Praca w Kontakt Energia- proszę o opinie

@: Niekoniecznie ja kiedys pracowal w firmie "nieinformatycznej" w malym dziale IT i realizowalismy od podstaw zlozony i ciekawy projekt od podstaw, nie instalowalismy drukarek i windowsow, od tego byla osobna osoba "informatyk od wszystkiego", a tutaj w linku co kolega podeslal jest oferta na developera. Zadzwoń, idź na rozmowę to się dowiesz.....

0 / 0

MałyJohn - 2014-03-20 15:20:49Nic nie słyszałem o tej firmie. Z tego co widzę nie jest to jakaś mała firemka, ale z drugiej strony nie jest to tez firma z IT. Wyślij CV, pójdz na rozmowę kwalifikacyjna i " wybadasz" temathmmm... podzielam obawę poprzednika. To nie jest firma IT ani żaden software-house. Niby napisali, że udział w projekcie od podstaw, ale ja przerobiłem pracę w takich firmach, gdzie dział IT liczy 2-3 osoby. Jesteś wtedy informatykiem od wszystkiego. Musisz się liczyć, że tam może nie być kreatywnej pracy przy wielu ciekawych projektach, pewnie praca będzie polegać na maintance'nowaniu jakiś kobylastych-korporacyjnych rozwiązań, instalowaniu drukarek i reinstalacji windowsów.

0 / 0

To branża energetyczna wiec skoro działa już kilka miesięcy i jeszcze zatrudnia to pewnie bedzie sie rozwijać. Doszły mnie słuchy ze jedt powiązana z inna firma z branży -AMB. Jeśli to prawda to z jednej strony ok bo ma zaplecze finansowe i wiedzę o rynku ale z drugiej strony AMB kiepsko płaci- przynajmniej takie plotki chodzą po PH z tej branży. Ale co Ci szkodzi spróbować? Pozdrawiam!

0 / 0

opini o nich nie ma - pewnie firma krzak, ale co szkodzi sprawdzić. Tylko uważaj co podpisujesz

0 / 0

Nic nie słyszałem o tej firmie. Z tego co widzę nie jest to jakaś mała firemka, ale z drugiej strony nie jest to tez firma z IT. Wyślij CV, pójdz na rozmowę kwalifikacyjna i " wybadasz" temat

0 / 0

Hej. Znalazłem ogłoszenie o pracę zdalną w firmie Kontakt enegia http://www.scigani.pl/praca-it/19340/praca-php-backend-developer-dla-kontakt-energia-sp-z-oo/. Pracował ktoś tam? Płacą w terminie? Prosze o opinie. Sądzicie że to atrakcyjna oferta?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...