czy ktos pracował przez firmeschmitzbauer.heliohost.org/

ala - 2014-02-14 16:00:22Wpiszcie w google praca w firmie szmitzbauer w Ulm wyskocza Wam oferty tej pracy i i forum zarowno to jak i inne ja tez przez przypadek to znalazlam napiszcie czy znalazlyscieSzukam pracy w Ulm

0 / 0

ja14 - 2014-07-01 11:22:39Łukasz Lasek TOPAZ Agencja Pracy 6422827512 - NIP 243469102 - REGON 10413 - Numer Rejestru Krajowy Rejestr Zatrudnienia wie ktos o tym kolesiu moze to naciagacz? ja tez szukam informacji na ten temat

0 / 0

Łukasz Lasek TOPAZ Agencja Pracy 6422827512 - NIP 243469102 - REGON 10413 - Numer Rejestru Krajowy Rejestr Zatrudnienia wie ktos o tym kolesiu moze to naciagacz?

0 / 0

jezeli gosc bedzie chcial kase z gory za : transport - mowcie ze zaplacicie kierowcy za pokoj - mowcie ze zaplacicie na miejscu jezeli cos bedzie krecil znaczy ze to SCIEMA! sprawdzajcie wszedzie gdzie sie da DANE FIRM podanych przez ogloszeniodawcow - czesto naciagacze podszywaja sie pod rozne firmy UMOWE podpisujemy na miejscu podczas rozmowy z pracodawca - a nie wyslana KURIEREM...

0 / 0

ZADEN UCZCIWY pracodawca nie pobiera kasy!!! WBIJCIE sobie to do GLOW..... Jezeli ktos chce kase z GORY to jest to NACIAGACZ..... - to tak jak np. dac gosciowi kase na bazarze, a on przyniesie za chwile towar z auta

0 / 0

OSZUSCI-pan Tomasz S -ROWNIEZ DZWONIL DO MNIE - NIESTETY DALEM SIE OSZUKAC.KONIEC KONTAKTU-UWAZAJCIE NIE WPLACAJCIE KASY.

0 / 0

oszusci-biora kase i koniec kontakyu-nie odbieraja telefonu-'kamien w wode'

0 / 0

Hej nic nie plac bo to naciagacz jest !!! tez owy pam skontaktowal sie ze mna , mowil to samo co Tobie bym wplacila pieniadze a pozniej bedzie umowa . Tyle ,ze w uczciwym biurze pracy wyglada to odwrotnie najpierw umowa a pozniej pieniazki . Ten pan nie potrafil mi odpowiedziec na pare prostych pytan ,ktore podczas rozmowy mu zadalam . Poza Ty sezon na oliwki jest na jesieni , nie teraz.Wiec zapytalam go co bede robic tam do jesieni , odpowiedzial ,ze na magazynie pakowac rozne rzeczy ale nie powiedzial co konkretnie nie byl w stanie odpowiedziec! Pozniej jeszcze zapytalam o namiary do biura podrozy ,ktorym mielismy jechac ale tez mi go nie podal ...i od kiedy bilet do Wloch jest taki tani ?!

0 / 0

angela - 2014-04-09 23:03:18wy 3 - 2014-04-03 14:18:39zna ktos takie biuro , a moze jechal ktos z tego biura do hiszpani lub do wloch (livorno- oliwki) prosze pisac, co kolwiek wiecie? dzieki pzdr, KADRY MT AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ KRS:0000056342 NIP:9372166977 REGON:072125530 Bielsko-Biała 43-300 Bardowskiego 2 Śląskieniedawno wraz z kolezankami wysłałysmy chec pracy we Włoszech na zbior oliwek,Biuro istnieje tylko na stronie internetowej , sprawdzałysmy gdzie sie da wiarygodność tej firmy i tego wyjazdu , niestety firma nie istnieje nawet na informacji pani nie była w stanie mi podac nr tel do nich,, a podany nr tel przez kadry mt nie odbiera wogole dzwonilismy kilka dni z rzedu od godz 8 do 16stej i nic . moze firma istniała wczesniej ale ie ma z nimi zadnego kontaktu . Na tej ulicy ktora podaja sa rozne firmy ale agencji pracy tymczasowej kadry mt nie ma . poza tym oliwki zbiera sie od wrzesnia a nie od maja, prosze zanim bedziecie chcieli wyjechac sprawdzajcie kazda firme i ich wiarygodnosc , poniewaz w innym wypadku moze sie to zle skonczyc.Hej. Skontaktował się ze mną gość tel.( komórka) mówił dla potwierdzenia wyjazdu trzeba płacić 200 zł za autokar wtedy wyśle umowe i td. na stacjonarny fakt nie można dodzwonić się . coś tu nie gra !!! napiszcie

