Budopex-Jacek Hap Lubin

Nienawidzę takich oszustów typu J.Hap . Dar czy jesteś pewny ,że go dopadli i jest szansa ,że poniesie jakieś konsekwencje ? Proszę jeśli wiesz coś więcej to napisz.

0 / 0

Cześć nasz oszust został zatrzymany Sprawa została skierowana do prokuratury

0 / 0

Witajcie.Naj prawdopodobnie nasz oszust prubuje dalej urabiać sobie ludzi ,tylko pod inną nazwą ,,REGONIX,,

0 / 0

Z tych twoich wyzwisk wynika tylko jedno, też zostałeś oszukany przez tego gościa i w ten sposób odgrywasz się wypisując te wyzwiska.Gdybyś mógł powyzywać jego to na pewno byłoby ci lżej,ale nikt nie ma kontaktu z tym oszustem.

0 / 0

tyle was ostrzegałem tyle wam pisałem a wy jak tacy tepacy i głupi ludzie daliście sie w bambuk ozrobić teraz płaczcie i ryczcie i szukajcie gościa gdzie chccecie ile razy wam trzeba było mówic ze jest oszustewm nie tylko ja pisałem i pisze a inni też pisali i co dalej to samo płaczcie a ojnsie z was smieje bo ma kase od takich tepakow jak wy sory ale inaczej was nazwac nie mozna teraz po fakcie szukacie sprawiedliwosci na policji takich jak on to na peczki jest pozrawiam was zarzenowani pieknym wyjazdem do austri i wiednia chleb sie piecze teraz jak te diabl;i smiech na sali..............

0 / 0

tyle was ostrzegałem tyle wam pisałem a wy jak tacy tepacy i głupi ludzie daliście sie w bambuk ozrobić teraz płaczcie i ryczcie i szukajcie gościa gdzie chccecie ile razy wam trzeba było mówic ze jest oszustewm nie tylko ja pisałem i pisze a inni też pisali i co dalej to samo płaczcie a ojnsie z was smieje bo ma kase od takich tepakow jak wy sory ale inaczej was nazwac nie mozna teraz po fakcie szukacie sprawiedliwosci na policji takich jak on to na peczki jest pozrawiam was zarzenowani pieknym wyjazdem do austri i wiednia chleb sie piecze teraz jak te diabl;i smiech na sali..............

0 / 0

Ja też zgłosiłem dzisiaj na policję tego typka,szkoda ,ze nie miałem spisanych tablic rejestracyjnych z jego auta,Ludzie zgłaszajcie się na policję z tymi niby jego gównianymi umowami.Ja jestem z Lubina

0 / 0

dzisiaj zgłosiłem tego oszusta na policje złożyłem zeznania zgłaszajcie tego oszusta na policje nie darujcie mu tego pozdrawiam

0 / 0

zgłaszajcie go, ja mam już potwierdzenie z komendy że to oszust

0 / 0

dzisiaj idę zgłosić tego oszusta na policje

0 / 0

Dar - 2014-03-25 07:24:49Cześć ,a Masz jakieś wiadomości ile osób zgłosiło tę sprawę w Zielonej.nie wiem ile osób to zgłosiło ale jest to na pewno oszust ku przestrodze innym śmiało zgłaszajcie na policje jeśli mieliście z nim kontakt

0 / 0

Cześć ,a Masz jakieś wiadomości ile osób zgłosiło tę sprawę w Zielonej.

0 / 0

sprawa jest zgłoszona w zielonej górze

0 / 0

A gdzie zgłosiłeś tę sprawę na policję ,bo ja jestem z lubina,a ty zkąd pochodzisz.

0 / 0

sprawa jest zgłoszona na policje i do PIP

0 / 0

Czy ktoś z państwa wie gdzie jest ten oszust ktoś pisał ze ma biuro we Wrocławiu warto by było gościa namierzyć i podac na policje

0 / 0

Cwaniaku nie wyzywaj ludzi od debili i matołów ,a co masz z nim coś wspólnego.

0 / 0

debile i matoły!!!

0 / 0

Ktoś go zgłosił na Policje gdzie ma biuro w Wrocławiu

0 / 0

Siemka,nikt nie wyjchał bo nikt nie dostał żadnego tel.A gostek nie odbiera także od nikogo tel.Szukałem i znalazłem ,teraz ma niby biuro we Wrocławiu.Ciekawe ilu tam ludzi da się nabrać,bo przecież najiwniaków nie brakuje.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...