Firma Event

Numer do agencji w katowicach ktos posiada?<br /> W tamtym roku bylam na rozmowie jako selekcjonerka. Okazalo sie ze od tamtego roku oplacaja mi ubezpieczenie a nie bylam nawet na szkoleniu -,- , dopierp dzis w zusie sie dowiedzialam

0 / 0

wiele ofert możecie znaleźć na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona stworzona z myślą o was! spróbujcie!

0 / 0

no ale piszesz o jakims dziwnym systemie skoro ci sie nie podobal to czemu od razu nie zrezygnowalas przeciez sa inne kluby gogo w ktorych jest normalnie ja teraz pracuje w desire w gdansku i tu sa tez tygodniowki ale nie ma zadnych przesuniec a co tydz normalnie dostake sie kase i naprade nie narzekam :D sporo dziewczyn pracuje, z grafikiem nie ma problemu no i co najwazniejsze jest umowa

0 / 0

Witam was wszystkich pracujących dla Eventu i jak i tych, którzy się nad tym zastanawiają.<br /> <br /> STANOWCZO ODRADZAM!<br /> <br /> Pragnąc was uchronić przed wyzyskiem, oszukiwaniem i poniżaniem opowiem jak to wygląda od kuchni.<br /> Pracowałam w centrali Eventu więc co nieco wiem w jaki sposób traktuje się tam ludzi.<br /> 1. Po pierwsze firma mami wysokim wynagrodzeniem - jest to już pierwsze kłamstwo, z którym się spotkacie! Rekruterka czy konsultantka które spotkają się z wami na rozmowie same są okradane na każdym kroku i nie otrzymują należytego wynagrodzenia. Niestety mówią na rozmowie to co firma im karze.<br /> <br /> 2. W firmie istnieje WSPANIAŁY system przesunięć wymyślony przez tęgą głowę Pana Szybawskiego, dzięki któremu jesteście okradani praktycznie co miesiąc i nigdy nie zobaczycie obiecanej kwoty.<br /> <br /> 3, Na czym polega system przesunięć?<br /> Firma wypłaca tzw tygodniówki, co tydzień jedną czyli zarabiając np 2000 zł co tydzień powinniście otrzymać 500 zł.<br /> Może tak być przez pierwszy miesiąc, natomiast potem wchodzą przesunięcia które winne trwać 7 tygodni co oznacza że przez kolejne 2, 3 miesiące otrzymujecie co drugą tygodniówkę i w miesiącu z 2000 zł robi się 1000 zł, czasem nawet mniej ponieważ firma ubożeje i nawet tego nie jest w stanie wypłacić.<br /> <br /> 4 Firma twierdzi ( to jest kolejne kłamstwo) że pieniądze zabrane wam w przesunięciach zostają zamrożone i otrzymacie je już po odejściu z pracy. Czyli kończycie współpracę i powinniście otrzymywać kasę jeszcze przez 7 kolejnych tygodni tzw &quot;odprawa&quot;. I w czym szkopuł?<br /> Firma nie wypłaca tych pieniędzy pracownikom, którzy odeszli bo jak twierdzi nie stać ich na to. Przekonał się o tym każdy pracownik który odszedł z firmy.<br /> <br /> 5. W umowie zlecenie którą podpisujecie z firmą w kwocie waszego wynagrodzenia jest wpisane 220 zł brutto mimo, że umawiacie się na inną kwotę. Zarząd robi to żeby uniknąć płacenia podatków od wyższej kwoty. Dlatego wielu pracowników nie zgłasza się do sądu po zaległe pieniądze ponieważ z góry myślą że sprawa jest przegrana. TUTAJ się mylą sądy doskonale zdają sobie sprawę z takich procederów i walczą o pracownika. Wystarczą świadkowie którzy potwierdzą, ze dana firma działa w ten sposób! I SPRAWA WYGRANA! <br /> 6. Dodatkowo pracuje się po 9 godzin nie po 8 jak w normalnej firmie, przecież wg szefa każdy jest nierobem i trzeba go cisnąć do granic możliwości, punktualne wyjście z pracy niemile widziane.<br /> <br /> 7. Personel w klubach jest również źle traktowany i system który opisuję stosowany jest wobec nich tak samo. Dlatego tancerki które są filarem tej firmy i powinny zarabiać bajońskie sumy, zarabiają wielkie g***o.<br /> <br /> Mój komentarz niebawem zostanie usunięty po interwencji Eventowskich pracowników i prawników, którzy uderzą do administratora strony. Mam nadzieję że jednak jak najwięcej z Was go przeczyta i przejrzy na oczy.<br /> Ps. PROŚBA DO REKRUTEREK których zadaniem jest przeglądanie for internetowych w poszukiwaniu &quot;takich perełek&quot; udajcie, że tego nie widziałyście bo jak dobrze wiecie taka jest smutna prawda i uciekajcie same stamtąd jak najszybciej, bo stać was na coś naprawdę dużo lepszego!<br />

