[Wrocław] Praca dla PTS S.A

odradzam Wam wszystkim to oszusci...zero kompetencji atmosfera jest ok rozumiem ale cala reszta jest do dupy...wielki niby szef jest id... liderka pozal sie panie (usunięte przez administratora) Nie ma pojecia co robi nie wyglada i nic nie robi, wiec nie polecam tej firmy

0 / 0

Mogłabym prosić o numer do firmy, bo chciałabym uzyskać wiecej szczegółów.

0 / 0

Jeśli umiesz kłamać w żywe oczy to jest to praca dla Ciebie ! Tylko kim trzeba być żeby tak oszukiwać?

0 / 0

Do Zniesmaczony . Całkowicie podzielam Twoją opinie o tej firmie. Znalazłem sie w tej firmie w oparciu o sfałszowaną umowe. Nie zawierałem umowy z PTS . Sprawe fałszerstwa zgłosiłem do organów ścigania.

0 / 0

otóż to! jak człowiek chce pracować i ma dobre intencje to i sumienie czyste będzie miał

0 / 0

ale pieprzysz głupoty! Praca jak praca! Jakbyś pracował w skarbówce, to też z oporami?

0 / 0

Pierdoly piszecie - bardzo spoko miejsce do pracy. a czy to moralne? nie mnie oceniać - ja tu tylko pracuję i nie zabieram roboty do domu

0 / 0

dzieciak - 2012-11-28 12:12:46czy siedziba jest na prostej 36 wejście A...?tak wejscie główne - z resztą z daleka widać dużo fajnych dziewczyn, które tu pracują. Pozdrawiam sąsiad

0 / 0

Ja osobiście polecam. Spoko atmosfera, zawsze dotrzymują terminów. Nie spotkałem się z żadnymi matactwami. Jak dla mnie bardzo wysoki standard pracy.

0 / 0

Proszę o namiary na tę firmę. Chętnie sam sprawdzę jak się tam pracuje :)

0 / 0

Powiem ci że PTS. To normlana firma kase jest ok i na czas co jest dość ważne. Dotrzymują bardzo mocno warunków umowy ogólnie mogę polecić pomimo że już tam nie pracuje. Zwyczajnie dostałem lepsza ofertę i rozeszliśmy się w bardzo sympatycznej atmosferze.

0 / 0

Hank - 2012-11-15 12:08:09Te pozwy to się planują juz od baaaardzo dawna - a tu lipa - okazuje się, że nikt ich nie oszukał, a po prostu ludzie nie czytają co podpisują (za to chyba firma nie może ponosić winy, prawda?) Żartujecie sobie? te pozwy to fikcja - nie ma się czym przejmować, skoro do dziś niczego im nie udowodnili. Ja tam pracowałem w pierwszej połowie roku i muszę przyznać, że się nie nadawałem - ale rozstaliśmy się z zgodzie

0 / 0

Te pozwy to się planują juz od baaaardzo dawna - a tu lipa - okazuje się, że nikt ich nie oszukał, a po prostu ludzie nie czytają co podpisują (za to chyba firma nie może ponosić winy, prawda?)

0 / 0

Podajcie adres strony internetowej firmy. Z góry dziękuję.

0 / 0

Daj spokój dzieciakowi - niech się wyładuje, nie będziemy z nim gadać to sobie pójdzie

0 / 0

Pracowałem w PTS każdy kto chwali tą robote zapraszam na komende. Do Widzenia

0 / 0

Prosimy o ogarnięcie tego powyzszego postu. Ja pracuje w tej firmie i nie wyobrazam sobie, zeby na porzadnym forum ktoś mnie tak obrazal. Prosze o interwencję! Co do samej pracy - koleś powyzej to jakis oszołom. Nikt nikogo do oszustwa nie zmusza - kazdy sprzedaje jak moze i co wiećej rozliczany jest za ew. próby naciągania ludzie - stąd duża rotacja pracowników, bo ludzie wola chodzic na skróty

0 / 0

Po świętach teraz mają podobno przyjąc kilka nowych osób

0 / 0

Tak, dokladnie tam - na Prostej trzeba się zgłosic i przynieść CV - zapraszamy do naszej ekipy

0 / 0

Brajan - 2012-10-25 22:51:20tautas - 2012-10-23 23:06:42gdzie sie trzeba zglosić do nich?Pewnie do siedziby firmy na ProstejJestem właśnie po rozmowie rekrutacyjnej - bardzo fajnie to wyglada - jakos na dniach dam znac jak poszło

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...