Erdbeerhof Beneke

ab-zz - 2015-01-20 08:22:32jay - 2014-11-13 13:29:14Miałem okazje pracowac tam rok temu z kuzynem, i szczerze niepolecam,pomijając juz kwestię zamieszkania......... Sama praca w sobie niebyla zła dopóki niedostało się tam za dużo polaków którzy jak to wszędzie sami sobie podnoszą poprzeczkę mową tu o normie-akordzie pracy. Z każdej strony jesteś obserwowany w pracy i tylko poganiają , i czekają aż ci się noga podwinie. Kasa również śmieszna za takie ,,tyranie,, jak wspomnialem nie polecamCzy piszecie o tym Beneke ze Spredy - Langforden?witam zawioze do firmy beneke 9-cio osobowym busem opel vivaro tel 694532264 zapraszam

0 / 0

jay - 2014-11-13 13:29:14Miałem okazje pracowac tam rok temu z kuzynem, i szczerze niepolecam,pomijając juz kwestię zamieszkania......... Sama praca w sobie niebyla zła dopóki niedostało się tam za dużo polaków którzy jak to wszędzie sami sobie podnoszą poprzeczkę mową tu o normie-akordzie pracy. Z każdej strony jesteś obserwowany w pracy i tylko poganiają , i czekają aż ci się noga podwinie. Kasa również śmieszna za takie ,,tyranie,, jak wspomnialem nie polecamCzy piszecie o tym Beneke ze Spredy - Langforden?

0 / 0

Miałem okazje pracowac tam rok temu z kuzynem, i szczerze niepolecam,pomijając juz kwestię zamieszkania......... Sama praca w sobie niebyla zła dopóki niedostało się tam za dużo polaków którzy jak to wszędzie sami sobie podnoszą poprzeczkę mową tu o normie-akordzie pracy. Z każdej strony jesteś obserwowany w pracy i tylko poganiają , i czekają aż ci się noga podwinie. Kasa również śmieszna za takie ,,tyranie,, jak wspomnialem nie polecam

0 / 0

Hej;) Pracowało może ktoś przy zbiorze truskawek na Erdbeerhof Beneke? Jak wrażenia? Niestety na ich stronie nie ma zbyt wielu informacji...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.