Spa Atelier Monique Bogdanow UWAGA !!!

Byłam wczoraj na zabiegu , trosZke musiałam poczekać bo było opóźnienie ale pozatym nie zauważyłam nic co mogło by potwierdzić wcześniejsze negatywne posty , a szczeze powiem ze obawiałam sie tej wizyty bo wcześniej czytałam komentarze na temat salonu ale szczeze mogą oświadczyć ze z zabiegu jestem bardzo zadowolona , mikrodermabrazja wykonana bardzo dokładnie , oczyszczanie rowniez nie jestem przede wszystkim dzisiaj opuchnięta i nie mam po odbijanych paznokci jak wcześniej jak korzystałam z ofert innych salonów .ogolnie super daje 5 na 6 odejmuje punkt za opóźnienie 15 min ale kawę dostałam wiec miło sie czekało .

0 / 0

Zgadzam się z bożena atmosfera rewelacyjną pani od manicuru potrafi poprawic humor nawet najwieksźemu gburowi i rozladowac naprawde spore napiecie. Fryzjerka rowniez przemila widac ze panie lubia ludzi jak i siebie nawzajem. Z usług również jestem zadowolony. Polecam z całego serca

0 / 0

Suuuper :) mam idealny kolor taki jak zawsze chciałam 2 osoba dopiero była mi wstanie zrobic idealnie baleyage W moim życiu jak dokładnie chciałam , moja poprzednia Fryzjerka jest naacierzynskim ale naszczescie Wczoraj udało mi sie odkryć extra miejsce i super Panią Agnieszkę Jeżeli chodzi o salon miła luźna atmosfera i ceny idealne .

0 / 0

Pani Justyna została zwolniona rok temu przez samą właścicielkę monikę która sama się pozbywa najlepszych pracowników.

0 / 0

Nigdy nie miałam lepiej zrobionego pedicuru niz dzis. Rewelacja fruwam polecam kazdej kobiecie.

0 / 0

A Czy ktoś wie co sie stało z P. Justyna chodziłam do tej Pani regularnie osoba o wysokiej kulturze, niesamowita jej zachowanie sprawialo ze czułam sie jak bym przyszła do dr.szczyta na zabieg za 1500 a nie na mikro i kwasy za 39 zł salon salonem przeciętny często jest także wracamy do Osoby a nie do miejsca bo to ona tworzy ta otoczke jeżeli ktoś ma kontakt z ta Kosmetyczka proszę o namiar A Pani Monice współczuje za stratę tak dobrego pracownika na tak wysokim Poziomie.

0 / 0

Hejka ;) moja ocena salonu b. Dobra ;) zabieg wykonany dokładnie nie w pośpiechu jak np winnym salonie gdzie korzystam z kuponu Pani bardzo sympatyczna ,umowialam sie na kolejny zabieg w tej samej cenie jak rowniez na paznokcie i do fryzjera bo wszystko jest na miejscu .

0 / 0

podaje maila dla klientki ktora szuka kontaktu ze mną tzn kingą libunia1@wp.pl Pozdrawiam dziewczyny z Atelier Moniki Bogdanow jak i Monikę B

0 / 0

Nika - 2014-02-04 19:33:06Botoks to2 imię Twojej starej ;) pedalico ;)wont słoiki na wichure z której przybylyscie i tam na salony zapraszam .wiesniary !!!!!!wont słoiki??? co to ma w ogóle być? właścicielka salonu tak się odzywa publicznie na forum do swoich potencjalnych klientek??? A nawet jeśli ja jestem z małej miejscowości oddalonej od Warszawy o 200 kilometrów i teraz mieszkam w stolicy to co? To trzeba mnie i inne osoby obrażać? szanowna właścicielko salonu, do twojej wiadomości podaję, że większość osób mieszkających w Warszawie, w tym też i twoich klientek jest właśnie przyjezdnych więc ich tym bardziej powinnaś szanować bo w końcu do ciebie przychodzą na usługi i dzięki nim zarabiasz!!! Dobrze że wchodzę zawsze najpierw na forum danej firmy zanim skorzystam z jej usług. Dzięki temu wiem że do was nie ma co przychodzić!!! I jeśli rzeczywiście jest tak że to ktoś złośliwie wypisuje niektóre komentarze tak jak tu niektórzy piszą to widocznie ma powód!!! Będę odradzać ten salon!!!

0 / 0

Część Kobitki powiem szczeze ze byłam dzisiaj w salonie na Marszalkowskiej i przyznam szczeze ze negatywne opinie naprawdę mijają sie z prawda , nie wiem jak mozna wypisywać takie podle komentarze o ludziach i moiejscu które naprawdę jest ok . Dzisiaj zabieg robiła mi naprawdę bardzo fajna Kobitki czysciutka milutkA malutka blondynevzka chyba Izabella :)zabieg został wykonany bardzo starannie nawet za uszami miałam wykonana mikrodermabrazje , kosmetyki o bardzo ładnym zapachu lekkiej konsystencji , świeczki i muzyczka w tle czysciutko ;) myśle ze to bardzo wrogo nastawiana osoba wypisuje pełne nienawiści komentarze . Pozdrawiam Salon i do zobaczenia za tydzien zadowolona klientka .

