Spa Atelier Monique Bogdanow UWAGA !!!

Witam ja polecam spa w Radomiu http://www.vita-derm.pl mozesz tam wykonać rózne ciekawe zabiegi. od masażu po depilację.

0 / 0

JA TEŻ JESTEM BYŁĄ PRACOWNICĄ I WIEM ŻE TO NORMA W TYM SALONIE!! JEST MIŁA JAK SIĘ ROBI PO JEJ MYŚLI!!

0 / 0

Witam. Byłam w tym żałosnym Atelier dwa razy z kuponem na oczyszczanie jakieś pół roku temu. Od ok. miesiąca korzystam z usług innego salonu, w którym jest może i trochę drożej (wyższe ceny o ok 20 zł) ale przynajmniej jest czysto, w łazience jest prysznic, gdzie można np przed masażem bądź po z niego skorzystać, a na półkach leżą ładnie zwinięte czyste ręczniki, dla każdego klienta/klientki. Dlaczego o tym piszę? Bo w tym całym pożal się Boże Atelier nic takiego nie ma miejsca!!! Jeden wielki syf! Jeden tylko koc do przykrycia, którym panie kosmetyczki przykrywają każdą klientkę. Zabiegi natomiast robione na szybko i na odwal, bo "już kolejna pani czeka". A co mnie to obchodzi? "Szanowna" właścicielko, idź do innych salonów, zobacz jak tam są obsługiwani klienci i dopiero potem się bierz za prowadzenie biznesu. ŻENADA NIE SALON!!!

0 / 0

Wszystkie negatywne opinie są prawdą, smutne ale nie jest to profesjonalne miejsce. Szefowa ma gdzieś i klientów i pracowników.. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tym miejscu czy wykonaniem zabiegu to szczerze odradzam

0 / 0

Dobrze radzę dopłącić 30 czy 40 zł i iść do PORZĄDNEGO salonu gdzie usługa zostanie wykonana profesjonalnie, to jest tylko pseudo salon.nie polecam

0 / 0

nie wiem z jakiego powodu te negatywne opinie płyną ale ja mam pozytywny obraz tego salonu. Chodziłam wcześniej na pazurki a teraz zdecydowałam się na IPL i jestem zadowolona!

0 / 0

POMOCY dziewczyny, proszę o poradę! Byłam na zabiegu IPL w tym miejscu za bieg trwał 20 góra 30 min. na wszystko. Nie wiem czy ten zabieg był dobrze zrobiony, bo to mój pierwszy raz. Po tych opiniach zastanawiam się czy iść na kolejny?! A może znacie jakieś miejsce blisko centrum warszawy godne polecenia ? Dzięki z góry za pomoc

0 / 0

chodzilam na kwas i na mikrodermabrazje ale od pewnego czasu widze nie kwas mnie przestal szczypac nawet kladziony po mikro na poczatku bylam bardzo zadowolona, teraz sama nie wiem co sie dzieje....dla porownania bylam w iinym salonie i bylo wszystko ok ????????????

0 / 0

Ja byłam na hybrydzie manicure i pedicure i niestety mimo, że Pani była bardzo miła to wszystko zrobione strasznie niechlujnie ;/ paznokcie źle spiłowane (mają zadziory), lakier źle nałożony tj. za dużo, odpryskuje i ostatni hit - zostawione w lakierze czarne włosy z pędzelka... koszmar!!! ich szczeście, że byłam bez okularów i zobaczyłam dopiero w domu... Zmarnowane 89 zł i 2h życia... Na pewno więcej nie przyjdę.... aż głupio mi iść do pracy z takimi paznokaciami ;/ Sama bym lepiej zrobiła.... Szkoda tylko, że nie jest to zwykły lakier to bym szybko zmyła a tak to bedę się męczyć ze zdjęciem tego.. Reasumując wygląda to jakby malowała mi młodsza siostra.... NIE POLECAM !!!

0 / 0

ja rowniez zkorzystalam z uslug 2 miesiace temu, zaplacilam prawie 200zl za strzyzenie z farba, nie wiem co to byla za farba, ale nie moglam jej zmyc ze skory przez kilka dni. Niestey pani fryzjerka tego nie zrobila. Wlosy krzywo obciete, sama bym sobie lepiej obciela. Ciecie trwalo ok 3 minuty na dlugich wlosach. Nie czuje efektu "wyjscia od fryzjera" sama bym sobie zrobila lepiej czy farbowanie czy strzyzenie. Raczej odradzam, strata pieniedzy!

