Proszę o pomoc w znalezieniu pracy

Praca jest wszędzie, tylko trzeba umieć szukać. Niektórzy po porstu nie chcą jej znaleźć, wybrzydzają. CHCESZ ZARABIAĆ? Weź się w garść, zacznij zdobywać doświadczenie, UMIEJ COŚ, a dostaniesz pracę. Jeśli nie umiesz to nie wybrzydzaj. Ja pracę szukałem 2 dni, tak żeby pasowała do moich umiejętności, a żebym mógł się tam rozwijać. 2 dni wystarczyło. Wejdź jeden z drugim na stronki z pracą typu pracuj.pl czy [url=http://www.kajpraca.pl]kajpraca[/url]. Ja właśnie tu znalazłem, też spróbuj. Może się wreszcie uda. Pozdrawiam

0 / 0

Interesował by Pani praca przy sprzątaniu w Finlandii???

0 / 0

A do Czech pojechałaby Pani. Mnie też wychowała samotna matka. Rozumiem Pani sytuację.

0 / 0

W Mazurach fakt masakra z pracą, sam tam mieszkałem, a jeżdżąc po Polsce wszędzie lepiej tylko nie tam z Pracą. Być może będę miał namiar w następnym tygodniu, tel, pewna firma to dam znać.

0 / 0

SylwiaMazury - 2013-12-19 13:13:12Nie dostałam żadnego maila od kobiety. Tak ogólnie to były e-maila o treści matrymonialnej, i jeden numer telefonu, ale od kobiety żadnego maila nie dostałam. Może program antyspamowy skasował. Wesołych i Spokojnych Świąt Wysłałam rano maila , proszę napisać czy dotarł jeśli nie to proszę spróbować się ze mną skontaktować na adres dom739@wp.pl

0 / 0

MłodszyCalisthenic Witam zwracam sie do pana z pytaniem bo także szukam pracy w budownictwie mam 24 lata. to moj mail michal240240@wp.pl prosze o kontakt jeśli mozna.Pozdrawiam

0 / 0

W tych czasach nikt nie pomaga samotnej mamie. Tak o to jest!

0 / 0

Nie dostałam żadnego maila od kobiety. Tak ogólnie to były e-maila o treści matrymonialnej, i jeden numer telefonu, ale od kobiety żadnego maila nie dostałam. Może program antyspamowy skasował. Wesołych i Spokojnych Świąt

0 / 0

MłodszyCalisthenic - 2013-12-16 15:34:43Pomógłbym Pani, ale sam siedzę w branży zbrojeniowej. A tak wątpię że ktoś pomoże, ogólnie panuje wielka znieczulica!!!Nie koniecznie tak jest , wzruszona sytuacją tej Pani napisałam do niej i przekazałam kilka namiarów absolutnie wiarygodnych sprawdzonych przeze mnie poprosiłam o kontakt ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi , Pani Sylwia mnie zignorowała

0 / 0

Pomógłbym Pani, ale sam siedzę w branży zbrojeniowej. A tak wątpię że ktoś pomoże, ogólnie panuje wielka znieczulica!!!

0 / 0

Dzień dobry. Chciałabym Państwa prosić o pomoc. Szukam pracy za granicą przy zbiorach. W tym roku wyjechałam w sumie pierwszy raz w życiu na jabłka w kisty po 350 kg. Od 2 lat sama wychowuję 2 dzieci, mąż jeździł tzw " tirami " i zginął w wypadku na trasie. Nie mam rodziców, wychowywali mnie dziadkowie sama dawałam sobie radę, prowadziłam wcześniej mały sklep a ostatnio sklep z odzieżą używaną. Jednakże z pewnych przyczyn także emocjonalnych po stracie swego Ukochanego, zawiesiłam działalność i to był mój błąd. W naszych okolicach z pracą to jest tragedia, udało mi się dostać do jednego banku ale szef po 2 miesiącach zastąpił mnie młodszą piękniejszą nie ważne że nie doświadczoną dziewczyną. Najgorsze jest rozstanie się z dziećmi, wytrzymałam tylko co, na tabletkach przeciw nerwowych, ale wiem że są w razie wyjazdu w dobrych rękach dalszej rodziny i przyjaciółki. Nie jestem osobą która prosi o pomoc, zawsze staram się pomóc, a jak innym ludziom pomagam, a sama niestety nie mam większych znajomości, parę koleżanek i tyle, dla mnie całym światem był mąż i dzieci więcej do szczęścia nie potrzebowałam. Jeśli państwo mogą się podzielić i obiecuję że nikomu nie będę rozdawać telefonów i adresów. Pojechałabym sama bądź z bratem, sam pracuje jako kierowca, jest młodym mężczyzną bardzo mi pomaga jesteśmy bardzo zżyci a jako kierowca cudów nie ma i też ma często przerwy za które nie otrzymuje żadnych pieniędzy. Bardzo dziękuję za każdą pomoc podaje maila, a jak co proszę pisać najlepiej maile do Państwa to się odezwie. Z poważaniem mail: sylwuchax@yahoo.com

0 / 0

Dzień dobry. Chciałabym Państwa prosić o pomoc. Szukam pracy za granicą przy zbiorach. W tym roku wyjechałam w sumie pierwszy raz w życiu na jabłka w kisty po 350 kg. Od 2 lat sama wychowuję 2 dzieci, mąż jeździł tzw " tirami " i zginął w wypadku na trasie. Nie mam rodziców, wychowywali mnie dziadkowie sama dawałam sobie radę, prowadziłam wcześniej mały sklep a ostatnio sklep z odzieżą używaną. Jednakże z pewnych przyczyn także emocjonalnych po stracie swego Ukochanego, zawiesiłam działalność i to był mój błąd. W naszych okolicach z pracą to jest tragedia, udało mi się dostać do jednego banku ale szef po 2 miesiącach zastąpił mnie młodszą piękniejszą nie ważne że nie doświadczoną dziewczyną. Najgorsze jest rozstanie się z dziećmi, wytrzymałam tylko co, na tabletkach przeciw nerwowych, ale wiem że są w razie wyjazdu w dobrych rękach dalszej rodziny i przyjaciółki. Nie jestem osobą która prosi o pomoc, zawsze staram się pomóc, a jak innym ludziom pomagam, a sama niestety nie mam większych znajomości, parę koleżanek i tyle, dla mnie całym światem był mąż i dzieci więcej do szczęścia nie potrzebowałam. Jeśli państwo mogą się podzielić i obiecuję że nikomu nie będę rozdawać telefonów i adresów. Pojechałabym sama bądź z bratem, sam pracuje jako kierowca, jest młodym mężczyzną bardzo mi pomaga jesteśmy bardzo zżyci a jako kierowca cudów nie ma i też ma często przerwy za które nie otrzymuje żadnych pieniędzy. Bardzo dziękuję za każdą pomoc podaje maila, a jak co proszę pisać najlepiej maile do Państwa to się odezwie. Z poważaniem

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
3 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...