czy ktoś pracował z firmy robert szulczyński z gorzowa

Może zamiast szukać pracy przez agencję, warto spróbować na portalach internetowych. Polecam http://pl.job24.co

0 / 0

Firma bezprawnie pobiera opłaty za znalezienie pracy, co jest sprzeczne z prawem pracy i nadaje się do prokuratury (co mam zamiar zgłosić tam z resztą). Opłaty nazywane są kaucjami, by sugerować ich zwrot, a zwrotu nie ma. Agencje pracy nie mają prawa pobierać taki opłat. Ustalenia na miejscu też się mocno różniły z wcześniejszymi. Praca miała trwać 2 tygodnie i nie więcej, a na miejscu się okazało, że ma trwać 3 tygodnie, za tę samą kwotę - komedia po prostu. Nie polecam. Dużo lepiej się dogadywać bezpośrednio z właścicielami winnic, szukając ich przez internet i poprzez ich regionalne związki i organizacji. Ewentualnie jedną osobę delegując na miejsce, ze znajomością języka, która zobaczy wszystko, warunki itp

0 / 0

160 euro biora

0 / 0

Byłam w pracy u Pana Roberta - we francji na winogronach. Wszystko wg ustaleń. Pozdro.

0 / 0

Viki, po przeczytaniu odpowiedzi innych na tym forum oraz na forum: http://forum.gazeta.pl/forum/w,38,150950138,151267240,Re_Aksysped_Sp_z_o_o_Lysomice_87_148.html nie mam już wątpliwości, że to oszust. Treść maila ta sama wszędzie a dane osobowe i miejsce zamieszkania inne. Nie wysyłaj czasem żadnych pieniędzy ani numeru dowodu osobistego

0 / 0

Hejka.ja tez dostalam takiego maila.A tyo= co o tym myslisz wogole?wiarygodne to jest?podaje swojego maila do kontaktu viktoria6788@wp.pl

0 / 0

Byłbym zainteresowany pozyskaniem Państwa do pracy przy zbiorach jabłek i gruszek w Norwegii w miejscowości Magnor. Wyjazd jest planowany na 3/4 sierpnia do końca września. za każde 2 tygodnie przysługuje jeden dzień urlopu. pracuje się w godzinach 7:00 do 17:00, możliwe nadgodziny 2 godziny płatne 150% stawki godzinowej normalnej. W trakcie pracy są dwie przerwy, jedna obiadowa od 11:30 do 12:00 i druga piętnastominutowa o 15:00. Jest możliwosc wykupienia ciepłych obiadów za 10 NOK dziennie u gospodarza. Zakwaterowane jest bezpłatne oddalone o pół kilometra od miejsca pracy, są to kamienice z pokojami 2,4 albo 6 osobowymi. 200 metrów od miejsca zamieszkania znajduje się sklep z przyzwoitymi cenami. Stawka za godzine pracy wynosi 75 NOK netto na ręke. wynagrodzenie jest płatne na początku każdego tygodnia do ręki, w pierwszy dzień pracy jest możliwość pobrania zaliczki 900 NOK. Każda dziesięcioosobowa grupa pracowników ma swojego polskiego koordynatora z którym można wszystko załatwiać. będzie pomagał przez pierwsze dni w zaklimatyzowanu się w nowym miejscu pracy. Umowa z pracownikiem zostanie podpisana pierwszego dnia pracy po polsku i po norwesku. Ubezpieczenie jest bezpłatne, umowa przedwstępna i ubezpieczenie do podpisania w tym tygodniu. Pozostaje jeszcze kwestia załatwienia formalności, można albo u mnie w biurze w Krakowie osobiście albo przez e-maila, jak Państwu wygodniej. Pracodawca nie pokrywa kosztów dojazdu, trzeba dojechać na własną ręke, albo autokarem, ja będe organizował 2 autokary które będą jechać przez całą Polskę i zbierać ludzi po drodze i pozniej bezposrednio do Magnor, spowrotem tez jest przejazd już w cenie biletu. Koszt biletu 200 zł, można również zapłacić mi osobiscie, najlepiej jak najszybciej bo dopiero wpłata za bilet rezerwuje miejsce a miejsc juz dużo nie zostało, albo na konto mojego biura. Jeśli są Państwo zainteresowani tą pracą na powyższych warunkach, proszę o zostawienie informacji o sobie (imie nazwisko, adres, pesel, numer telefonu, autokar czy na wlasna reke), skontaktuje się z Państwem osobiście telefonicznie. Jeśli Państwo się nie zgadzacie na takie warunki to proszę nie zostawiać numeru telefonu bo szkoda mojego i Państwa czasu. Jestem legalnym zarejestrowanym pośrednkiem pracy zagranicą od paru lat i mam same pozytywne opinie które można w internecie sprawdzić. Pozdrawiam Stanisław Iskra -- ----------------------------- Stanisław Iskra ABBA AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ SP Z O O KRS: 0000237521, NIP: 9452039100, REGON: 120081327 Tyle ode mnie, może komuś pomoże

