Ktoś zna ? ktoś posiada informacje? PILNE!!!!!!!!!! (KAREX

Oferujemy pożyczki firmowe, kredyty samochodowe, Pożyczka biznesowa? Chcą być Stoisko finansowe? Chcesz rozszerzyć Oferujemy firmę pożyczki firmowej, pożyczkę samochodową, Pożyczki dla firm i pożyczek osobistych w bardzo ograniczonym zakresie Oprocentowanie 3%, z przyjemnym czasem Zu może być przedmiotem handlu. Ta oferta jest otwarta dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z oferty Wróć do przeszłości Skontaktuj się z nami Zainteresowany tym kontaktem do naszego powiadomienia e-mail Urzędnik kredytowy: Brock Ivan E-mail: Brockivanloanfirm@outlook.com

0 / 0

Dostałem identycznego w treści maila, z tym że w moim chodziło o wpisywanie danych do Excela i podano nazwę innej firmy. Wygląda to na jakąś próbę wyłudzenia danych osobowych.

0 / 0

Tez dostałam takiego meila, to raczej naciągactwo.

0 / 0

Słusznie , to wyglada na jakiś cwaniacki sposób na wmanewrowanie ludzi szukających pracy i jeszcze te 2500 miesięcznie mogłyby skusić ale myslący osobnik potraktuje to właśnie jak ostrzeżenie " UWAŻAJ !!!!!!! COŚ Tu nie gra . Pod tym adresem jest jakaś wytwórnia lodów

0 / 0

niestety pod tym NIPem funkcjionuje inna firma, co prawda o takim samym adresie...ale nie ma w sieci żadnej informacji na temat tej firmy i ich produktów... ja bym był ostrożny a nawet zgłosił sprawę na Policję, posiadając takie dane jakich oni wymagają można próbować wząść na kogoś kredyt, coś na raty, nawet zrobić fałszywy dowód osobisty...Nie w taki sposób nawiązuje się współpracę

0 / 0

Ja również proszę o podzielenie się, jeśli ktoś wie, czy jest to uczciwa oferta.

0 / 0

Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Praca polega na przygotowaniu przedmiotów dekoracyjnych konkretnie woreczków zapachowych wypełnionych suszem kwiatowy, świeczek dekoracyjnych, a także stroików z kwiatów sztucznych. Wszelkie materiały a także instrukcje wykonania poszczególnych przedmiotów otrzymają Państwo od nas kurierem (przesyłka na koszt firmy) . Praca jest prosta i przyjemna, nie wymaga też szczególnych zdolności. Otrzymają Państwo do przygotowania partię próbną a po jej poprawnym wykonaniu rozpoczniemy regularną współpracę. Czas jaki należy poświęcić na pracę to około 15-20 godzin tygodniowo w zależności od Państwa umiejętności. Pensja to tak jak podano w ogłoszeniu 2500zł miesięcznie (jest to kwota "na rękę") Wszelkie materiały potrzebne do pracy dostarcza kurier w każdy wtorek. Pensja przelewana jest na Państwa konto bankowe w naszym systemie co tydzień W przypadku chęci podjęcia współpracy proszę o przesłanie kompletu danych: status małżeński : kawaler/panna lub żonaty/mężatka lub wdowa/wdowiec imię nazwisko adres zameldowania pesel seria i numer dowodu osobistego numer konta bankowego nazwisko panieńskie matki oraz jeśli posiadacie Państwo - nip dodatkowo: adres do korespondencji jeśli inny niż zameldowania Weryfikacja polega na sprawdzeniu zgodności podanych danych z tymi na Państwa rachunku bankowym. Jeśli różnią się one od podanych danych zameldowania to proszę o informację o tym fakcie i podanie danych jak w rachunku bankowym Na podane dane zostanie założony dla Państwa rachunek bankowy w naszym systemie. Na to konto w przyszłości spływać będzie całkowite wynagrodzenie za Państwa pracę dla nas. Oprócz tego poproszeni zostaniecie Państwo o przelanie kwoty 1zł na podany rachunek bankowy Kwota ta jest potrzebna do weryfikacji Państwa danych i zostanie zwrócona w całości Przelew musi zostać wykonany nie później niż w ciągu 24h od przesłania do Państwa drogą mejlową danych do jego wykonania! WAŻNE : WERYFIKACJA POLEGA NA PORÓWNANIU DANYCH Z DANYMI Z PAŃSTWA RACHUNKU BANKOWEGO W ZWIĄZKU Z TYM PODANE DANE MUSZĄ BYĆ IDENTYCZNE JAK TE NA RACHUNKU BANKOWYM PROSZĘ O PODANIE NUMERU KONTA Z KTÓREGO ZOSTANIE DOKONANA WPŁATA WERYFIKACYJNA Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez naszego pracownika przesłana zostanie Państwu w formie elektronicznej umowa. Umowę należy wydrukować, podpisać i zachować W ciągu następnych 7 dni zjawi się u Państwa kurier wraz z pierwszą- próbną partią półproduktów oraz instrukcjami Jeśli partia próbna zostanie wykonana poprawnie, na Państwa konto wpłynie wynagrodzenie i rozpoczniemy regularną współpracę Serdecznie pozdrawiam Olga Musielak Starszy specjalista ds zatrudnienia "KAREX" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE UL.KOŚCIUSZKI 27A , 59-900 ZGORZELEC Numer NIP 6151167439 Kto posiada informacje dotyczące tej oferty chodzi mi o ustalenie czy oferta jest wiarygodna czy jest to kolejne naciągactwo. proszę o podzielenie się wiedzą na temat oferty , sprawa pilna zależy mi na pracy i bardzo jej potrzebuję ale kilka razy zostałam nabita w butelkę i jestem trochę ostrożniejsza

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.