Szukam koleżanki na wyjazd do Anglii

noo ja jestem chętny!!!

0 / 0

Ponawiam swoje ogłoszenie. Z tym, że wyjazd jest już pewny, za 3 tygodnie wyjeżdżam, bilet już mam, pokój znaleziony (z tym, że fajnie by było na początku z kimś go dzielić żeby zmniejszyć koszty przez pierwszy miesiąc do czasu znalezienia pracy), miejsce to rejon Brighton i Hove, praca też się znajdzie. Więc jeśli ktoś jest zdecydowany (tylko KOBIETY w podobnym wieku) i rozgarnięty, to piszcie na maila. <br /> <br /> Zaznaczam, nie szukam żadnych sierotek marysiek z zerową znajomością języka, albo innych nierozgarniętych, które liczą, że wszystko się za nich zorganizuje, jak ostatnio zmarnowałam parę tygodni rozmawiania z dziewczyną, która napisała w końcu, że nie jedzie, mimo, że podkreślała na początku, że jest konkretna i zdecydowana, dziękuję za takie &quot;konkretne i zdecydowane&quot;, co się boją własnego cienia i marnują tylko innym czas. To tyle, reszta proszę na maila.

0 / 0

Załóż sobie swój temat i tam się udzielaj, jest cały ogólny temat na temat ludzi chętnych do wyjazdu.

0 / 0

Witam tak jak w Temacie w Połowie Kwietnia jadę do UK ma tam kolegę który pomoże mi na początku ... Proponuje wspólne wynajęcie mieszkania itd chodzi o ograniczenie kosztów .. ważne żeby zainteresowana miał duża determinacje poprawienia sobie jakości życia oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym .. Pozdrawiam i czekam na Zainteresowanych ... Adam P <br /> sindweler@gmail.com

0 / 0

Witam, szukam koleżanki (NIE KOLEGI) na wyjazd do UK, konkretnie upatrzyłam sobie Brighton, bo mam tam znajomego. Szukam osoby odważnej i zdecydowanej na taki wyjazd, termin - marzec, wiadomo razem raźniej i można coś na początku wynająć wpólnie i będzie taniej. Mam 34 lata, mówię po angielsku i jestem z Lublina. Proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane, nie marnujmy swojego czasu, jeśli myślisz o takim wyjeździe, ale nie masz z kim jechać, to napisz, może pojedziemy razem, mój mail: ewa.ewa.79@wp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...