0 / 0

Sprawa ma się podobnie jeśli chodzi o pracę na monitoringu.<br /> Większej dezorganizacji nie widziałem.<br /> <br /> Za zadanie osoby pracującej na monitoringu jest obserwowanie czy zgadza się wydawany przez barmanki towar oraz czy trafia on wraz z paragonem do klienta. To ważne ponieważ sumy zostawiane przez klientów są czasem ogromne, a kliencie przeważnie dobrze wstawieni. Wszystko oczywiście nagrywane jest na kamerach, w razie gdyby klient na drugi dzień poczuł się oszukany i zgłosił sprawę na policje.<br /> <br /> Niestety dla barmanek - chłopcy na monitoringu bardziej od pilnowana i poprawiania zagonionych dziewczyn wolą wyłapywać i karać za takie sytuacje. Z każdej nałożonej kary mają prowizję, dostają 50% minus podatek. Kary są wymyślane na bieżąco, wszystko zależy od tego jaki jest utarg lokalu w danym dniu.<br /> <br /> Niema się co dziwić chłopakom.<br /> Na monitoringu stawka wynosi 2300zł netto/mc, wypłacane w tygodniówkach. Średnio tygodniowo pracujesz 50h, w miesiącu przeważnie nie wypłacają jednej tygodniówki<br /> = 8,6zł/h pracy ( w nocy :) )<br /> <br /> Co więc chłopakom na monitoringu zostaje jak nie liczenie na prowizję ze zgłoszonych kar.<br /> <br /> Firma chyli się ku upadkowi, zmiana nazwy lokali nic im nie pomoże.<br /> Banki zablokowały płatności kartami i będę dalej skutecznie przeciwdziałać tego typu wyłudzeniom. <br /> <br /> Każdy z lokali jest zadłużony, wiszą pieniądze za czynsz, prąd, internet a nawet wodę.<br /> Wiszą ogromne sumy swoim pracownikom.<br /> W końcu bańka pęknie, a firma ogłosi upadłość.<br /> <br /> Pracę na monitoringu polecam Dresom bez wykształcenia i perspektyw, lubiących być dymanym przez swoich szefów w kakao!<br />

0 / 0

nie ukrywam, że jestem bywalcem takich klubów<br /> bywałem w takich klubach w USA, Francji, Niemczech, Włoszech,<br /> także w Tajlandii ... :)<br /> i <br /> faktycznie we wszystkich tych klubach jest zasada, że płaci się gotówką.<br /> Ma to zapobiegać sytuacjom, że się traci kontrolę nad wydatkami.<br /> I<br /> chyba tylko w Polsce (może jeszcze w Rosji) są możliwości płatnościami kartami .<br /> Przeciwnicy płatności gotówką podnoszą, że w ten sposób można prać pieniądze,<br /> z kolei zwolennicy - przyjmują zasadę, że chroni to przed brakiem kontroli w wydatkach.