0 / 0

może to nie była farba tylko szamponetka:-) bo przecież właścicielka salonu Monika Bogdanow jest mistrzynią oszczędzania w swoim salonie, a Wy drogie Panie chodzicie tam i płacicie za takie coś...

0 / 0

Fryzjerka ha ha ha usmiac sie mozna farba splynela mi po 3 myciach rewelacja

0 / 0

Ja również wykupiłam zabiegi, i nie skorzytsałam z nich z winy salonu. Do dziś pisze maile z prośbą o zwrot gotówki

0 / 0

Ja wykupiłam bon za 35zl na usługę strzyżenia z modelowaniem wraz z poradą stylisty. Zapisano mnie na godz.10 rano. bylam przed czasem, po wejściu na dzień dobry powiedziano mi ze jest opóźnienie ok.1,5 godz. i mogę sobie gdzies isc na spacer!!! zostałam , siedziałam grzecznie na krzesełku.w tym czasie przychodziły nowe klientki do fryzjer aoraz do kosmetyczki.Zadna z tych osób nie weszła o czasie. zrobiła się mega kolejka, nie było nawet gdzie stanąć. miejsca tam jest na 4 krzesełka max. Kiedy wreszcie udało mi się dostać na fotel do Pani fryzjerki, na początek mycie - bez ręcznika, woda kapała mi po ubraniu, miałam mokre plecy, ale to nic, mycie włosów tylko 1 raz, potem jakaś pseudo maska o dziwnym owocowym zapachu , zostawiona na włosach na 10 min. w tym czasie Pani fryzjerka poszła zapalic do okna i rozmawiała przez telefon i narzekała ile to ona ma dziś klientek i ze ma 2 godz. opóźnienia. Z czymś takim spotkałam się po raz pierwszy. Po umyciu włosów Pani poradziła mi oczywiście wystopniowanie włosów. zgodziałam się, bo miałam włosy za ramiona, sa one grube i ciężkie. Pani tak mi je "wyciapala" i ścieła z długości ze są teraz ledwo za brodę i niewiele teraz mogę z nimi zrobić... szkoda Waszego czasu i pieniędzy.Poszlam tam po raz pierwszy i ostatni - to na pewno. SZCZERZE ODRADZAM!!!!!

0 / 0

Ja byłam w tym salonie na IPL i z całego serca nikomu nie polecam zabieg był wykonany beznadziejnie na odwal. Pani która go wykonywała nie miała pojęcia o niczym związanym z kosmetyka żałuje, że zmarnowałam ten czas pieniądze. Na pytanie czy wypełniamy jakaś ankietę odpowiedziała ze nie bo po co skoro i tak nic się nie może stać jak przytoczyłam jej kilka rzeczy które mogłyby jednak się stać powiedziała ze za to i tak odpowiada właściciel (sama jestem kosmetologiem pierwszy raz skorzystałam z kuponu i nigdy tego nie zrobię ), każdego przestrzegę przed tym salonem to była po prostu żenada!!!

0 / 0

"Botoks to2 imię Twojej starej ;) pedalico ;)wont słoiki na wichure z której przybylyscie i tam na salony zapraszam .wiesniary !!!!!!" Prostactwo, inaczej tego nie da się opisać. A ludzie chodzą do tego salonu i zostawiają pieniądze. Polecam kurs dobrego wychowania. Dobrze, że w końcu nie wybrałam się do was.

