Szukam pracy Sandnes Norwegia lub okolice

Ja sie ucze bardziej na słuch niz na pismo.

0 / 0

Myślę, że najgorzej jest się zdecydować. Mój narzeczony pojechał latem do Norwegii, i przez dwa tg. szukał tam pracy. Tak się zawziął, że chodził od firmy do firmy i pytał. Znalazł dorywcze prace i pracował przez kilka dni, w ogrodzie, sprzątał dom, i pracował w sklepie. Tak pokochał Norwegię i Norwegów, że jak wrócił do Polski to nie chciał tam zostać. Ja też straciłam pracę w Polsce i postanowiliśmy czegoś szukać w Norwegii. Rozsyłaliśmy ogłoszenia aż w końcu do niego ktoś się odezwał:) Dziś już pracuje i jest bardzo zadowolony. Pracodawcy są bardzo pomocni i opiekuńczy:) (Polecam książkę "Blondynka na językach" B. Pawlikowskiej. Nie zaczynaj uczyć się od gramatyki! bo się zniechęcisz...)

0 / 0

tak. ucze sie norweskiego po pracy wieczorami. i tak chce tam wyjechac

0 / 0

A czy Ty też chcesz wyjechać?

0 / 0

No raczej, gdybym znała język norweski, już dziś pracowała bym w przedszkolu:) ale mam tu znajomych którzy zaczynali od tego samego co ja, a dziś pracują na wyższych stanowiskach, i są bardzo zadowoleni. Mówią, że na pewno coś znajdę, jestem tu przecież dopiero drugi dzień.

0 / 0

a z językiem norweskim szukanie pracy jest według ciebie dożo łatwiejsze?

0 / 0

Jestem tu z narzeczonym, on znalazł już tu pracę a ja właśnie szukam. Jeśli jemu się udało i wielu innym to mi też musi:) Wiem, że łatwo nie będzie ale uważam, że chcieć to móc:) Nie przyjechałam tu siedzieć z założonymi rękami ani imprezować co wieczór przy alkoholu jak wielu naszych rodaków. Zaczynam poszukiwania i szukam każdej pomocy, wierzę że się uda! :)))

0 / 0

hej. cieżko z pracą w tych rejonach? i czy jest sens np. jechać w ciemno do norwegii?

0 / 0

Witam, Mam 27 lat poszukuję pracy od zaraz w rejonie Rogaland, najlepiej Sandnes. Mogę sprzątać (bardzo to lubię, zaopiekować się dzieckiem (mam wykształcenie pedagogiczne- pracowałam w przedszkolu), zająć się ogrodem (technik ogrodnik) lub wszelkie inne prace... Mam 27 lat jestem osobą pracowitą i odpowiedzialną. Nie boję się żadnej pracy. Posługuję się angielskim w stopniu komunikatywnym Jeśli ktoś może mi w jakikolwiek sposób pomóc (tzn. dać jakąś informację w sprawie pracy bąź mieszkania) będę bardzo wdzięczna! Mój email: dominikaluberda@wp.pl Pozdrawiam! Dominika

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...