz gdzieś pieniądze to prosze bardzo. czekaj w nieskończoność na zakończenie sprawy albo jest unieaktualnienie.policja ma gdzieś pojedyńcze zgłoszenia.puki się tego bardziej nie nagłości to mają to gdzieś! straciłem 700 zł,nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie to konkretna sumka.powodzenia w wieloletnim oczekiwaniu.

0 / 0

Gdybyście już wcześniej wysłali takie dane i Żeby spamu nie było :) ale nie będzie bo to dobre rady:)jeszcze tylko jedno pouczenie w razie kontaktu telefonicznego pytamy pana kowalskiego "jaka jest jego godność i co to za firma i adres firmy" po czym weryfikujemy ją na podstawie np: numeru stacjonarnego no i oczywiści z reguły firmy te posiadają swoje strony + biuro i numer stacjonarny i mowa tu tylko o samych skrzynkach + ewentualnym kontakcie telefonicznym komórkowym który my zweryfikujemy ale zapamiętajcie nie warto zostawiać swego cv w skrzynce bez nazwy firmy i jej podstawowej weryfikacji.

0 / 0

ZAPOMNIAŁEM O NAJWAŻNIEJSZEJ,RZECZY JEŚLI JEST TO SAMA SKRZYNKA!! RÓWNIEŻ DOKONAJCIE WERYFIKACJI!! PRZED WYSŁANIEM SWOICH DANYCH DLATEGO ŻE WASZE DANE MOGĄ ZOSTAĆ PRZEKAZANE DO INNEJ GRUPY KTÓRA REKRUTUJE DO np:...OBOZÓW PRACY KAŻDA SZANUJĄCA SIĘ FIRMA ZOSTAWIA SWOJĄ,NAZWĘ I PRZEWAŻNIE NUMER TELEFONY PO W Pisaniu ADRESU W GOOGLE POWINNIŚCIE WYSZUKAĆ OWĄ FIRMĘ WRAZ Z NUMEREM TELEFONU I TAM POTWIERDZIĆ JEJ FAKTYCZNE,ISTNIENIE I DOPIERO APLIKOWAĆ PRZED WYSŁANIEM SWOICH DANYCH NA SKRZYNKĘ BEZ nazwy zalecam szczególną ostrożność pozdrowionka dla was na pewno znajdziecie tylko bądźcie ostrożni w szukaniu :). kom.kot.wesoły

0 / 0

praca-produkcja24.pl Cały ten portal jest troszkę podejrzany może być powiązany handlem ludźmi do obozów pracy Proszę bądźcie ostrożni jeśli jest sam mail też zostawcie emalia jeśli chcę jakieś kasy niech spada sama skrzynka to podejrzana i podstawowa sprawa do weryfikacji nie tylko żeby was nie naciągnął na kasę ale żebyście nie pojechali do obozu pracy sprawdzajcie emalii czy jest numer telefony jeśli ktoś zostawia skrzynkę w odpowiedzi też zostawiajcie skrzynkę nie podawajcie numerów telefonów ponieważ za tydzień mogą zadzwonić ci sami oszuści z innym planem działania jeśli jest adres to działajcie tak samo adres odpisać na skrzynkę zweryfikować firmę sam fakt braku nazwy firmy powinien budzić u was podejrzenia . kom.wesoły.kot

0 / 0

Napisałam do głównej siedziby ManpowerGroup w związku z podszywaniem się pod pana Woźniaka. Dostałam maila zwrotnego, że oferta pracy w Belgii jest fikcyjna, a firma manpower nie pobiera żadnych opłat rekrutacyjnych. Nie dajcie się naciągnąć.