0 / 0

- 2014-09-04 18:22:13Cocomo ? To tylko zmiana szyldu, ale nie płacą pensji<br /> <br /> <br /> <br /> - Prezes Szybawski był dociskany o zaległe wypłaty. Oznajmił, że ma już dość takich pytań i żeby dać spokój, bo ogłosi upadłość - opowiadają pracownice Cocomo z Lublina. Nie dostały pensji - 8 tys. i 4,5 tys. zł - za siedem tygodni pracy. Tancerki grożą zaś, że pójdą do sądu. Jedna z nich twierdzi, że klub jest jej winny 40 tys. zł. A Cocomo w całej Polsce zmieniało dziś nazwy lokali<br /> <br /> http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,16586170,Cocomo__To_tylko_zmiana_szyldu__ale_nie_placa_pensji.html#MT<br /> <br /> Zmieniło nazwy lokali, bo banki zablokowały możliwość płacenia kartami płatniczymi. Klienci musieli mieć gotówkę albo gonić do bankomatu.<br /> Teraz każdy lokal będzie osobną działalnością, żeby bankom było trudniej blokować płatności - ciekawe jak długo.<br /> Firmą zarządzają specjaliści bez szkół, każdy lepszy od drugiego.<br /> Co tydzień inny sposób działania, nikt nie wie co robić - ubaw po pachy.<br /> Tancerką sąd nie pomoże - na umowie zlecenia mają ładnie napisane, że wynagrodzenie &quot;według uznania pracodawcy&quot;.<br /> Wiem, widziałam, odczułam!<br /> Kiedy brakuje pieniążków na wypłaty kluby i ich obsługa dostają figę z makiem - przesunięcia wypłat, które mają rzekomo być wypłacane po zakończeniu pracy (skończyłam dla nich pracować i dostałam tylko jedną z siedmiu wypłat które mi zalegali). <br /> KLUBY NIE ZARABIAJĄ - OBSŁUGA NIE MA WYPŁAT !<br /> Firma Event tonie w długach.<br /> <br /> <br />

0 / 0

Cocomo ? To tylko zmiana szyldu, ale nie płacą pensji<br /> <br /> <br /> <br /> - Prezes Szybawski był dociskany o zaległe wypłaty. Oznajmił, że ma już dość takich pytań i żeby dać spokój, bo ogłosi upadłość - opowiadają pracownice Cocomo z Lublina. Nie dostały pensji - 8 tys. i 4,5 tys. zł - za siedem tygodni pracy. Tancerki grożą zaś, że pójdą do sądu. Jedna z nich twierdzi, że klub jest jej winny 40 tys. zł. A Cocomo w całej Polsce zmieniało dziś nazwy lokali<br /> <br /> http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,16586170,Cocomo__To_tylko_zmiana_szyldu__ale_nie_placa_pensji.html#MT<br /> <br />

0 / 0

w wyborczej<br /> <br /> też jest informacja, że &quot;kluby ze striptizem COCOMO&quot;<br /> <br /> kończą działalność<br /> &#039;<br /> <br /> ....Od środy na stronie właściciela kontrowersyjnych klubów ze striptizem widnieje informacja, że &quot;marka klubów&quot; kończy swoją działalność....<br /> <br /> http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,16582004,Cocomo_konczy_swoja_dzialalnosc__Prawnik__Wg_mnie.html#MT<br />

0 / 0

Szanowni Państwo po pięciu latach współpracy informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 03.09.2014 marka klubów Cocomo kończy swoją działalność

0 / 0

Na stronie Cocomo jest komunikat o zakończonej działalności, to prawda?

0 / 0

Witam. Czy ktoś pracuje na stanowisku pracownik kontroli wewnętrznej i może coś napisać o tej pracy? Z góry dziękuję

0 / 0

hihihi dzieki za info, szukałam wszędzie informacji odnosnie tej firmy ale jakos nie potrafiłam znalezc

0 / 0

a jakie stanowisko chcesz aplikować? ja szukałam gdzie moge aplikować na promotorkę i znalazłam strone pracapromotorki.pl i tam wybrałam miasto i wysłałam cv

0 / 0

no na glownej stronie www.firmaevent.pl mozna napisac zgloszenie jakie stanowisko interesuje i pokieruja to dane miasto i wtedy kontakuja z toba moja kumpela tak zrobila bo ja kaurat normalnie cv wyslalam ale tez jak bylam na szkoleniu to jedna dziewczyna mi mowila ze porpostu do biura event poszla spytac o prace umowili ja na rekrutacje poprostu:) daj znac jak poszlo

0 / 0

hej dziewczyny to co mam zrobic jeśli chciałabym pracować w cocomo?<br /> z kim się kontaktować?

0 / 0

ja też miałam taką sytuację, najpierw nie byłam pewna i zrezygnowałam, ale poczytalam o firmie i zadzwoniłam ze jednak chciałabym sprobować noi udało się i teraz pracuje i jest fajnie

0 / 0

a czemu? zadzwoń, przeproś i zapytaj czy jest to dalej aktualne i tyle, przecież nic nie tracisz

0 / 0

Może za jakiś czas, teraz to tak głupio, wyjdę na taką, co nie wie czego chce :P no trudno

0 / 0

wez zadzwoń do lasek czy z biura czy team lidera i zapytaj, jak nie zadzwonisz to nigdy sie nie przekonasz

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...