0 / 0

Droga Smantho,gruba to chyba Ty jesteś skoro rozmiar 38(bo sądzę,że taki Pani Kasia posiada) jest to oznaka grubości to zdaję mi się,że powinnaś się udać do okulisty... Chodzę już od jakiegoś czasu do Pani Katarzyny na mikro i nie widzę żadnych uchybień w pracy tej Pani,jedyne zastrzeżenia,mogę mieć do sprzętu na jakim są wykonywane zabiegi,ale to nie wina dziewczyn tam pracujących,a niedbalstwa i "oszczędności" Pani Moniki... Co do Pani Moniki to radziłabym zainwestować w wygłuszenie pomieszczeń,bo można tak usłyszeć bardzo ciekawe rzeczy...Jedną z ciekawszych to jak szefowa bezprawnie(radę poczytać kodeks pracy) obcięła pracownicom pieniążki za dni świąteczne,a skoro Samantho napisałaś,że Pani Kasia ma umowę o pracę w takim wypadku szanowna szefowa nie ,może potrącić żadnej kwoty za dni świąteczne,niestety dziewczynom na zlecenie już tak...

0 / 0

mmm - 2013-11-06 12:41:49gdzie pracuje teraz Pani (usunięte przez administratora)?Brakuje mi jej profesjonalizmu, to co się tam teraz dzieje to czeski film....Podbijam temat. Gdzie pracuje Pani Kinga???. chodziłam wczesniej do tego salonu i włanie do Pani Kingi i byłam zadowolona.

0 / 0

Pracuje znowu :) a niedowiarków zapraszam do mnie na zabiegi :) a jak to Ty Ewa wypisujesz to zostałaś zwolniona bo smierdzialo Ci z buzi a klientki tego nie wytrzymywały :)

0 / 0

Opinie salonu negatywne w żaden sposób nie pokrywają Sie z prawda , salon jest przytulny czysty , dziewczyny w nim przeurocze Ceny super i kosmetyki tez , po zabiegu czułam sie swietnie i właśnie Zostałam stala klientka Pani Izy ;)

0 / 0

Nie wiem jak ludzie mogą być tak ohydni zawistni i złośliwi - tak zgadzam się z jedną w Pań, że najwięcej złych opinii zamieszczają słoiczki, które jeszcze nie tak dawno "za potrzebą" do wychodka chodziły, a teraz studia w stolicy ukończyły bo starzy ostanie hektary sprzedali by dzieciom lżej w życiu było. I co wymagania wielkie mają--kosmetyków firmowych im się zachciewa- ale za zabiegi chcą płacić 60 zeta, bo przecież Warszawa kosztuje.A co do pani Kasi bo to chyba o niej mowa myślę, że najpierw trzeba dokładnie zobaczyć co ma na włosach, a potem wydawać swoje opinie na temat czystości.Ja jestem klientką tego salonu od ponad pół roku i nigdy mnie tam nic złego nie spotkało.Dziewczyny są bardzo miłe i znają się na swojej pracy.Rozumu, rozumu więcej szanowne panie !

0 / 0

najpiekniejsze pazurki na calej studniówce!!!! przeszcesliwa dziekuje pani i Pozdrawiam

0 / 0

tak, a ponoć to taka przemiła osóbka... :-)

0 / 0

Popieram w 100% powyższy post, wszystko dokładnie się zgadza:-)

0 / 0

"Ale duperele pisane ja jestem procownikiem od dawna i takie sytuacje nie maja miejsca ;) ha ha ha P .Monika Bogdanow jest przemiła osóbka .i dajcie juz spokój z tymi opisami bo pewnie to jakaś nagonka nie zadowolenej pracownicy ;);):);)." Wiesz co, miałam kiedyś praktyki w tej norze i też nie jestem zadowolona. Ten komentarz pewnie napisała jakaś podlizująca się pracownica ;);););) Pracownice są aroganckie, a taka jedna czarna gruba ciągle miała ciągle tłuste włosy i chyba nie wie co to jest MYDŁO. A sama szefowa hmm... inteligencją nie błyszczy - delikatnie mówiąc. Może za dużo botoksu :)

0 / 0

A czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat usług fryzjerskich w tym salonie? Bo na zabiegi kosmetyczne wiem że nie należy tam chodzić bo moje koleżanki z pracy mówiły że to tani syf i chodzą już gdzie indziej ale może fryzjerka okaże się ok bo podobno ona tylko podnajmuje i nie właścicielka salonu tylko właśnie fryzjerka sama tam decyduje o tym na czym pracuje itp? Czy ktoś coś wie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia dodania wypowiedzi na forum (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

Wpisy z naszego bloga

tydzień temu

Wdrożenie i obsługa PPK

Już niebawem w życie wejdzie ustawa z dnia 4 października 2018r. o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). W pierwszej kolejności będą wprowadzane w dużych...

Zobacz więcej
tydzień temu

Potrzebujesz samochodu? Po prostu go wypożycz!

Potrzeba korzystania z samochodu przez osoby, które na co dzień go nie posiadają, najczęściej pojawia się niespodziewanie i jest sporym źródłem stresu....

Zobacz więcej
2 tygodnie temu

PPK w pigułce: wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Pracownicze Plany Kapitałowe to nowy program oszczędzania na emeryturę, który pierwsze przedsiębiorstwa obejmie już w lipcu 2019 roku. PPK to powszechny,...

Zobacz więcej