firma LPS - logistic personal services

Rak ja z narzeczonym bylismy wlasnie w Pforzhaim. Nie polecam kurwy same pracowalam z moim po 12h nocki nie nocki ma minusowej temperaturze ubrana cała jak balwan i nam ani grosza nie wyplacili !!!!! A warunki mieszkaniowe ? Hahah burdel menele robaki i co najgorsze .. nie polecam na h w mieszkaniu dlugopisami np napisane tak - polaku pracowalem tu 97 dni i mi nie wyplacili pieniedzy jezeli tu jestes to spierdalaj z twgo miejsca Muller Flash to nie wyplacalna firma a idzie sie tam najebac . Ale nie pomyslalam ze bede pracowac tam na czarno !! Lewa jest ta firma chcieliśmy zaliczke z moim a oni dali nam tylko numer telefonu jak tam zadzwonilismy to powoedzieli : "dzien dobry tu chwilowka " nosz kurwa rece opadly ! JEŻELI MACIE MOŻLIWOŚĆ TAM JECHAC TO NIE PAKUJCIE SIE W TO BO NIE WIEM JAK Z TAMTAD WRÓCICIE I ZA CO ...

0 / 0

GDZIE 900 EURO NIE PISZ GŁUPOT

0 / 0

Sam fakt nadgodzin jest ok, ale nie, że zmuszają ludzi. Nie każdy jest w stanie codziennie pracować po 10godzin. A poza tym, jak widać w mojej wcześniejszej opini, to jest jedna wada z WIELU ;) Jakie premie, chyba nie w tej firmie :D:D:D:D:D:D

0 / 0

Nie wiem gdzie jesteś, ale jestem na magazynie odzieżowym i wszystko jest ok. A chyba po to się jedzie, żeby zarobić jak najwięcej?? Mamy czasami nadgodziny, ale akurat każdy z tego się cieszy, w końcu płaca za godzinę. więc nie rozumiem takich skarg:) W polsce zarabiałam w markecie minimalną krajową, tutaj po odciągnięciu opłat mam ponad 900 euro, dla Ciebie to może mało, dla mnie akurat b.dużo, a jak się jeszcze premie wyrobi to już w ogóle fajnieee.

0 / 0

NIE POLECAM TEJ FIRMY BO : KASA FATALNA 830 EURO ZMUSZAJA DO NADGODZIN, W INNYM WYPADKU GROŻĄ TYGODNIOWYM WYPOWIEDZENIEM. NIEKOMPETENTNA KOORDYNATORKA. POTRAFI DAC 3 OSOBY NA JEDNO STANOWISKO PRACY, A TAM GDZIE POWINNO BYC 5 DAJE TYLKO 3 OSOBY I TRZEBA SIE WYRABIAC. ZWALNIAJĄ LUDZI Z DNIA NA DZIEN I KAŻĄ SIE WYPROWADZAĆ. PORAŻKA! NIE POLECAM TEJ FIRMY! LEPIEJ W DOMU SIEDZIEĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE!!!!!!!

0 / 0

Każda praca ma swoje plusy i minusy. Ja nie doświadczyłam na wyjeździe takich problemów, praca jest ciężka,ale jak komuś zależy na pracy to nie powinien mieć problemów.

0 / 0

A gdzie jesteś. Ja mam jechać do Berlina w przyszłym tygodniu.

1 / 0

Jakos ja pracuję od nich w DHL już 5-ty miesiąc i wypłata zawsze na czas. Nie pracowałaś, a piszesz głupoty. Skąd wiesz, że ktoś Ci prawdę powiedział??? Jest to jedyna firma, która wypłaca wynagrodzenia nawet przed czasem. Nikt u Nas na projekcie nie miał nigdy problemu z wypłatą

0 / 0

Witam wszystkich poszkodowanych i oszukanych przez firmę LPS/ISSP. W związku z licznymi oszustwami oraz nie respektowaniu przepisów prawa przez ww. Firmę wraz z grupą innych poszkodowanych pracowników będziemy składać pozew zbiorowy przeciw LPS/ISSP. Wszyscy zainteresowani poszkodowani proszeni są o kontakt i dołączenie do pozwu. pozdrawiam Maciej Zawodny Maciej.zawodny@gmail.com

