praca jako pakowacz przez firmę PartnersPol Group

Witajcie! czy możecie mi powiedzieć coś o pracy na stanowisku pakowacz w Majkowie Dużym koło Piotrkowa Trybunalskiego.Jak wygląda praca tam, czy warto w to wchodzić,zastanawiam się bo widzę że co jakiś czas pojawia się ta oferta pracy.czy to znaczy że jest tam tak żle że ludzie rezygnują, czy po prostu mają tyle pracy.Może ktoś z Was tam pracował lub pracuje i mógłby mi udzielić jakiś informacji.

0 / 0

Ja dzwoniłam do tej firmy i powiedzieli mi że praca na 3 zmiany, zapewniają dowóz do pracy z innych miast tak jak w moim przypadku, potrzebna ksiązeczka sanepidowska bo praca jest z żywnośćią,Podobno 7 zł na h.Zapisałam się i mam czekać na telefon.Jeśli ma ktoś więcej informacji chętnie skorzystam.

0 / 0

Cześć czy ktoś pracuje w Majkowie Dużym koło Piotrkowa Tryb. jako pakowacz przez tę firmę.Proszę o jakiekolwiek info na temat tej pracy.Z góry dziękuję.

0 / 0

Witam! czy był ktoś w Majkowie pod Piotrkowem Tryb. w pracy jako pakowacz z tej firmy.Proszę o jakieś informacje na temat tej pracy.Na czym polega ta praca, ile godzin sie pracuje i czy zapewniają dojazd z innych miast.

0 / 0

jedzie tam jutro ktoś z Płocka?

0 / 0

sorki za błąd miał być Majków Duży

0 / 0

z Radomska to jest praca w Majowie Dużym koło Piotrkowa Tryb Dojazd zapewniają 17.09 ma być spotkanie i szkolenie BHP Mało co wiem ale przejechać się i zobaczyć można Jak ktoś ma więcej informacji to chętnie skorzystam

0 / 0

Cześć mam pytanie czy jest ktoś z Radomska lub okolic kto wyjeżdżał lub ma zamiar wyjechać do pracy jako pakowacz przez tą firmę.Jak to jest czy trzeba samemu dojechac do tego Łowicza czy oni organizują taki przejazd i na ile ta praca jest.A tak w ogóle to wysyłają do pracy tylko do Łowicza czy tez do innych miast.Ja jestem z woj.łódzkiego.

0 / 0

dzwonilem w sprawie pracy jako pakowacz mam jechadz do pracy w poniedzialek jesli chcesz dowiedziec wiecej prosze o email lub na tel meandu@interia.pl 536444435 Pozdrawiam khalid

0 / 0

Znalazłam na tablicy ogłoszenie z tej firmy jako pakowacz, mają podobno otworzyć oddział w moim mieście,ale jak zadzwoniłam to Pani powiedziała mi że na razie mogą mi zaproponować wyjazd do Łowicza też jako pakowacz.Praca tylko na 3 tyg. że zapewniają dowóz z mojego miejsca zamieszkania do Łowicza a am zapewniają nocleg i obiad nie wiem co o tym sodzić.Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy to uczciwa firma i czy warto w to wchodzić.Gdzie i jaką umowę się podpisuje i jak jest z wypłatą czy płacą na konto.

0 / 0

ja zaryzykowałam i własnie byłam na trzy dni(piątek sobota i niedziela) po 12 godzin. Co mogę powiedzieć to na pewno to, że ta praca nie jest lekka. Mieliśmy tylko jedną przerwę po 6 godzinach pracy ( trwała 20 minut). Podzielili nas na grupy ( po 10 osób) i porozrzucali w różne sektory. Ja trafiłam na pakowanie paluszków do kartonów ( to jeszcze było znośne). Chłopaki zajmowali się podawaniem i noszeniem pełnych kartonów(siłowe sprawy). W niedzielę wrzucili naszą grupę na produkcje (na taśmę) i tam była masakra, ledwo wytrzymałam. aha i trzeba wziąć pod uwagę, ze przeważnie stoi się. Ja stałam po 12 godzin w piątek, sobotę i pół niedzieli,tylko na produkcji z reguły się siedzi. Ludzie są tam mili, na magazynie jest dostępna przez cały czas woda dla pracowników. Można zamówić sobie tam obiad za 8 zł. I są wysokie stawki- w weekend (14zł/h). Można tam pojechać na 8, 10 lub 12 godzin. Polecam, jeżeli ktoś chce sobie dorobić. Z tego co dowiedziałam się to w tygodniu są niskie stawki za godzinę( ok 6 zł/h).

0 / 0

Też z koleżanka miałyśmy jechać ,ale nam się to dziwne wydało ,że nawet nas o wiek się nie pytali i mogłyśmy nawet bez książeczki jechać ,bez ważnych badań.

0 / 0

Nie wiem czy było warto, bo zrezygnowałam dlatego bo nie mogłam znależć żadnej informacji o tej pracy i o tej firmie.A nie chciałam się w coś wkopać.

0 / 0

i jak? Było warto?

0 / 0

Czy pracował ktoś przez tą firmę mam możliwośc wyjechania do pracy przez nich do Łowicza na stanowisko pakowacz na 3 tyg.Ale nie mogę znależć żadnych informacji o tej firmie i nie wiem czy warto.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...