0 / 0

worker - 2014-02-06 14:06:46własnie dostałem maila: Witam Byłbym zainteresowany pozyskaniem Państwa do pracy przy zbiorach pomidorów w szklarniach w Niemczech. Wyjazd jest planowany na 20 lutego do końca maja. za każde 2 tygodnie przysługuje jeden dzień urlopu. pracuje się w godzinach 7:00 do 17:00, możliwe nadgodziny 2 godziny płatne 150% stawki godzinowej normalnej. W trakcie pracy są dwie przerwy, jedna obiadowa od 11:30 do 12:00 i druga piętnastominutowa o 15:00. Jest możliwosc wykupienia ciepłych obiadów za 1 euro dziennie u gospodarza. Zakwaterowane jest bezpłatne oddalone o pół kilometra od miejsca pracy, są to kamienice z pokojami 2,4 albo 6 osobowymi. 200 metrów od miejsca zamieszkania znajduje się sklep z przyzwoitymi cenami. Stawka za godzine pracy wynosi 9 euro netto na ręke. wynagrodzenie jest płatne na początku każdego miesiąca do ręki lub na konto, w pierwszy dzień pracy jest możliwość pobrania zaliczki 100 euro. Każda dziesięcioosobowa grupa pracowników ma swojego polskiego koordynatora z którym można wszystko załatwiać. będzie pomagał przez pierwsze dni w zaklimatyzowanu się w nowym miejscu pracy. Umowa z pracownikiem zostanie podpisana pierwszego dnia pracy po polsku i po niemiecku. Ubezpieczenie jest bezpłatne, umowa przedwstępna i ubezpieczenie do podpisania w tym tygodniu może być. Pozostaje jeszcze kwestia załatwienia formalności, można albo u mnie w biurze w Gorzowie Wielkopolskim osobiście albo przez e-maila, jak Państwu wygodniej. Pracodawca nie pokrywa kosztów dojazdu, trzeba dojechać na własną ręke (szklarnia znajduje się w zachodnich niemczech) albo autokarem, ja będe organizował 2 autokary które będą jechać przez całą Polskę i zbierać ludzi po drodze i pozniej bezposrednio do szklarni, spowrotem tez jest przejazd już w cenie biletu. Koszt biletu 200 zł, można również zapłacić mi osobiscie, najlepiej jak najszybciej bo dopiero wpłata za bilet rezerwuje miejsce a miejsc juz dużo nie zostało, albo na konto mojego biura. Jeśli coś pominąłem albo coś jest niejasne to proszę o odpisanie ze swoim numerem telefonu i wtedy sie skontaktuje z Państwem. Jeśli Państwo się nie zgadzacie na takie warunki to proszę nie zostawiać numeru telefonu bo szkoda mojego i Państwa czasu. Jestem legalnym zarejestrowanym pośrednkiem pracy zagranicą od paru lat i mam same pozytywne opinie które można w internecie sprawdzić. numer rejestru 9742 Agencja Pracy Robert Szulczyński Gorzów Wielkopolski 66-400 ul.owocowa 23 NIP 5991168423 ____________________________ Nie wiem co mam o tym sądzić. Opinii tych pozytywnych o których wspomina tez nigdzie nie mozna znalezc. Dojechac moge samochodem więc jesli bedzie naciskac na autobus to wszystko bedzie jasne DOKŁADNIE TAKIEGO SAMEGO MAILA DOSTAŁAM DOT. PRACY W NORWEGII. TYLKO ZAMIAST EURO TO W KORONACH NORWESKICH. I inne dane agencji pracy. Dajcie spokój, oszukują jak wlezie :)

