PRACA OD STYCZNIA- FRANCJA

Spadaj na drzewo oszuście!

0 / 0

NIE AKTUALNE JUŻ

0 / 0

Odzuści za kratki !

0 / 0

gamonie do gnoju!!! za 5 zł dniowka ;):)

0 / 0

BAMBRY DO BUDY!!!

0 / 0

Oszusom mówimy STOP!

0 / 0

panu już podziękujemy panie "KASIU"

0 / 0

baj baj ściemniaczu idżna inne portale i tam poszukaj jelenia

0 / 0

polska to dziwny i dziki kraj.... chce ktos robote czy nie!?? dwie osoby do 30 lat ktore nie przesadzają z alkoholem do roboty w polu. zakwaterowanie na miejscu, praca od stycznia do nawet sierpnia a moze i dłużej. ja jade w styczniu prawie w to samo miejsce wiec ktos moze jechac za mną bo raczej jednym autem nie da rady bo to nie ten sam własciciel i nie miał bym juz miejsca. to moj ostatni post nie bede szukał nikogo na przymus jak wam tak dobrze w polsce.. a osoby co piszą ze to sciema to te ktore sie nie załapały. zegnam

0 / 0

Wiem dlaczego tak napisałes... powtarzam meska praca dla dwoch osob do 30 lat. od stycznia email podałem wczesniej

0 / 0

Gościu odpisuje ale ściemnia nie dajcie sie nabrać!!!

0 / 0

Nadal aktualne. potrzebne dwie osoby do 30 lat. praca w polu nie dla kobiet. chyba że dla jednej ;) z zakwaterowaniem

0 / 0

słuszna uwaga.. powinno być jeszcze NIE...'sciema to nie jest' ale wcale mnie to nie obejdzie jak nikt sie nie zgłosi bo nic na tym nie stracę ;)

0 / 0

To jak jest ściema to poco ludzi oszukujesz?

0 / 0

sciema to jest a na wszystki mejle odpowiadam

0 / 0

To chyba jest jakaś ściema bo nie odpisuje na meila.

0 / 0

To chyba jest jakaś ściema bo nie odpisuje na meila.

0 / 0

chetnie bym Cie wziął ale to nie ode mnie zalezy a praca dla kobiet to może byc w maju lub czerwcu

0 / 0

hej kogo szukasz dziewczyny czy faceta?

0 / 0

praca dla dwoch osob z komunikatywnym francuskim lub angielskim. praca w winnicy. romel8 małpa o2.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
wczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...