czy pracował ktos przez firmeschmitzbauer.heliohost.org/

Wiitam .. predzej jezdziłem do Francji na róże i tym podobne kasa fajna ale ostatni wyjazd był dla mnie i mojej dziewczyny traumą gdy mieszkalismy u chorj rodziny bambrów od rana do wieczora w polu krzyki popedzanie dzien w dzien szok.. i przez ten czas gdy siedze juz w PL podjąłem współprace z kolesiem ktory nauczył mnie zarabiac za pomocą komputera i mam nadzieje ze wyjezdzac juz nie bede musial praca polega na polecaniu kont bankowych w mojej sytucji gdzie mialem zero doswiadczenia jestem milo zaskoczony bo tak jak mi obiecał zarobic 500 zł w 2 godz tak było wszystko jest 100% legalne i bez ściemy dlaczego pisze to ? Ponieważ mam możliwość dać komuś zarobić nauczyc i miec z tego zysk .. zero wkladu własnego zero ryzyka jezeli ktos zainteresowany po wiecej info zapraszam na moj fanpage albo pisac na email :) https://www.facebook.com/pracaonline24/ paw-cza-1991@wp.pl

0 / 0

Czytam i nadziwic sie nie moge z kad sie biora tacy frajerzy jak wy.nic tylko was skubac na kase

0 / 0

Ja zawszę jeżdżę z pomocą http://www.activemedica.eu i sobie chwalę. Kontakt z nimi jest rewelacyjny, jak jest jakiś problem od razu wyjaśniają. Na prawdę polecam bo pośrednicza w całej UE.

0 / 0

kto jechal prze firme ap grupa w opolu? jak tam jest; warunki mieszkalne, ile godz. pracy tygod. itd. pisac bede wdzieczny.

0 / 0

Osobiście uważam, ze osoba wpłacająca jakiekolwiek pieniądze przed wyjazdem jest skończonym idiotą. Wcale nie jest mi szkoda oszukanych, bo za głupotę trzeba zapłacić. Wstyd mi za naszych rodakow, że potrafią być tak głupi. Na pewno ani uwaga , ani inne media nie zajmą sie taką sprawą, bo wstyd pokazać jacy są głupi Polacy.

0 / 0

no a co z tym Zarębom? chycili go?

0 / 0

wszyscy co wpłacili 400 zł!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

i co kto dojechał ? i pracuje??????????????????????????????????/

0 / 0

Tak dla przestrogi jak znajdziecie ogłoszenie z e-mailem zofiadabrowska@op.pl nie wchodzcie na linki bo pójdzie wam kasa z telefonu to sciema.

0 / 0

Sadzić szalotkę.

0 / 0

andriu - 2014-03-05 20:00:57A my do żabojadów mały rajdzik. a co tam bedziecie robic

0 / 0

A my do żabojadów mały rajdzik.

0 / 0

kooo - 2014-03-05 14:00:54a ja wyjechałem i pracuje. i warunki są bardzo dobre. pozdrawiam niedowiarkówTak tak wyjechałeś do Hana lu lu hahahaha nie myśl że tu idiotów znalazleś i Ci uwierzą

0 / 0

kooo - 2014-03-05 14:00:54a ja wyjechałem i pracuje. i warunki są bardzo dobre. pozdrawiam niedowiarkówI gdaczesz kooo,kooo!!!I przy okazji grzejesz jaja!

0 / 0

to pracuj życzę powodzenia ja uderzam do Francji

0 / 0

byniu Widocznie jesteś cienki i się nie nadajesz do pracy leniu!!

0 / 0

pojechałeś do kuku na muniu jako jeden jedyny pracuj i powodzenia dobrych zarobków

0 / 0

a ja wyjechałem i pracuje. i warunki są bardzo dobre. pozdrawiam niedowiarków

0 / 0

Cisza na policji jest wiadomo dlaczego,dyskrecja,nie mogą od razu wszystkiego ujawniać.

0 / 0

Lepiej zeby ich chycili.Jak ktos cos bd wiedzial to niech da znac.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
13 godzin temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...