praca

moi znajomi wyjeżdali z tego biura zawsze zajechali na miejsce czasem praca była lepsza czasem gorsza wydaje mi się można ich polecić chodzi o bispol

0 / 0

Czasem znajomość języka jest wymagana- zależy od oferty prac. Moja koleżanka z pracy w zeszłym roku była z Bispolu na zbiorze winogron (pojechała w zastępstwie sąsiadki która uległa kontuzji) mieszkanie zapewnione, śniadania i obiady także - Była dokładnie 13 dni przywiozła ok 3800 pln na czysto( koszt wyjazdu przez biuro ok 620 zł w tym transport) Z tego co wiem w tym roku również zamierza wyjechać już planuje urlop

0 / 0

z tego co wiem co nie za ciekawie w tym biurze!!

0 / 0

no właśnie też nic nie wiem o tym pośredniku.

0 / 0

A wiecie coś więcej o tej agencji pracy? Na necie mało informacji i w dodatku z przed roku!!

0 / 0

aana a ze słabym angielskim sie załapie?

0 / 0

Bispol Jasło- mają dużo ofert, znajomi z pracy wyjeżdzają z nimi np na winogrona(w ramach urlopu)

0 / 0

A może Adecco?

0 / 0

ja też szukam wiarygodnych informacji.

0 / 0

Witam. zna ktoś sprawdzoną agencje pracy z Małopolski lub Podkarpacia godną polecenia??!!! ludzie pomóżcie!! :(

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
4 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
6 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...