0 / 0

Re: nie idźcie do atelier monique bogdanow! Autor: kasiu-nia70 12.02.14, 20:31 popieram w 100 % wykupiłam kupon na zabieg za 49 złotych, zapisałam się na dogodny dla mnie termin, osoba zapisująca była wówczas bardzo miła, niestety zmarła moja MAMA, dzień przed umówioną wizytą próbowałam się dodzwonić, by zmienić termin wizyty, niestety dopiero dodzwoniłam się na następny dzień - i....odbiera kobieta, ja grzecznie, że dzwonię z taką a nie inną prośbą, o zmianę terminu, przepraszam, informuję, iż zmarła mi Mama, na to ta kobieta, iż gó... ją to obchodzi, że to są interesy - mnie zamurowało!!!! w takiej sytuacji każdy normalny człowiek wykazałby się taktem, zrozumieniem, a ta pani - radzi mi, bym już więcej nie wykupowała kuponów, skoro na umawiane terminy nie przychodzę; me zdziwienie i zaskoczenie natychmiast przerodziło sią w gniew i w wielkie wzburzenie w stosunku do osoby z którą rozmawiałam - pytam więc z kim rozmawiam, na to owa pani odpowiada, że z "gównem" - fakt zrozumiałam natychmiast, że taki człowiek to faktycznie GÓWNO, ŚMIEĆ, NIKT, ZERO, bez skrupułów, bezczelny.... drogie Kobitki jak można tak do klienta???? interesy tej pani nie są jej mocną stroną!!!!! porażka

0 / 0

Tak jak napisałam w tytule, moja ulubiona kosmetyczka wyprowadziła się z Warszawy i teraz szukam nowej, bo do tamtej niestety mam już za daleko. Wchodzę więc na różne fora aby poznać opinie Pań o innych salonach. I tak obserwując forum salonu atelier moniki bogdanow zauważyłam, że jak tylko pojawia się jakiś negatywny post, nie wnikam czy zgodny z prawdą czy pisany np przez byłe praktykantki tak jak tu niektórzy insynuują (no właśnie od razu ktoś tu o nich wspomina) to za chwilę po tym negatywnym poście są odpowiedzi, zazwyczaj dwie w krótkim czasie i pisane tym samym stylem tak jakby pochodziły od jednej osoby i jest wtedy wielkie zachwalane jaki to salon nie jest cudowny, a niekiedy wręcz obrażanie słowami typu "wont słoiki do wichury z której przybyłyście", "pedalico" (pisane chyba przez właścicielkę salonu), "niektórym to kosmetyczka nie pomoże tylko dr Szczyt" i inne tego typu. Przecież to są słowa wymierzane w stronę potencjalnych klientek? Poza tym po przejrzeniu schematu tych postów typu jeden negatywny i od razu praktycznie po dwie odpowiedzi pozytywne wskazują na to, iż ktoś (szefowa? pracownice? ktoś ze znajomych?) regularnie obserwuje komentarze na temat salonu aby szybko dać odpowiedź. Przykładem jest np post gdzie pisze niby facet, że jest zadowolony a podpisany w poście jako "Miska" i ten styl pisania, to też bardzo dziwne... Inną sprawą jest też wymierzanie negatywnych wypowiedzi do byłych praktykantek, że to one tak źle piszą o salonie. Może jak widzą "od kuchni" to miejsce i mają porównanie do innych salonów to może później mają powód żeby tak pisać? Ja tam nie wiem, wejdę na inne fora bo to mi się wydaje jakieś podejrzane.. I założę się że i po tym moim poście za chwilę pojawią się co najmniej dwie odpowiedzi jaki to salon nie jest cud miód malinka itp;-) Ale tego już sprawdzać nie będę. Na koniec pozdrawiam i polecam moją dawną kosmetyczkę Magdę która przeprowadziła się z Warszawy do okolic Marek:-) i szukam dalej tak dobrej kosmetyczki.

0 / 0

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów w tym salonie Miło ,przytulnie , personel na poziomie dziewczyna ktora przeprowadzala zabieg super czysciutka milutka fachowo przeprowadziła wywiad doradziła , bede odwiedzać to miejsce .

0 / 0

Byłam wczoraj na zabiegu , trosZke musiałam poczekać bo było opóźnienie ale pozatym nie zauważyłam nic co mogło by potwierdzić wcześniejsze negatywne posty , a szczeze powiem ze obawiałam sie tej wizyty bo wcześniej czytałam komentarze na temat salonu ale szczeze mogą oświadczyć ze z zabiegu jestem bardzo zadowolona , mikrodermabrazja wykonana bardzo dokładnie , oczyszczanie rowniez nie jestem przede wszystkim dzisiaj opuchnięta i nie mam po odbijanych paznokci jak wcześniej jak korzystałam z ofert innych salonów .ogolnie super daje 5 na 6 odejmuje punkt za opóźnienie 15 min ale kawę dostałam wiec miło sie czekało .

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...