UWAGA na ogloszenia z ANG NR +44 - codziennie NOWE ogloszenia do NACIAGANIA

UWAŻAJCIE NA KRYSTYNE JĘDRZEJEWSKĄ Z BIRMINGHAM BO OKRADA LUDZI PRZEZ OGŁOSZENIA O PRACY.MA WSPÓLNIKÓW POLAKÓW-NIE UFAJCIE OGŁOSZENIOM Z GAZET.

0 / 0

TE WPISY TO NIC NIE DAJĄ -PAMIĘTACIE KRYSKE ZE SLOUGH ILE POLAKÓW OKRADŁA,NAWET LUDZI ZE STRZELNA A SAMA ŁACHUDRA TAM URODZONA.KRYSTYNA JĘDRZEJEWSKA Z DOMU MULŻYŃSKA KRADŁA I JAK GDZIEŚ PRZYPAŁ TO SUKA WIAŁA DO INNEGO MIASTA TAK JAK TERAZ UCIEKŁA DO BIRMINGHAM TYLKO JEJ KUMPEL MARIUSZ GUT Z ŁODZI ZOSTAŁ W SZKOCJI A TA SZMATA DALEJ DAJE OGŁOSZENIA,.POJECHAŁEM DO TEJ SUKI A ONA OKRADŁA MNIE I ZOSTAWIŁA MNIE Z MOJĄ DZIEWCZYNĄ NA ULICY I TYLKO DZIĘKI ŚWIADKOM JECHOWY WRÓCIŁWM DO KRAJU OCZYWIŚCIE Z DŁUGAMY

0 / 0

Dobrze że ktoś ostrzega przed tego typu sytuacjami.