0 / 0

Tak też myślałam ... dostałam maila od tego pana Woźniaka i dwa inne z pracy w Niemczech. Manpower po zapoznaniu sie z Państwa aplikacja CV zawiadamia, iz proces rekrutacji przebiegl pomyslnie. Jezeli są Państwo wciaż zainteresowani nasza oferta pracy, prosimy o ponowne przeslanie nam danych osobowych, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Czekamy równiez na informacje czy chcą Państwo korzystac z naszego transportu (bezplatny), oraz czy chce Państwo korzystac z naszych mieszkan (platne). INFORMACJE O PRACY: Głównym zadaniem pracownika jest pakowanie owoców i warzyw przy taśmie produkcyjnej. Zadania wykonywane sa z nalezyta starannoscia i spostrzegawczoscia przy tasmie produkcyjnej Praca dla kobiet, mezczyzn, par. Obuwie, ubranie robocze otrzymuje sie podczas pierwszego dnia pracy. Praca w trybie dwuzmianowym:` 6-14, 14-22, Piec dni w tygodniu (5/7). Możliwość podjęca pracy w Soboty Wynagrodzenie godzinne 8,11 euro NETTO Mozliwosc nadgodzin (max. liczba nadgodzin dziennie - 2h) Pierwsza umowa podpisywana jest na okres 24 tygodni Praca również dla Studentów z którymi możemy podpisać umowę do czasu kontynuowania studiów Po uplywie tego czasu kazdy pracownik otrzyma mozliwosc przedluzenia kontraktu na na okres kolejnych 24 tygodni na lepszych warunkach dla pracownika, badz tych samych. Na miejscu pracy znajduje sie polski koordynator, który jest do dyspozycji od 8:00 - 20:00, kazdego dnia. Pomaga on w zalozeniu kont bankowych, tlumaczeniu dokumentów. 'Informacja dla osób, które chca korzystac z mieszkan - platnosci nalezy dokonac najpózniej do 3 Sierpnia, godziny 18:00 Umowy zostana wyslane mailowo 5 Sierpnia w godzinach 15.00-18.00 Wyjazd organizowany jest na 7 Sierpnia Umowy zostana podpisane 8 Sierpnia w biurze, Manpower . Pierwszy dzien pracy 10 Sierpnia . 5 Sierpnia do godziny 18:00, zostana wyslane umowy do wgladu, aby kazdy przed wyjazdem mógl sie zapoznac z warunkami firmy Manpower. Prosimy równiez o spisanie unikalnego dla kazdego pracownika kodu, który zostanie wygenerowany na stronie 5, w umowie. Po dotarciu do biura, w celu podpisania umów wystarczy okazac nam zapisany numer. Umowy zostana podpisane w biurze naszej firmy w Manpower, dnia 8 Sierpnia. W umowie wszystkie informacje zgadzaja sie z trescia ogloszenia, oraz wiadomoscia zwrotna. Liczba stron umowy: 6, Umowa zostanie wyslana w jezyku polskim. Miejsce wyjazdu: Wspólpracujemy z belgijską firma transportowa. Busy zostana wyslane do kazdego uczestnika wyjazdu bezposrednio pod miejsce zamieszkania (do osób, które chca korzystac z naszego transportu). Z kazdym bedziemy sie kontaktowac telefonicznie. Kierowca bedzie sie kontaktowac z Panem, w dniu wyjazdu, kilka godzin przed planowanym przyjazdem. Przejazd z Polski do Belgii calkowicie oplaca firma Manpower Firmowe busy zostana wyslane w dniu wyjazdu pod mieszkania osób ubiegajacych sie o prace, nastepnie zawoza pracowników pod agencję w celu podpisania umowy bezpośrednio z pracodawcą MIESZKANIA, DOJAZDY, UBEZPIECZENIE: Właścicielem mieszkań jest Belg Organizujemy równiez mieszkania dla pracowników. Liczba osób na mieszkaniu: 8. Cztery pokoje dwuosobowe. Na kazdym mieszkaniu znajduja sie: lazienka (pralka, prysznic, suszarka do dyspozycji), oraz calkowicie wyposazona kuchnia (dwie lodówki, zamrazarka) + wspólny salon. Media, internet (wifi) wliczone sa w koszta czynszu za mieszkanie. Mieszkanie platne jest 70 euro / tydzien. Przed podjeciem pracy pobierana jest oplata za pierwszy tydzien mieszkania w Belgii, w wysokosci dwustu dziewięćdziesięciu zlotych od osoby (290 PLN). Informacja dla osób wplacajacych - Oplate mozna wysylac w walucie Euro, lub PLN. Informuje iz oplata nie jest warunkiem koniecznym do podjecia u Nas pracy. Osoby, które chca korzystac z naszych mieszkan maja obowiazek uiscic kwote 70 euo do 3 Sierpnia, natomiast osoby, które posiadaja lokum w Liege lub okolicy, badz planuja wynajac cos we wlasnym zakresie - Nie musza nam nic wplacac. Nie ma możliwości zapłaty podanej kwoty na miejscu z powodu ograniczonych miejsc na mieszkaniach Informujemy osoby które mają obawy co do wpłaty aby przed podpisaniem z nami umowy poszukali sobie mieszkania lub pokoju przed wyjazdem na własną rękę Przejazd jest oplacony przez firme Manpower . - Oddzial Liege Transport z miejsca zamieszkania do pracy oplaca i zapewnia Manpower Informuje równiez, ze przejazd naszymi busami nie jest obowiazkowy. Osoby, które maja zamiar korzystac z wlasnego transportu powinny poinformowac o tym fakcie w wiadomosci mailowej. Ubezpieczenie platne jest 10,00 Euro/ tydzien WAZNE: Wynagrodzenie za prace przelewamy co tydzien na konto Inforumujemy że nie organizujemy wyjazdów w innych terminach ! INFORMACJE O FIRMIE: Manpower adres : Boulevard de la Sauvenière 112 4000 Liege, Belgia strona internetowa: http://manpower.be/ Kontakt telefoniczny: 0034631512266 lub +34 6 31512266 e-mail: manpower.liege@gmail.com Koordynator pracy za granica: Dawid Woźniak Dane do przelewu : Numer konta bankowego IBAN: BE68 0017 5994 2334 BIC-SWIFT: GEBABEBB Bank: BNP Paribas Fortis Odbiorca: Arthur Peeters Kraj Odbiorcy: Belgia Adres : 1 Calle Jano W tytule przelewu prosze napisac "oplata za mieszkanie Liege ". Po dokonaniu przelewu prosze wyslac wiadomosc na e-mail, z potwierdzeniem dokonania wplaty (zdjecie, skan, badz zalacznik), oraz podac numer kontaktowy + adres zamieszkania na który ma zostac wyslany bus w dniu wyjazdu. Jesli ktos ma pytania dotyczace wyjazdu i pisze na e-mail: manpower.liege@gmail.com Staramy sie odpisywac od poniedzialku do soboty, od godz. 8:00 - 18:00 Jesli ktos ma pytania dotyczace wyjazdu i chce sie skontaktowac z nasza firma telefonicznie - Prosimy dzwonic na numer: 0034631512266 lub +34 6 31512266 Od poniedzialku do soboty od godziny 9:00 - 20:00.- 20:00. Ja się pytam jak tak można ?