0 / 0

Opowiem wam o pracy w LPS jest to jedna z gorszych agencji w jakich pracowałem, a było ich sporo więc rozeznanie mam. Generalnie firma płaci na czas zawsze do 20 miesiąca przepracowanego, z małym "ale" że trzeba pilnować godzin ponieważ jak się nie odbijecie poprawnie i nie zrobicie korekt to wam godziny nie wejdą a Rhenus wam nie zapłaci. Co do warunków mieszkaniowych to jest jakaś kpina przeważnie zakwaterowanie jest na 1C w Eisenach do pracy 26 km warunki tragedia bród smród nie działające pralki na dole patola pijąca i ćpająca darcie mordy w nocy bo jedni z pracy drudzy do pracy a godziny różne. Grafik ustalany przez panią Edytkę to jest dopiero Meksyk jak by go nie ustaliła to zawsze spierdoli :( dni wolne takich nie ma są na telefon a nawet jak Ci powiedzą że masz wolne to mogą do Ciebie zadzwonić i kazać iść do pracy. A wracając do Edyty bezczelna baba z którą nic nie załatwicie nic drze mordę zawsze i co byście nie powiedzieli ona zawsze ma rację, chyba dawno jej nikt nie wy..ruchał. Koordynator Adam następny gagatek który wam w niczym nie pomoże co najwyżej każe jechać do domu oczywiście na wasz koszt, bardziej zajmuje się swoim dzieckiem niż sprawami firmowymi, ale jak przyjdziecie do niego coś załatwić obieca wam wszystko a jak przychodzi co do czego to powie że niestety tak wyszło generalnie typek nie robi nic :( Ma jeszcze przydupasów Ewelinkę i Przemka którzy liżą mu dupę za to nie płacą za chatę i Przemuś jest kierowcą cały czas i administratorem mieszkań też tyle oni warci co pan Adam. Co o samej robocie ciężka jak cholera komisjonujecie karmy dla zwierząt puszki i inne wynalazki, czasami facetów biorą na na pakowanie tirów a tam już paczuszki lecą takie ponad 30 kg to miłego pakowanie 8 godzin zajezdnia przeważnie na Francji i na Włochach :( Nikt w tej firmie nie będzie was szanował ani słuchał macie zapieprzać i to szybko bo norma jest a i tak zarobicie na miskę ryżu. Gratuluję wszystkim tym co piszą, że LPS i praca w Rhenus jest naprawdę spoko i dobrze płatna i są zadowoleni takie osoby robią z nas niewolników dla Niemców, ale cóż polaczek za 5 zł pracuje w Polsce to może i za 5 euro w Niemczech. Jak macie jakieś pytanie to piszcie to wam odpowiem. STOP WYZYSKOWI!!!!!

0 / 0

Hłopie jak ci zle to naucz sie perfekt j niemieckiego przyjmij sie bezposrednio i nie nazekaj bo w kazdej zejtpodfirmie tak jest s co to jest 30 kg to ty jestes panienka czyczy facet ja codzien laduje myjki karcher recznie paczki miedzy 2kg a 70 i co bys powiedzial jak bys mial podniesc 70kg i ja mam 7.30e na reke po pracy biegam cwicze o ta praca dlamnie to telaks a tacy ludzie jak ty to lalusie z miasta co by najlepiej w biurach chcieli robic znam takich tu porobil tydzien i nazekanie bo ciezko jakie ciezko robic sie niechce poprostu to rob w pl tam dopiero jest wyzysk brak szacunku i wyplata to kpiny