0 / 0

Codziennie gość wrzuca WSZĘDZIE te swoje ogłoszenia. <br /> Podaje NAZWY FIRM ŚCIĄGNIĘTE z neta (aby wiarygodnie wyglądało) i swoja ANGIELSKA komórkę +44… (aby naciągać ludzi!!!)<br /> Wystarczy wpisać w GOOGLACH tytuł ogłoszenia, aby się przekonać na ilu stronach się OGŁASZA!!!<br /> <br /> Oto co napisała OSZUKANA osoba przez tego typa :<br /> 19.06.2013 15:01<br /> <br /> Witam! dokładnie tak jak opisałeś jestem jedną z tych co padła ofiara tej szajki.<br /> Dokładnie na początku marca było na portalu zamieszczone ogłoszenie do pakowania kosmetyków, podszyli się pod jakaś adwokacka kancelarie.<br /> Wpłaciłam tym draniom 1720 zł , rzekomo kaucja hotelowa (miał facet takiego gadanego, jakby był po kilu fakultetach), byłam w poszukiwaniu pracy na terenie Niemiec.<br /> Bardzo szybko działał, żeby się nie rozmyślić. rozmowy były minutowe i co 10 min tel. dzwonił . Juz miałam podejrzenia Kiedy znalazłam się w banku ten sam scenariusz jaki pan opisuje - pani prześle na ten numer który został podany i tak jak piszesz nie Niemieckie konto tylko Angielskie.<br /> Próbowałam się w ostatniej chwili wycofać, ponieważ czułam że to oszustwo…<br /> Wtedy poleciała przez słuchawkę groźba i się przestraszyłam. W moim przypadku jeszcze zaoferowali ,ze o godz.18.00 podjada przedstawiciele firmy do domu.<br /> Po cichu miałam jeszcze nadzieję a może....niestety kiedy się nie pojawił przedstawiciel na portalu ukazało się ogłoszenie - uwaga oszuści oferują prace przy pakowaniu kosmetyków Nivea…<br /> Dziś żałuję ,ze tak się dałam podejść, ale za późno. zgłosiłam to na policje ale bez echa .Obserwuje ten portal bardzo często i widzę ten numer +44 - zmieniają tylko ogłoszenia. Jak długo te mendy będą ludzi naciągać - nieroby jedne.<br /> dlaczego nie dorwą tej szajki. Myślę, że będą ludzie czytać te wiadomość - ostrzegam nie dajcie się nabrać!!!<br /> <br /> A to kolejna :<br /> dnia: 17 lipca 2013 13:47<br /> Witam! tak jak Panstwo, zostalam oszukana przez rzekomego adwokata oferujacego prace w niemczech w firmie lacoste!<br /> Osoba niesamowicie wiarygodna, wypytywala czy mam ubezpieczenie, jesli nie mam, on mi to załatwi, jaki chce pokoj, gdzie chce siedziec w autokarze itp!<br /> Mialam z nim tylko kontakt telefoniczny. zero maila, malo danych! Ten czlowiek podszywa sie pod znana firme! Oferuje prace w niemczech, dzwoniac z Anglii.<br /> nr zaczyna sie na +44......, Chciał wyłudzic ode mnie 200 €! Mialam jechac wraz z siostra, wiec w sumie 400 €! wynegocjowalam polowe teraz, polowe pozniej!. <br /> Po wplaceniu pieniedzy, jeszcze raz z nim rozmawialam,<br /> zapewnial, ze przyjada do mnie przedstwiciele podpisac umowe! nitk sie nie pojawil, a telefon do tej pory milczy!....<br /> <br /> a to napisała osoba która nie wpłaciła kasy:<br /> <br /> Uwaaaaga!! Wczoraj ten oszust z anglii pracował dla firmy PUMA w Londynie. A raczej tak wymyślił. Praca miała być w Berlinie. Chodziło o pracę przy pakowaniu obuwia. Nie wymagał znajomości języka żadnej. Kiedy umówiłem się na wpłatę pieniędzy (200E) podał adres placówki... <br /> Co dziwne, miał to być przekaz Western Union. Kiedy zaproponowałem że wpłace pieniądzę gdy dostanę umowę, gość wpadł w amok. <br /> Zaczął straszyć że zgłosi sprawę na prokuraturę niemiecką, gdyż go oszukałem wyrażając zgodę na rezerwację Hotelu i autokaru. Później przy kolejnym telefonie od niego zaczął mnie wyzywać od frajerów, i najgorszych. Że przyjadą po mnie i mnie wywiozą na pole i będę odpracowywał za free 2500E za hotel.<br /> <br /> A to napisała kolejna osoba :<br /> <br /> Wałek z pakowaniem dla Nokii - Warszawa<br /> Lokalizacja:<br /> Warszawa, Mazowieckie, Polska<br /> Data opublikowania:<br /> 12-09-2013<br /> Cena: 0.00zł<br /> Odpowiedz na ogłoszenie<br /> <br /> Nie dajcie się nabrać na ogłoszenie pakowanie elektroniki w Niemczech .Gość podaje się za prawnika z biura prawnego .Tel najprawdopodobniej z Anglii początek +44<br /> Przysłał mi adres gdzie mam pracować na zapleczu sklepu w Berlinie .Tylko ,że na tej ulicy nie ma sklepu z elektroniką. Może nie zna za bardzo internetu. Po drugie bardzo bardzo zależało jemu na wpłacie tzw kaucji za hotel .około 250 euro na rękę przedstawicielowi dzisiaj ????. Języka jakiego zaczął używać po rezygnacji z aplikowania nie da się powtórzyć (rzekomo prawnik)<br /> Apeluję nie dajcie się nabrać następnym oszustom.<br /> __________________________________________________________<br /> Oferta pracy dotyczy NIEMIEC +49.., a numer kontaktowy jest ANGIELSKI +44 …<br /> JUŻ to powinno dać do MYŚLENIA!!!! Oczywiście żadnej pracy NIE MA!!<br /> <br /> DLATEGO:<br /> <br /> Nie bójcie się WYSZUKIWAREK – tam można znaleźć chyba wszystko..<br /> Czasem może was uchronić przed strata kasy!!!<br /> <br /> wiele informacji na temat różnych naciągaczy można znaleźć na tym forum:<br /> gowork pl/forum<br /> <br /> 1. Żaden UCZCIWY pracodawca NIE POBIERA kasy za cokolwiek z GÓRY!!!! (ew. może odciągnąć DOPIERO z wypłaty)<br /> Samo to powinno dać do myślenia, że jak typ chce kasę z GÓRY - to chce tylko KASĘ i nic w zamian....<br /> <br /> 2. Jeżeli w ogłoszeniach są DANE FIRMY ,sprawdzajcie w GOOGLACH - <br /> NACIĄGACZE często podszywają się pod nie i podają SWOJE komórki !!!<br /> Porządne firmy podają swoją stronę WWW. gdzie są oferty pracy oraz TELEFON STACJONARNY I FAX, a nie kolejny wymyślony nick i komórka!!!<br /> <br /> 3.DODATKOWO jeżeli jest podana tylko komórka to sprawdzajcie w Googlach gdyż często podawane są komórki z jednego państwa, a ogłoszenie dotyczy innego…<br /> <br /> 4.UMOWĘ O PRACE podpisuje się w siedzibie firmy (musi być obustronnie podpisana (a NIE wysłana mailem)<br /> Tak samo ODZIEŻ ROBOCZA (zazwyczaj za darmo) dostaje się na miejscu - NIGDY przez kuriera!!!<br /> NIE ma czegoś takiego jak KAUCJA HOTELOWA!!!!<br /> A jeżeli jest to płaci się podczas odbioru KLUCZY!!! Nigdy na przód!!!<br /> <br /> 5. Jeżeli typ chce kasę np. za hotel – mówcie że zapłacicie na miejscu<br /> Jeżeli będzie chciał za transport – mówcie że sami przyjedziecie.. <br /> Jeżeli coś będzie kręcił wiadomo że to ŚCIEMA !!!<br /> nigdy nie płacimy NAPRZÓD !!!! w sumie<br /> W OGÓLE SIĘ NIE PŁACI!!!<br /> <br /> 6. Nie wierzcie w ogłoszenia typu – praca bez języka – taką prace to mogą wam załatwić jedynie znajomi…<br /> Ogłoszenia tego typu są bardzo kuszące i jest to METODA NACIĄGACZY!!!<br /> Jadąc do innego państwa w większości przypadków TRZEBA znać język!!!<br /> <br /> POMAGAJMY SOBIE!!<br /> Jeżeli ktoś natknie się na próbę oszustwa niech informuje pozostałych na GŁÓWNEJ STRONIE (zajmie to dosłownie chwile).<br /> INFORMUJCIE znajomych o sposobach NACIĄGACZY – mogą oni również dodawać ogłoszenia na innych portalach…<br /> Im więcej osób WIE, tym zmniejszy się LICZBA OSZUKANYCH oraz ZYSKI CWANIAKÓW…<br /> <br /> JEŻELI zobaczycie PODOBNE OGŁOSZENIA na INNYCH STRONACH informujcie ludzi - niech idzie łańcuszek z informacja o naciągaczach - JEDNA osoba może niewiele - ale WIELE osób może bardzo dużo....<br />

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...