0 / 0

szukacie pracy za granica to CZYTAJCIE (moze wam pomoga te informacje) : 1. Czytajcie uważnie OGŁOSZENIA I MAILE, w których podane są LINKI! ŻADNA rekrutacja NIE odbywa się poprzez pobieranie LINKÓW!!! I wypełniania reklam!! (bądź czasem napisane fachowo ofert) … Takich maili do NACIĄGANIA trochę już BYŁO i niektóre NADAL SĄ: praca_zbioryde@o2.pl ---------------------- frist@vp.pl pracownikzarabia@gmail.com ------------ low.holand@onet.eu greenhouse.gmbh@poczta.fm ------------- kontakt@dreamde.pl workinholland2014@wp.pl 2. ŻADNA rekrutacja NIE odbywa się poprzez WYSYŁANIE SMS-ów!!!! Które Później okazują się płatne!! Jedynie co, to chcą wyłudzić kasę!!! NUMERY PREMIUM A tu jest cennik: http ://ilekosztuje.pl/sms/?numer=+92058#wynik (po http proszę usunąć spacje) 3. Jeżeli w ogłoszeniach są DANE FIRMY ,sprawdzajcie w GOOGLACH - NACIĄGACZE często podszywają się pod nie i podają SWOJE komórki !!! Porządne firmy podają swoją stronę WWW., gdzie są oferty pracy oraz TELEFON STACJONARNY I FAX, a nie kolejny wymyślony nick i komórka!!! DODATKOWO jeżeli jest podana tylko komórka to sprawdzajcie w Googlach gdyż często podawane są komórki z jednego państwa, a ogłoszenie dotyczy innego… 4. NIE wysyłajcie swoich kompletnych C.V. - HANDLUJĄ DANYMI oraz NIE wysyłajcie skanów swoich DOKUMENTÓW !!!! (tak na prawdę nie wiadomo do kogo się wysyła - w internecie można podawać się - za kogo się chce) Później nie wiadomo do czego mogą być użyte... Tutaj macie przykład: http ://www.hotmoney.pl/Zgubil-dowod-osobisty-Teraz-komornicy-nie-daja-mu-zyc-a33128 5. Jeżeli podane są AGENCJE PRACY to sprawdzajcie je: kraz.praca.gov pl/StronaGlowna.aspx Natomiast jeżeli są nr telefonów do tych agencji - DZWOŃCIE i upewnijcie się ze na danej stronie zamieściły one ogłoszenia… Wielu NACIĄGACZY podszywa się pod agencje …. 6. Nie wierzcie w ogłoszenia typu – praca bez języka – taką prace to mogą wam załatwić jedynie znajomi… Ogłoszenia tego typu są bardzo kuszące i jest to METODA NACIĄGACZY!!! Jadąc do innego państwa TRZEBA znać język!!! Nie bójcie się WYSZUKIWAREK – tam można znaleźć chyba wszystko.. Czasem może was uchronić przed strata kasy!!! CZYTAJCIE również OPINIE o pracodawcach - często jest INACZEJ niż podają pracodawcy!!! INFORMUJCIE znajomych o sposobach NACIĄGACZY – mogą oni również dodawać ogłoszenia na innych portalach… Im więcej osób WIE, tym zmniejszy się LICZBA OSZUKANYCH oraz ZYSKI NACIĄGACZY…

0 / 0

angela - 2014-04-09 23:03:18wy 3 - 2014-04-03 14:18:39zna ktos takie biuro , a moze jechal ktos z tego biura do hiszpani lub do wloch (livorno- oliwki) prosze pisac, co kolwiek wiecie? dzieki pzdr, KADRY MT AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ KRS:0000056342 NIP:9372166977 REGON:072125530 Bielsko-Biała 43-300 Bardowskiego 2 Śląskieniedawno wraz z kolezankami wysłałysmy chec pracy we Włoszech na zbior oliwek,Biuro istnieje tylko na stronie internetowej , sprawdzałysmy gdzie sie da wiarygodność tej firmy i tego wyjazdu , niestety firma nie istnieje nawet na informacji pani nie była w stanie mi podac nr tel do nich,, a podany nr tel przez kadry mt nie odbiera wogole dzwonilismy kilka dni z rzedu od godz 8 do 16stej i nic . moze firma istniała wczesniej ale ie ma z nimi zadnego kontaktu . Na tej ulicy ktora podaja sa rozne firmy ale agencji pracy tymczasowej kadry mt nie ma . poza tym oliwki zbiera sie od wrzesnia a nie od maja, prosze zanim bedziecie chcieli wyjechac sprawdzajcie kazda firme i ich wiarygodnosc , poniewaz w innym wypadku moze sie to zle skonczyc.Witam wysłałam zgłoszenie do pracy we Włoszech przy zbiorze oliwek i dostałam wiadomość że mogę wyjechać do pracy, ale agencja o ile istnieje wydaje się bardzo nie odpowiedzialna na meile nie odp tel nie odbierają Pan ,,Tomasz S,, oddzwania z innych nr. każe zapłacić 200zł za bilet. Jeżeli ktoś cos wie bardzo proszę o informacje. Z góry dziękuje

0 / 0

Jesli ktos chce moge na maila podac nr tel niby tego biura . Zebym nie miala zadnych nieprzyjemnosci to wysle chetnej osobie na maila ...

