dla tych którzy chcą wyjechać do pracy za granicę i szukają kogoś na wspólny wyjazd

Witam ,szukam chetnej osoby na wspólny wyjazd mam 31 lat znam J angielski i holenderski mam Auto oraz ponad 7 letni staż za granicą.Interesują mnie Szwajcaria ,Dania,Norwegia w ostateczności Holandia lub UK wiecej info kokotoko11@wp.pl Pozdrawiam

0 / 0

Cześć Asia ja też chcę wyjechać do pracy za granicę.Możesz podać jakiś kontakt do siebie. np. meila

0 / 0

Szukam osob, ktore chca wyjechac za granice, maja moze nagrana jakas prace lub poprostu szukaja osob i razem znajdziemy jakas prace??

0 / 0

To może odezwij się na meila to pogadamy moj meil to julita230482@wp.pl

0 / 0

nie mam nic nagranego. wszystko do ustalenia i zorganizowania.

0 / 0

Witaj! a masz już coś nagrane z pracą czy chcesz szukać na miejscu.I

0 / 0

Witaj! z tego co piszesz to sądzę że Wy już macie nagraną prace i szukacie tylko jakiegoś transportu,a ja szukam jakiejs dziewczyny lub dziewczyn które chciałyby wyjechac gdzieś do pracy.Mnie chodzi po głowie Londyn bo kiedyś tam byłam i mniej więcej wiem jak tam to wszystko wygląda choć niekoniecznie może być gdzieś indziej.Nie chcę wyjeżdżać sama bo w dwie czy w większej grupie to zawsze rażniej, bezpieczniej i taniej.Więc jeśli będziecie chciały wyjechac gdzieś w poszukiwaniu pracy to dajcie znać.No i życzę Wam przyjemnej pracy tam gdzie się wybieracie.Pozdrawiam

0 / 0

chętnie na Norwegię uderzę z jedną osobą!

0 / 0

Witam właśnie ja z moja koleżanka szukamy pojazdu do niemiec na wskazany adres do pracy na truskawki. W firmie Karls w maju ja jestem z wielkopolskiego okolice konin kolo klodawa kutno odpisz

0 / 0

Witajcie! czy ktoś z Was chciałby wyjechać do pracy za granice i nie chce jechać samemu.Ja myślę o takim wyjeżdzie ale nie chciałabym jechac sama zawsze z kimś jest rażniej.Jeżeli macie podobny problem do mnie to piszcie może razem uda nam się cos zorganizować.Ja jestem z woj.łódzkiego

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...