inter europe mielec

Ta sama sytuacja, oszuści jakich mało. Tragedia, wyłudzają pieniądze a Pani Wandzia powinnaniść siedziedzieć!,,, za sprzedawanie ludzkiego ciała

0 / 0

hej <br /> byłam nie polecam tylko straciłam kase i tyle.<br /> byłam na pakowaniu pierwszego dzien dali mnie do babki co gada po niemeiecku nikt mi nie wytłumaczył co mam robić. atmosfera okropna kazdy donosi do biura.Nie mozna napic sie zwykłej wody do łazienki tylko w czasie przerwy ktora trwa 10 minut na sniadanie i obiad.masakra<br /> załuje ze tam pojechałam. jak bylam w biurze to pani wannda pieknie opowiadała a okazało sie cos innego.masakra

0 / 0

czesc czy ktoś wyjezdzal za pośrednictwem inter europe z Mielca do pracy ?czy to firma godna zaufania?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
wczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
przedwczoraj, 16:20
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...