0 / 0

coco - 2015-04-21 22:49:13wszystkim tym ktorzy o tym nie wiedza albo ktorym koordynatorzy wciskaja glupote , do wiadomosci : najnizsza stawka platnicza w niemczech ustanowiona przez rzad niemiecki i przepis wazny jest od 01.01.15 jest 8.50 Euro ! ! ! Nie zaleznie od regionu , polorzenia geograficznego czy innych glupot ktore opowiadaja koordynatorzy ! ! ! Albo sa tak durni ze sami w to wierza bo im tez taka glupote wcisneli , albo karza im tak poprostu mowic jak ich ktos na tet temat zagada . Nie wyplacanie tej najnizszej stawki jest jest w niemczech wysoko karalne i w tej chwili juz bardzo kontrolowane przez urzad Celny !!! to poprostu oszostwo ktore jest scigane bardzo intensywnie w tej chwili. Wszystko do czasu !!!! To moja osobista obietnica :o)))))Owszem, masz rację, jednak nie było obowiązkowe natychmiastowe podwyższenie stawki pracownikom, mają czas do przyszłego roku z tego co wiem.

0 / 0

coco - 2015-04-21 22:23:51jestescie ubezpieczeni w kasie AOK - Hessen podobno ! Ja tam przedzwonie jutro i dowiem sie szczegolow mnie to tez interesuje czy tak naprawde jest. A z tym zwolnieniem z pracy to problem lezy gdzie indziej. W niemieckim prawie pracy , musi pracodawca placic pelna wyplate przez 6 tygodni chorobowego! /paragraf BGB/ i dlatego chca sie go pozbyc ! Jezeli ktos musi do lekarza , wydrukujcie ta Fiszke i z tym do lekarza .Nie moga go zwolnic w czasie chorobowego ! piszcie co sie z nim dzieje! To byl wypadek przy pracy ! ! !Przez pierwsze pół roku mogą go zwolnić kiedy chcą, nawet w czasie chorobowego, takie prawo. LPS jest cwany i prawo jednak zna, wiedzą na co mogą sobie pozwolić. Także jak chcecie chorować to poczekajcie te pół roku;) No i uważajcie na siebie, żeby wypadku nie mieć. A nie wszyscy są ubezpieczeni w AOK Hessen, w KKH na przykład też.

0 / 0

hipis - 2015-02-18 10:49:20Nikomu nie polecam agencji ISSP, ani LPS. Byłem ze znajomymi na projekcie w Rhenusie. Cały czas ściągają ludzi, a roboty nie ma, a za każdą dobę odbijają za nocleg 6,50. Pracowaliśmy od połowy grudnia do polowy stycznia po czym nas zwolnili, bo roboty nie bylo (a szczerze mowiąc to pracy nie było od pierwszego tygodnia stycznia) Zarobiłem marne euro, ludzie na prawdę nie mają tam za co żyć! To co zarobiłem we wczesniejszej pracy straciłem na życie w niemczech, bo wypłata dopiero jest 20. Tam za jakies 16 dni roboty zarobilem ok 330e- po odliczeniu noclegu. Ludzie nie dajcie się omamić, ta firma to porażka. Robią z ludzi debil! Sami siedzą za biurkami i trzepią kasę na nas. Ubezpieczają tylko i wyłącznie w nagłych przypadkach. Przy podpisaniu "umowy" wypełnia się wniosek o niekaralności, z tym że pewnie z 60% osób "zatrudnionych" było karanych... Koordynator to porażka... co złego to nie on, jest cwany i bezczelny, jak coś się z nim chce załatwić to zbywa ludzi... Bądzcie mądrzy i nie szukajcie pracy przez te agencje, bo będziecie tylko tego żałować, jedynie możecie tylko wyjść na zero, bo na pewno nie na +. Szkoda sobie nerwy i zdrowie niszczyć przez tak nieodpowiedzialnych ludzi. NIE POLECAM!!!!!Z tym ubezpieczeniem to nieprawa, każdy jest ubezpieczony, jedynie co to karty nie masz i tu niestety trzeba sobie samemu radzić. Choć niestety powinien to zrobić pracodawca. Powiem Ci,że przyjechałeś w złym czasie, taka strategia firmy, na grudzień tylu ludzi ile się da, a z początkiem roku do widzenia. Najlepiej przyjeżdżać w okolicy czerwca/lipca, praca pewna i nie zwolnią Cię. Przynajmniej nie tak szybko. To jest dobra praca , ale tylko na początek, ogarnąć się trochę w Niemczech i spier... do innej firmy. A pracy w okolicy nie brakuje. Pozdrawiam

