Piotr Kozubski EURO-TRANS

ja mialem jechac w lutym i nic z tego ten koles to lipa nawet tel nie odbiera

0 / 0

z jakiego numeru sie z wami kontaktował Kozubski? podajcie numer tel.

0 / 0

misia - 2014-02-28 20:01:08facet nie odbiera telefonów co tu sie dzieje

0 / 0

Nie wplacajcie kasy to OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSZUKAŁ WIELU LUDZI

0 / 0

facet nie odbiera telefonów

0 / 0

hej!! co taka cisza wszyscy wyjechali?

0 / 0

dzwonił do mnie kazał wpłacić kase za przejazd ale na temat pracy to nic JA KASY NIE WPŁACE

0 / 0

Hej,co tam z wyjazdem z super firmą . Działalność otwarta w lutym 2014 typowo pod przekręt. w internecie tylko wizytówka pod uwiarygodnienie.

0 / 0

no właśnie ja też mam jechać 10 marzec i niewiem czy wpłacić kasę, bo niewiem czy to nie oszust tyle się mówi o tych pracach, i aby nie płacić przed wyjazdem żadnych pieniędzy. a ten gościu teraz chcę zapłaty 420 zł.

0 / 0

ja mam jechać 10 marzec do Niemiec kasy narazie nie wpłaciłem ale troche mi ta oferta nie pasuje

0 / 0

http://www.money.pl/forum/praca-t3734588.html

0 / 0

KTO JECHAŁ DO PRACY Z TEJ FIRMY

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
15 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
2 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...