ACTIVE AGENCJA PRACY SP Z O O

Witam. Własnie też dostałem od nich e-maila , wszystko ładnie pisze na nim , zarobki , godziny pracy , system 5/1 . No i to że trzeba wpłacić pieniążki. Ciekaw jestem czemu nie kontaktowali sie telefonicznie. Ale napisałem e-maila z numerem telefonu jak z zapytaniem o numer do nich by sie dowiedzieć coś wiecej na ten temat. Zobaczymy na odzew. Jak sie dowiem coś wiecej dam znać ...narazie napewno nie wpłacam nic. I radze też nie wpłacac .

0 / 0

NIC NIE WPŁACAJCIE!!!! NIC. ANI GROSZA!!!

0 / 0

No to tak jak ja maila dostałem od nich a w nim skan z KRS ale na stronie Rejestr Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia już ich nie ma tak więc nie odpowiedziałem na ich maila a też opinii innych nie znalazłem w dodatku chcieli aby wpłacić 35 euro Tak więc się wstrzymałem . Martuśka a też w sprawie pracy w Kempten, Niemcy pakowacz ?

0 / 0

ja też szukam opinii na ich temat , ale nie za bardzo mi to idzie , znajduje tylko wpisy do rejestru itp.a dostalam maila od nich.

0 / 0

Witam pracował ktoś może w tej firmie ACTIVE AGENCJA PRACY SP Z O O albo o niej słyszał ? Mieści sie w Poznaniu na ulicy Wyspiańskiego 10

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
16 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...