0 / 0

wy 3 - 2014-04-03 14:18:39zna ktos takie biuro , a moze jechal ktos z tego biura do hiszpani lub do wloch (livorno- oliwki) prosze pisac, co kolwiek wiecie? dzieki pzdr, KADRY MT AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ KRS:0000056342 NIP:9372166977 REGON:072125530 Bielsko-Biała 43-300 Bardowskiego 2 Śląskieniedawno wraz z kolezankami wysłałysmy chec pracy we Włoszech na zbior oliwek,Biuro istnieje tylko na stronie internetowej , sprawdzałysmy gdzie sie da wiarygodność tej firmy i tego wyjazdu , niestety firma nie istnieje nawet na informacji pani nie była w stanie mi podac nr tel do nich,, a podany nr tel przez kadry mt nie odbiera wogole dzwonilismy kilka dni z rzedu od godz 8 do 16stej i nic . moze firma istniała wczesniej ale ie ma z nimi zadnego kontaktu . Na tej ulicy ktora podaja sa rozne firmy ale agencji pracy tymczasowej kadry mt nie ma . poza tym oliwki zbiera sie od wrzesnia a nie od maja, prosze zanim bedziecie chcieli wyjechac sprawdzajcie kazda firme i ich wiarygodnosc , poniewaz w innym wypadku moze sie to zle skonczyc.

0 / 0

Z tego co wiem taka owa agencja nie jest pewna ..A dzis sie osobiscie o tym przekonalam , bo tez zlozylam cv na ten wyjazd na oliwki. Zadzwonil do mniee''ala'' przedstawiciel tej firmy zadalam mu pare pytan i polegl i jeszcze powiedzial ,ze jestem wscibska , bo zadalam mu pare pytan .Tak wiec NIE WPLACAJCIE ! tam zadnej kasy za bilet ! powiedzial mi ze jak wplace 200zl na bilet to dostane umowe i ubezpieczenie , a to powinno zdecydowanie wygladac odwrotnie. Co wiecej ta firma jest zawieszona w KRS ...http://krs.wyborcza.biz/szukaj/business/simple/KADRY$0020MT$0020-$0020AGENCJA$0020PRACY$0020TYMCZASOWEJ$0020

0 / 0

wy 3 - 2014-04-03 14:18:39zna ktos takie biuro , a moze jechal ktos z tego biura do hiszpani lub do wloch (livorno- oliwki) prosze pisac, co kolwiek wiecie? dzieki pzdr, KADRY MT AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ KRS:0000056342 NIP:9372166977 REGON:072125530 Bielsko-Biała 43-300 Bardowskiego 2 Śląskiesiema jak dowiedziales sie cos o tej agencji to się podziel ez mam na to jchac pozdro tomosss@wp.pl

0 / 0

ja tez szukam cos o tej firmie czy nie jest to naciagacz?

0 / 0

zna ktos takie biuro , a moze jechal ktos z tego biura do hiszpani lub do wloch (livorno- oliwki) prosze pisac, co kolwiek wiecie? dzieki pzdr, KADRY MT AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ KRS:0000056342 NIP:9372166977 REGON:072125530 Bielsko-Biała 43-300 Bardowskiego 2 Śląskie

0 / 0

pracujecie już tylko nie mówcie ,że wpłaciliście te pieniądze ........ ???????????

0 / 0

- 2014-02-21 18:53:22 - 2014-02-21 17:46:53to prawda nawet lepiej co tu zaczyna się dziać to jakaś tragedia zamiast trzymać się razem to jeden drugiemu nóż w plecy wbija jakaś porażka normalnie ludzie gdzie wasz zapał i wielkie słowa z przed tygodnia tylko wtedy mieliśmy trzymać się razem a co dalej???? tak do niczego nie dojdziemy nigdy i nigdzieKabaret z Grażką w roli głównej :))Tak tak będzie kabaret jeszcze troszkę i tym forum również zajmie się ktoś odpowiedni ....

0 / 0

- 2014-02-21 17:46:53to prawda nawet lepiej co tu zaczyna się dziać to jakaś tragedia zamiast trzymać się razem to jeden drugiemu nóż w plecy wbija jakaś porażka normalnie ludzie gdzie wasz zapał i wielkie słowa z przed tygodnia tylko wtedy mieliśmy trzymać się razem a co dalej???? tak do niczego nie dojdziemy nigdy i nigdzieKabaret z Grażką w roli głównej :))

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...