Kto pracował w obsthof-riess?

firma dziod i spółka

0 / 0

firma dziod i spółka

0 / 0

firma DZIAD

0 / 0

Podpisuje się i ja do powyższych opinii.Większego dziadostwa to nigdzie nie ma,zarobki do bani,wagowi Zdzisław i gówniarz Kamil pomiatają ludzmi,bo mają na godziny to rządzą.Organizator Bogdan to do kabaretu niech się gdzieś załapie a nie do zarządzania ludzmi.Niech to będzię przestrogą na przyszłość nie warto tam jechać bo u Riessa to tylko można stracić.

0 / 0

gość - 2014-06-22 12:40:22praca u Riessa to katastrofa zarobki 20 euro dniówka po 2-4 godz.w polu. Kabaret.Byłam tam w tym roku. Wczoraj wróciłam do Polski z wielkim zadowoleniem ze wkońcu jestem na swojej ziemi a nie w obozie pracy w Geitelde u Riessa !!Zarobki marne. Po tygodniu zarobilam na busa do domu,chciałam po tygodniu również wrócić do Polski ,bo wiecej bym zarobila u nas na truskawkach niz tam ale okazało się ze jak nie przepracuje trzech tygodni to bede musiala płacic kare 30 euro !! Co za porażka wogóle.. Z wielkim bólem zostałam tam te trzy tygodnie.. Przez te 3 tygodnie może ze 3 dni pracowaliśmy cały dzien a tak to do południa lub po dwie,trzy godziny i do domu . I co ta m było robic cały dzien? Ani telewizij ani internetu dosłownie nic.. ludzie siedzieli przed barakami i gadali ze sobą bo tylko to pozostało.. Jeśli chodzi o brygadziste BoGDANA to normalnie nie było chyba tam żadnej kobiety zeby nie proponował jej lepszego zarobku przez łóżko,totatlny palant.. obiecywał gruszki na wierzbie a potem gówno z tego wychodziło !!,wogóle nie było organizacij..totalna porażka.. W 100000 @ nie polecam tego gospodarstwa ,już w polsce lepiej traktują ludzi i więcej sie zarobi na truskawkach niz u riessa ! Pozdrawiam

0 / 0

praca u Riessa to katastrofa zarobki 20 euro dniówka po 2-4 godz.w polu. Kabaret.

0 / 0

nie polecam tej fimry

0 / 0

sorki za wczoraj,zapomniałam nataszazajac123@gmail.com

0 / 0

Justyneczkaa93 - 2014-05-27 11:51:217020 - 2014-05-26 17:44:01będę na forum o 20 jak cos to możemy porozmawiać pozdrawiamok bede czekac jak cos to pogadamy :) albo daj mi na siebie jakis namiar lub ja ci podam ..

0 / 0

7020 - 2014-05-26 17:44:01będę na forum o 20 jak cos to możemy porozmawiać pozdrawiamok bede czekac jak cos to pogadamy :)

0 / 0

będę na forum o 20 jak cos to możemy porozmawiać pozdrawiam

0 / 0

jade teraz 31 i też nie byłam,nie wiem jak tam jest

0 / 0

7020 - 2014-05-21 13:30:38hej jadę teraz na zbiory do Riessa,może jedzie ktoś kto tam już był i powie coś o pracy i warunkachJa nie byłam i też bym się chciala dowiedziec jak tam jest. A kiedy jedziesz?

0 / 0

hej jadę teraz na zbiory do Riessa,może jedzie ktoś kto tam już był i powie coś o pracy i warunkach

0 / 0

Justyneczkaa93 - 2014-05-15 14:32:22Witam . Ty jedziesz może w maju teraz na zbiory truskawek do Riessa ? Czy ktoś jedzie teraz na zbiory truskawek w maju 2014 do riessa ?

0 / 0

Witam . Ty jedziesz może w maju teraz na zbiory truskawek do Riessa ?

0 / 0

Poczytajcie posty http://forum.oszukany.pl/viewforum.php?f=3 tam opisują jak tam jest i czy warto tam jechać

0 / 0

hej Maria bylas u rissa mozesz napisac cos o tamtym miejscu lub podaj gg . .z gory dzieki

0 / 0

Jak chcesz zarobić to wybierz inne gospodarstwo

0 / 0

Witam, może ktoś napisać jak było w tym roku na plantacji u Riessa ,była możliwość zarobku?....

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...