anteo-restauration Francja

U mnie cisza, żadnych ustaleń. Odnoszę wrażenie, że kto miał dostać pracę to ją dostał.

0 / 0

hej ja jadę do Megeve ktos jedzie jeszcze?

0 / 0

Hej. Nie wiem co jest grane ale dziś znowu dzwonili do mnie z Francji i zadawali te same pytania co na spotkaniu we Wrocławiu. Nie mam pojęcia o co chodzi, bo wysyłali mi oferty z pracą a teraz znowu jakieś ankiety :/ Czy komuś zaproponowali już coś konkretnego ( nie chodzi mi o maila z opisem stanowiska ) - ze wskazaniem danego hotelu z terminem pracy?? kurcze kolejny tydzień umyka a u mnie nie ma żadnych ustaleń co do pracy :/

0 / 0

hej ja tez dostałam ale zeby jechac w przeciagu 4 dni,,odmówiłam bo powinni dac jakis czas

0 / 0

Hej, też dostałam jak na razie tylko tą ofertę pracy w restauracji w Annecy. Ale ta oferta jest z opcją bez zakwaterowania, wiec jak mam zarabiać najniższą krajową to wolałabym opcje z zakwaterowaniem tak jak było mówione.

0 / 0

Powiem tak ERC,ITC,IPF,Inter Work u nich zdecydowanie odpada. U nich jeszcze nie pracowałem.

0 / 0

Hej, ja dzisiaj dostała propozycje pracy w restauracji w Annecy na maila od Alexsandry Czekam na więcej szczegółów kiedy, a wy macie już jakieś informacje? Dalej jednak się zastanawiam, czy jechać i można im zaufać?

0 / 0

Ludziska, Anteo narazie przeprowadzało wstępna rekrutację i mimo tego, że pisali do nas czy się zgadzamy na dane stanowisko nie ma 100% pewności,że nas zatrudnią. W piątek rozmawiałam z Aleksandrą i dowiedziałam się, że dopiero teraz rozsyłają nasze cv do hoteli i dopiero tam będą decydować czy kogoś z nas chcą czy nie. Propozycja pracy ma przyjść od konkretnego pracodawcy, nie od Anteo. Także ludzie odbierajcie telefony żeby Wam nic nie umknęło. Pozdrawiam

0 / 0

Mnie pracę zaproponowali ale oficjalnej propozycji nie dostałem mieli odezwać się na mail, na razie cicho sza. Ktoś inny dostał umowę ?

0 / 0

dostał ktos juz propozycje pracy?

0 / 0

cześć, czy do kogoś się już odezwali w sprawie wyjazdu? tzn. potwierdzili wyjazd, termin? napiszcie :)

0 / 0

ja miałąm wyzywienie i spanie gratis,masz wszystko poopłacane ,ubezpieczenie itp,i jak dobrze trafisz napewno bedziesz zadowolona ,

0 / 0

Cześć, mam kilka pytań. Na jakim stanowisku pracowałaś?? I ile tak naprawdę płacą, bo właśnie mailuje z kilkoma dziewczynami i pojawiły się różne stawki. Czy oprócz przejazdu trzeba za coś jeszcze zapłacić? Niby nie ale jak już jeździłaś to wiesz jak jest naprawdę. Pytam bo mam jechać pierwszy raz. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

0 / 0

ja byłam przez Anteo wrociłam i bede jechała ponownie nie było żle kasa tylko mala ale jak sie nie ma nic to lepiej to niz wcale

0 / 0

Hej, byłam na rozmowie. Mnie zapytali tylko ile chciała bym zarabiać, nic nie mówili o 1100 euro. Najniższa płaca we Francji to 1200 coś euro, wiec jeśli dają francuską umowę to chyba muszą dać choćby minimalne wynagrodzenie... jeśli możesz skontaktuj sie ze mną na meila: diamondss@interia.pl

0 / 0

Jakaś dziewczyna pojechała z EURES do Włoch i skończyła w burdelu, uciekła i chciała pozwać Eures, ale przegrała, bo w ogłoszeniu jest napisane że oni nie sprawdzają agencji. Uważajcie na siebie!

0 / 0

Witam, byłam na spotkaniu 29.10, wszystko niby ok dają pracę ale za 1100 euro. Czy komuś też zaproponowali niższą pensję czy tylko mi? Nie wiem co o tym myśleć bo zatrudnić mnie chcieli ale to jest 400 euro mniej niż w ogłoszeniu.

0 / 0

Cześć, wybierasz się na rozmowę 30.10 do Wrocławia? Jeśli tak to napisz na maila: winterqueen@wp.pl, też się wybieram.

0 / 0

Cześć, możesz powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie oraz wyżywienie, czy jest ogrzewanie itp, oraz czy faktycznie sa 2 dni wolnego w tygodni ? Pozdrawiam

0 / 0

Firma jest dość młoda- powstała w 2011 roku, żeby tylko nie było to oszustwo :( Powiedzieli mi, że wystarczy nawet tylko angielski... czy to nie dziwne?? W Francji nikt nie mówi po angielsku. Czy mogłabym tel do kogoś kto się wybiera na tą rozmowę?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
15 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...