0 / 0

UWAGA ! Teraz ten oszust podszywa się pod nazwiskiem Dawid Woźniak i nabiera ludzi na pracę w Belgii. Zmienił też nieco technikę oszustwa: podaje, że można tam pracować, a mieszkania szukać samemu. Jednocześnie oferuje darmowy transport do Belgii (po przelewie), któżby się nie skusił? Każdy myśli: ok, zapłacę 70 euro z góry, ale przyjedzie po mnie darmowy bus. Coś za długo ta szumowina hasa bezkarnie...

0 / 0

KAMILLOOP18, wątpię by ktokolwiek chciał "się bawić" w tą sprawę, bo później wiadomo nie kończące się walki w sądzie z nim a i tak nie ma gwarancji czy nam się uda. Kto chce to po prostu złoży sam takie zawiadomienie na policji, a oni już dojdą do tego że jest kilka takich samych zgłoszeń. A jeśli chcesz próbować to powodzenia.

0 / 0

Zgłosiłem to na policje.musimy się jakoś dalej dogadać bo reakcja policji i odpowiedź że są małe szanse na znalezienie go bo jest cwany to kpina.podajmy sobie maile i dogadajmy się wobec pozwu zbiorowego-mój to KAMILLOOP18@gmail.com

0 / 0

Witam, ja również dostałam taką samą wiadomość, na szczęście w porę się zorientowałam, że ów Pan chce mnie oszukać i pieniędzy nie wpłaciłam. Dzisiaj napiszę do prawdziwego Work In Time informując, że ktoś się pod nich podszywa, Państwu proponuje to samo. Myślę, że powinniście Państwo skontaktować się wzajemnie ze sobą i wystosować kilka pozwów, bądź pozew zbiorowy. Ze swojej strony życzę powodzenia w dochodzeniu swoich praw, a co się tyczy Pana Polaka, życzę wszystkiego co najgorsze, oszusta powinna dosięgnąć surowa kara.

0 / 0

Mam nagraną z nim rozmowę, spróbuję do niego dziś zadzwonić jeszcze, warto by było zrobić prowokację i potem zgłosić pozew zbiorowy do prokuratury.

0 / 0

Ja również dostałam maila o pracy przy karmie w Niemczech, dokładnie to samo co Kriss. On dłużej nie może czuć się bezkarny, zróbmy coś z tym.

0 / 0

IDE Z TYM NA POLICJE...Z NERWÓW SIĘ POGUBIŁEM>TRZEBA GO WPAKOWAĆ DO WIĘZIENIA SKURWIELA,.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
przedwczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...