0 / 0

Witam Dziękuje za zainteresowanie się moją ofertą pracy, przepraszam za opóżnienie ale musiałem wybrać najlepszych kandydatów sposród sporej ilości zgłoszeń. Świadczymy usługi jako agencja pracy od 7 lipca 2005 roku, dużo osób zostało przez nas wysłanych do pracy zagranicą i byli zadowoleni/ http://www.krs-online.com.pl/abba-agencja-pracy-tymczasowej-sp-z-o-o-krs-226738.html Termin rozpoczęcia pracy: Początek maja 2014 Miejsce pracy: oddział w Oosterwolde , Holandia Stanowisko: Pakowacz/Zbieracz Firma zapewnia: 1. Praca na okres do konca sierpnia. 2. zakwaterowanie - bardzo dobre warunki 3. ubezpieczenie 4. jeden posiłek w ciągu dnia pracy { dwie przerwy półgodzinne } 5.Możliwość zorganizowania taniego przejazdu z Polski do Holandiii spowrotem (posiadamy duże żnizki na bilety autokarowe i lotnicze, ale oczywiście można dojechać na własną ręke) Opis zadan: Zbiory truskawek na terenie szklarni, stojąco jak i siedząco. Pakowanie ich do skrzynek, segregowanie, wysyłanie. Wnagrodzenie w euro: 8,50 euro - stawka godzinowa netto Wypłata wynagrodzenia: - co miesiac lub - co 2 tygodnie Wymagane dokumenty do podjęcia pracy w Holandii 1. umowa o prace 2. pozwolenie na prace 3. numer podatkowy i karta podatkowa 4. identyfikator { wymóg pracodawcy} 5. rachunek bankowy (zalecamy konto walutowe w EURO z uwagi na bezczelne kursy banków przy przeliczanu waluty na polskie złote) Firma zajmie się załatwieniem,wyrobieniem i skompletowaniem dokumentów. W tym celu potrzebne będą nam następujące dokumenty z Polski: 1. ksero-kopia paszportu {strona ze zdjęciem} lub dowodu osobistego {obie strony} 2. fotografia zwykła jak do dowodu osobistego { podpisana na odwrocie} - 2 sztuki 3. potwierdzenie wpłaty zabezpieczenia w kwocie 35 euro = 155 pln. { kwota ta jest naszym zabezpieczeniem że po podpisaniu umowy mamy pewność co do państwa przyjechania i rozpoczęcia pracy w terminie. - ZWRACAMY KAUCJE/ZABEZPIECZENIE PO PRZYJECHANIU NA MIEJSCE PRACY I PODPISANIU UMOWY – JESTEM W STANIE PODESŁAĆ SWÓJ SKAN DOWODU ALBO PRAWA JAZDY JAKO PRACOWNIK AGENCJI PRACY ABBA W CELU POTWIERDZENIA MOJEJ WIARYGODNOŚCI I DOBRYCH INTENCJI} Procedura zatrudnienia-podjęcia pracy 1. Prosimy o wysłanie e-maila potwierdzającego Państwa gotowość do podjęcia zatrudnienia oraz zawierającego następujące informacje: - imie i nazwisko,numer telefonu oraz adres do korespondencji listownej. Potwierdzenie prosimy przesłać na e-mail 2.Wpłatę zabezpieczenia na rachunek Agencji Pracy: 35 1140 0000 4002 0040 0000 3785 TYTUŁ PRZELEWU : IMIE I NAZWISKO ABBA AGENCJA PRACY REGON: 120081327 NIP: 9452039100 KRS: 0000237521 ul.Łąkowa 14 31-443 Kraków Wysłanie w terminie do 30 marca 2014 na poniższy adres następujących dokumentów: De Gaegelpolle Duistereweg 30 8431 VV Oosterwolde Holland 1. ksero-kopia paszportu {strona ze zdjęciem} lub dowodu osobistego {obie strony} 2. fotografia zwykła jak do dowodu osobistego { podpisana na odwrocie} - 2 sztuki 3. potwierdzenia wpłaty zabezpieczenia w kwocie 35 euro = 155 pln. Po otrzymaniu dokumentów: 1. skontaktujemy się z Państwem telefonicznie. 2. wyślemy Państwu następujące dokumenty:{ w języku pol. i niemieckim} - podpisaną umowę o pracę. - podpisaną umowę o świadczeniu darmowego zakwaterowania. -numer podatkowy i karta podatkowa. Ze względu na pilną obsadę stanowisk pracy prosimy o szybkie potwierdzenie. Dodatkowe pytania prosimy przesyłać na e-mail: agencjapracyabba@fea.st Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać telefonicznie to proszę o zostawienie numeru telefonu i skontaktuję sie z Państwem osobiście w jak najszybszym czasie. Pozdrawiam serdecznie, Łukasz Malak -- agencjapracyabba@fea.st Tu mamy kolejną ofertę - otrzymałem na maila :) SZCZACUN KOLEGO JESTEŚ JAK KAMELEON, ALE WPADNIESZ PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ TO TYLKO KWESTIA CZASU - POZDRAWIAM

