Früchtehof Schindler w Niemczech przy szparagach

Cześć, jestem Tomek szukam transportu do Warpe, koniec marca - początek kwietnia, telefon 694156468, adres e- mail Tomaszn-1986@wp.pl

0 / 0

Jedzie ktos w tym roku ? Ktos sie wypowie jak było rok temu?

0 / 0

acab@0.pl ktos jedzie pisac

0 / 0

Plantacje są młode,praca zmechanizowana ,a jak wytniesz 18-20 kg.na godzinę będzie ok.

0 / 0

Ciężko jest wyrobić normę?

0 / 0

siema odezwijcie się na mojego maila mar-ona@wp.pl ja tez jade moze jakoś się zgadamy

0 / 0

tez jade na fb mozna popisac co jak i zgadac sie

0 / 0

siema kto jedzie mozna na fb zgadac sie podajcie fb

0 / 0

acab0@.pl

0 / 0

wieloletny odezwij sie poczte acab0.pl

0 / 0

wieloletny tam tylko 70 osob gitara

0 / 0

Warunki są dobre,chlopaki z rumunii też nie tak jak się czyta na innych forach.Wypłata co m-c, zaliczki są.

0 / 0

Jest praktycznie 50 procent rumunów i oni robią najlepsze dniówki,wyciągają ponad 100 euro dniowki. Wszystkich jest na szparachach około 70 osób.Praca zmechanizowana ,są maszyny na baterie które.odkrywają folię i wiozą wyciętą szparagę.Z podkarpacia też są ludzie.

0 / 0

wieloletny ile mozna zarobic srednio ile osob pracuje tam rumuny tez sa

0 / 0

wieloletny o to elegancko dzwonilem w kwietniu mam jechac jedzie ktos z podkarpacia a jak ktos chcialby robic na hali co trzeba zrobic

0 / 0

mam pytani wieloletny bo ja juz bylem na szparagch ale jade z bratem a on jedzie pierwszy raz czy odrazu wyrzucaja wiez wiadomo chlopak 0 doswiadczenia jak tam jest chlopak ma doswiadzcenie w pracy za granica ale nie przy szparadze i mam watpliwosci czy nie wyrzuca go bo np normy nie wyrobi na poczatku prosze o odp

0 / 0

Firma bardzo dobra,da się zarobić.

0 / 0

Sa zaliczki zreszta zadzwon do biura tam zona polka odbiera i wszystko wytlumaczy

0 / 0

Witam kto. byl w 2015 na szparadze. jakie zarobki. i byl akord jak tak to ile i ile kto zarobil jakie sa oplaty sa zaliczki jest obiad po odliczeniu bo jade. 2016 thx

0 / 0

siema i bylas jakie zarobki bede jechal w 2016 fruechtehof.schindler szparaga

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
6 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...