0 / 0

Odradzam!!! Banda oszustów i nic wiecej dostaliśmy wyplate za marzec z czego okazuje sie ze brakuje nam godzin fakt wyrównanie zrobili ale wciąż za mało każdy ma zapisane godziny i mysla ze zrobia z nas debili.. Co najlepsze wysłali nam godziny za caly kwiecień i okazuje się ze znowu brakuje nam godzin a dokladnie dwóch tygodni w miesiącu. Nie polecam nikomu tej firmy chyba ze lubicie zyc w stresie i jak ktos was robi w chu** !!

0 / 0

Co ty piszesz za pierdoły pan jak dostał chorobowe to zaraz zjechał do polski.Siedzi sobie w domu kasa mu leci i jakoś nikt go nie zwolnił. Wiec po co piszesz ze biedny musi siedzieć przez 2 tygodnie jeszcze?

0 / 0

Pracodawca w Niemczech płaci Ci chorobowe z własnej kieszeni przez sześć tygodni!!! Dlatego nie jest mile widziane chorobowe. Ludzie którzy idą na chorobowe są (wbrew niemieckiemu prawu) ZWALNIANI!!!!!

0 / 0

CYCU - 2015-04-25 00:38:01coco - 2015-04-21 22:49:13wszystkim tym ktorzy o tym nie wiedza albo ktorym koordynatorzy wciskaja glupote , do wiadomosci : najnizsza stawka platnicza w niemczech ustanowiona przez rzad niemiecki i przepis wazny jest od 01.01.15 jest 8.50 Euro ! ! ! Nie zaleznie od regionu , polorzenia geograficznego czy innych glupot ktore opowiadaja koordynatorzy ! ! ! Albo sa tak durni ze sami w to wierza bo im tez taka glupote wcisneli , albo karza im tak poprostu mowic jak ich ktos na tet temat zagada . Nie wyplacanie tej najnizszej stawki jest jest w niemczech wysoko karalne i w tej chwili juz bardzo kontrolowane przez urzad Celny !!! to poprostu oszostwo ktore jest scigane bardzo intensywnie w tej chwili. Wszystko do czasu !!!! To moja osobista obietnica :o)))))UWAGA DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PRACĄ W NIEMCZECH- FIRMA ISSP W CELU ODŚWIEZENIA SWOJEGO WIZERUNKU, ZMIENIŁA NAZWĘ NA LIS I DALEJ WERBUJE NICZEGO NIESWIADOMYCH POLAKÓW DO OBOZÓW PRACY W NIEMCZECH. SAMI WCIĄZ TU PRACUJEMY ZOSTALIŚMY W JAKIMS SENSIE UWIĘZIENI NA WEEKEND MAJOWY, BO ZALICZKI, KTÓRE MIAŁY BY Ć WYPŁACONE DNIA DZISIEJSZEGO ZOSTAŁY WSTRZYMANE DO 4 MAJA A WYJAZDY DO DOMY DO POŁOWY MAJA. WCZEŚNIEJ WSPOMNIANY NASZ KOLEGA KTÓRY ULEGŁ WYPADKOWI W PRACY (Z WINY PRACOWNIKA NIEMIECKIEGO) I PRZEBYWA NA ZWOLNIENIU CHOROBOWYM JESZCZE PRZEZ DWA TYGODNIE MA ZAKAZ OD PANA K.ZIELONKI WYJAZDU DO DOMU BO JESZCZE MÓGŁBY COŚ OPOWIEDZIEĆ.MAŁO GODZIN,ŹLE POLICZONE WYPŁATY LEDWIE STARCZY NA PRZEŻYCIE.Jesli chcecie poczytać o ISSP , LPS,LIS to zapraszam do zapoznania się z tym artykułem. http://www.prw.pl/articles/view/26841/Obozy-pracy-w-Niemczech

