Uwaga oszustka !!!! mieszkająca w Niemczech

Podaj wszystko jesli juz podalas nazwisko.Gdzie znajduje sie ta firma ,czy to polska agencja ,miasto itd To ,ze do turkow czy innych to chyba nic zlego.Tez ludzie Jestes rasistka.?

0 / 0

UWAGA NA BEATE GRUCELE -24h-pflege już się dowiedzialam bylam i sie przekonalam odradzam bierze haracz za zalatwienie pracy malo tego do trafiasz tylko do rodzin tureckich ,islamskich,izraelskich zalezy od rodziny na jaka trafisz ja trafilam ze pomogli mi wrocic do kraju to znaczy na turkow trafilam i zwrocili mi koszta podrozy dali mi 450 euro za to ze przyjechalam i czas swoj zmarnowalam..a ta firme odradzam 24h-pflege beata grucela okrada rodziny i opiekunki...Pozdrawiam wolalam napisac o tym abyscie kochane opiekunki nie podpisywaly z nia umowy bo ona na miejscu gada ze to robota na czarno

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...