UWAGA na ogloszenia z OPALTA PRZYGOTOWAWCZA lub za TRANSPORT

Pierwsze wyjazdy do pracy w Niemczech przewidywane są na przełom Marca i kwietnia, o dokładnej dacie poinformowani zostaną państwo już pod koniec stycznia 2014r. Wyjazdy odbywać się będą co 2 tygodnie z miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznać, Gdańsk i Szczecin. Pracodawca zapewnia: ü Zakwaterowanie (w tym trzy stałe posiłki dziennie) ü Transport ü Ubezpieczenie ü Umowę o pracę ü Codzienną pracę: 8 – 9 h dziennie (stawka godzinowa od 8 do 11 euro netto, zależne jest to od rodzaju wykonywanej pracy i dnia – w weekendy stawki są wyższe + możliwość wypracowanie nadgodzin). Pracownik zobowiązany jest do określenia czasu na jaki chce zawiązać umowę z pracodawcą. Jesteś zainteresowany oferowaną pracą? Wystarczy: Pobrać i wypełnić formularz rekrutacyjny (Pobierz) Odesłać wypełniony już formularz na adres: praca@sezonowa-niemcy.pl – potwierdza to kandydaturę pracownika Po odesłaniu kwestionariusza, pracodawca kontaktuje się z osobami i ustala termin spotkania. Jak pobrać: Klikasz: „Pobierz z serwera 2#” à wybrać reklamę i ją wypełnić à formularz pobiera się automatycznie, czasem należy poczekać kilka Minut. pojawiła się oferta o takiej treści bardzo kusząca ale to pobieranie formularza już nie, mnie to wygląda na próbę oszustwa , jeśli jest ktoś kto orientuje się w temacie to proszę aby napisał

0 / 0

miałam ostatnio przyjemność rozmowy tel. oraz emal z P. (usunięte przez administratora) Oferta fantastyczna, tylko jakoś nie zabardzo znał nazwe fabryki baterii:D, sprawdziłam całą Szwecję, a ze powoływał sie za koordynatora agencji pracy w Anglii tez sprawdziłam nawet napisłam czy widnieje u nich takowa oferta. I.... dalej cisnełam Pana (usunięte przez administratora) o dokładniejsze namiary. Nerwy zaczeły mu puszczać. Zeby go uspokoić, zgodziłam się na wyjazd, zgłosiłam 3 osoby. Przyszedł email, gdzie dostałam nr. konta i tu UWAGA- konto zostało założone na pana (usunięte przez administratora) i dyspozycja wpłacenie 600 zł. jeśli ktoś inny stracił pieniążki w ten sposób proponuje oddanie sprzwy na Policje. W moim przypadku jest to wyłudzenie, bo przecież nie zapłaciłam, ale wiem dobrze jak cięzko jest złapac prace w kraju więc sama chce wyjechać i wiem jak wielkie nadzieje takie oferty ze sobą niosą. I jak jeden z drugim gnojem żeruję na czyjejś biedzie i nadziejach.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
przedwczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...