0 / 0

coco - 2015-04-21 22:49:13wszystkim tym ktorzy o tym nie wiedza albo ktorym koordynatorzy wciskaja glupote , do wiadomosci : najnizsza stawka platnicza w niemczech ustanowiona przez rzad niemiecki i przepis wazny jest od 01.01.15 jest 8.50 Euro ! ! ! Nie zaleznie od regionu , polorzenia geograficznego czy innych glupot ktore opowiadaja koordynatorzy ! ! ! Albo sa tak durni ze sami w to wierza bo im tez taka glupote wcisneli , albo karza im tak poprostu mowic jak ich ktos na tet temat zagada . Nie wyplacanie tej najnizszej stawki jest jest w niemczech wysoko karalne i w tej chwili juz bardzo kontrolowane przez urzad Celny !!! to poprostu oszostwo ktore jest scigane bardzo intensywnie w tej chwili. Wszystko do czasu !!!! To moja osobista obietnica :o)))))UWAGA DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PRACĄ W NIEMCZECH- FIRMA ISSP W CELU ODŚWIEZENIA SWOJEGO WIZERUNKU, ZMIENIŁA NAZWĘ NA LIS I DALEJ WERBUJE NICZEGO NIESWIADOMYCH POLAKÓW DO OBOZÓW PRACY W NIEMCZECH. SAMI WCIĄZ TU PRACUJEMY ZOSTALIŚMY W JAKIMS SENSIE UWIĘZIENI NA WEEKEND MAJOWY, BO ZALICZKI, KTÓRE MIAŁY BY Ć WYPŁACONE DNIA DZISIEJSZEGO ZOSTAŁY WSTRZYMANE DO 4 MAJA A WYJAZDY DO DOMY DO POŁOWY MAJA. WCZEŚNIEJ WSPOMNIANY NASZ KOLEGA KTÓRY ULEGŁ WYPADKOWI W PRACY (Z WINY PRACOWNIKA NIEMIECKIEGO) I PRZEBYWA NA ZWOLNIENIU CHOROBOWYM JESZCZE PRZEZ DWA TYGODNIE MA ZAKAZ OD PANA K.ZIELONKI WYJAZDU DO DOMU BO JESZCZE MÓGŁBY COŚ OPOWIEDZIEĆ.MAŁO GODZIN,ŹLE POLICZONE WYPŁATY LEDWIE STARCZY NA PRZEŻYCIE.

0 / 0

wszystkim tym ktorzy o tym nie wiedza albo ktorym koordynatorzy wciskaja glupote , do wiadomosci : najnizsza stawka platnicza w niemczech ustanowiona przez rzad niemiecki i przepis wazny jest od 01.01.15 jest 8.50 Euro ! ! ! Nie zaleznie od regionu , polorzenia geograficznego czy innych glupot ktore opowiadaja koordynatorzy ! ! ! Albo sa tak durni ze sami w to wierza bo im tez taka glupote wcisneli , albo karza im tak poprostu mowic jak ich ktos na tet temat zagada . Nie wyplacanie tej najnizszej stawki jest jest w niemczech wysoko karalne i w tej chwili juz bardzo kontrolowane przez urzad Celny !!! to poprostu oszostwo ktore jest scigane bardzo intensywnie w tej chwili. Wszystko do czasu !!!! To moja osobista obietnica :o)))))

0 / 0

jestescie ubezpieczeni w kasie AOK - Hessen podobno ! Ja tam przedzwonie jutro i dowiem sie szczegolow mnie to tez interesuje czy tak naprawde jest. A z tym zwolnieniem z pracy to problem lezy gdzie indziej. W niemieckim prawie pracy , musi pracodawca placic pelna wyplate przez 6 tygodni chorobowego! /paragraf BGB/ i dlatego chca sie go pozbyc ! Jezeli ktos musi do lekarza , wydrukujcie ta Fiszke i z tym do lekarza .Nie moga go zwolnic w czasie chorobowego ! piszcie co sie z nim dzieje! To byl wypadek przy pracy ! ! !

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
przedwczoraj, 15:34
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...