kto jedzie w maju do mahlmann-gemusebau

ja mam termin na 15 stego do wojska do Mahlmanna

0 / 0

KTO MA TERMIN NA 15.10.2017????

0 / 0

Witam kto ma termin na 10 pażdziernika ?

0 / 0

Siema ja jade na 4 z lubelskiego

0 / 0

Witam. Czy ktoś wybiera się na 3 września z lubelskiego? ?

0 / 0

Witam, czy ktos ma termin na 25 lipca ? Jestem z podkarpacia szukam transportu ;) moglbym sie z kims zabrac

0 / 0

jaka tam jest robota od lipca i pozniej przy czym ?

0 / 0

Ja jadę też 3 lipca pierwszy raz ale słyszałem że idzie zarobić jak się jest człowiekiem dla innych i się pracuje a nie udaje ze się pracuje, powodzenia wszystkim :)

0 / 0

witam jade busem do malmana 4 czerwca mam 4 wolne miejsca-szukasz transportu dzwon 694532264

0 / 0

Witam. Dostałem zaproszenie od 3 lipca, jedzie ktoś może z województwa podlaskiego lub mazowsze?? Chętnie zabralibyśmy się z kolegą?

0 / 0

Witam podejmę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech. Posiadam niemieckie karty z internetem na sprzedaż w dużej liczbie. Oferuję bardzo niską cenę za zakup sporej liczby kart, które można rozprowadzić na terenie zakładów. Cena za jaką osoba chętna do współpracy będzie chciała sprzedać karty zależy tylko od niej. Oferuję możliwość ustalenia indywidualnie terminu płatności za towar bez konieczności wykładania gotówki. Cena jaka mnie interesuje to 10 euro za 5gb internetu, reszta to czysty zysk osoby zainteresowanej. kontakt: niemieckiekarty@onet.pl

0 / 0

Info z pierwszej reki niema pogody ludzie napierdalaja ciape albo salate, jak sie niema znajomosci i nikt nie ogarnie roboty to szkoda jechac chyba ze lubicie ciezka prace w polu xD

0 / 0

Witam.24 lipca jadę do pracy.Czy ma ktoś termin w tym czasie i czy mogłabym się z kimś zabrać.Proszę pisać 660190144

0 / 0

Witam, dostalem zaproszenie na 3 maja... Da sie zmienić termin ? Chcialbym na sierpien. Mam tam znajomych mogą to jakos ogarc czy trzeba dzwonic do bióra. Pozdrowki

0 / 0

Witam jedzie ktos na termnin 6 lipca 2017? jak tak to pisac: 737420836

0 / 0

Witam jedzie ktos po niedzieli abo jeszcze przed świętami autem???

0 / 0

do mnie dzwoniło dziś biuro żebym przyjechał wcześniej choć mam termin na 15 kwietnia.

0 / 0

Nie koniecznie to są święta wiec może jechać po swietach i spedzic je z rodziną. Wiele ludzi tak robi.

0 / 0

15 kwietnia to ty już rano do pracy idziesz. Jak kogoś szukasz nie wiem czemu jeżdzą busy z całej Polski.

0 / 0

nic nie wypełniaj tam na miejscu wszystko wypełnisz

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...