0 / 0

i co pojechaliście na te pomidory ? teraz jest wyjazd do francji.

0 / 0

i co pojechaliście na te pomidory ? teraz jest wyjazd do francji.

0 / 0

ABBA AGENCJA PRACY REGON: 120081327 NIP: 9452039100 KRS: 0000237521 ul.Łąkowa 14 31-443 Kraków

0 / 0

ABBA AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ SP Z O O jechal ktos przez ta agencje

0 / 0

DOSTAŁAM TAKIEGO SAMEGO E-MAIL CIEKAWE CZY TEN PAN KORZEŃ WOGÓLE ISTNIEJE CO ZA OSZUŚCI

0 / 0

Teraz się podaje za: Grzegorz Korzeń ROYAL JOB AGENCJA PRACY KRS: 0000474073 Grębynice 32-087 Kwitnących Sadów 6 MAŁOPOLSKIE -- Grzegorz Korzeń royaljob@the-fastest.net !!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

A chciał od ciebie pieniądze wyłudzić ????

0 / 0

przed chwila gadalem z tym gosciem i powiedzialem ze pojade swoim samochodem,zgodzil sie i mial mi przeslac dokumenty na meila a teraz nie widze zadnych dokumentow ktore mial przeslac a jak dzwonie to wlacza sie poczta a to jego num 502054030 dla mnie to burak ktory mysli ze naciagnie niewiadomo kogo jebany oszust

0 / 0

witam dorotka naszczęście ja tez nie wpłaciłam kasy szukam dalej pracy 17 jade do agenci pracy myśle że tym razem mi sę uda znależ pracę mam nadzieje że nie będzie żadnego oszustwa tym razem .pozdrawiam /często jesteś na tej stronie

0 / 0

kriss - 2014-02-14 13:33:33Dalsza część całości . Przekręt z oszustwem jest karalny .Jeśli ktoś z was też jest pokrzywdzony , to może się skontaktujmy ze sobą? krisbg@onet.plWitam ponownie :) Ja na szczęscie nie płaciłam bo odrazu sprawdzałam opinie na tym forum i dziękuję osobie która je założyła !!! zresztą jestem bardzo ostrożna . Uważajcie jeszcze na inne ogłoszenia bo podszywa się tez pod inne agencje wysyła te same mejle tylko z inna pracą np . do zbioru szparagi albo jako sprzataczka o czym pisałam juz tu !!! Niestety tez dalej szukam pracy i nie zniechęcił mnie ten oszust ! pozdrawiam i życze wszyskim uczciwych posredników jak i sobie :)

0 / 0

Siemka, my niestety tez padlismy ofiara tego oszusta, ale mamy nadzieje ze zaplaci za to odpowiednia kare bo zyczymy mu tego z calego serca. Wiecie cos jak ta sprawa przebiega?? Pozdro

0 / 0

Dalsza część całości . Przekręt z oszustwem jest karalny .Jeśli ktoś z was też jest pokrzywdzony , to może się skontaktujmy ze sobą? krisbg@onet.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
4 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...