Jechał ktoś z Joby The Recruitment Aagency

Tu można sprawdzić ich wiarygodność tzn. czy wogóle istnieją :) http://www.regiopraca.pl/portal/porady/praca-w-niemczech/jak-sprawdzic-agencje-posrednictwa-pracy lub od razu http://www.kraz.praca.gov.pl/StronaGlowna.aspx Też próbowali mnie naciągnąć Skończmy z naciągaczami !!! Żadna agencja nie może żądać od nas pieniędzy jeszcze przed podpisaniem umowy.

0 / 0

UWAGA NA KOLEJNĄ FIRMĘ ARDO B.V. tutaj żądają od ludzi 380zł i to żeby wpłacić określonego dnia w określonych godzinach, domyślam się że po wyznaczonym terminie firma zawiesza działalność i spier...la na Bahamy!!!! Pozdrawiam. Apel do oszukanych: ZGŁASZAJCIE SIĘ NA POLICJĘ TO UDUPIĄ DRANI!!!

0 / 0

ciekawe jaką teraz sobie nazwę wymyślą, żeby naciągać kolejnych ludzi ;)

0 / 0

Wysłałem maila do Urzędu Miasta Brzeg, a oto, co mi odpisano: \"W odpowiedzi na maila informuje, że wpisy przedsiębiorców można sprawdzić na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Ministerstwa Gospodarki, www.ceidg.gov.pl Sprawdzając czy osoba prowadzi działalność gospodarczą, najlepiej jakby posiadał pan imię i nazwisko właściciela. Wyszukać można także po adresie firmy, natomiast nr 64 przy ulicy Staromiejskiej w Brzegu nie ma, jest to krótka ulica która kończy się na nr 12.\" Joanna Wasilewska Ewidencja Działalności Gospodarczej Urząd Miasta Brzeg

0 / 0

Ta agęcia nie istnieje w polsce jedyna firma o tej nazwie istnieje w dubaiu ... Więc to są naciągacze . Ale istnieją specjalne organy zajmujące się takimi sprawami i naciągaczami ....UWAGA NIE WPŁACAĆ PIENIĘDZY .......Bo ich już nie zobaczycie ... My już to zgłosiliśmy tam gdzie trzeba było .........A na staromiejskiej znajduje się siedziba banku do którego kazali wpłacać kasę ... Dziwne że nikt tego nie zauważył .......Ale zbieg okoliczności nieprawdaż !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

Nie dajcie sie zrobić w bambuko. Oprócz tego że firma Joby the ... nie istnieje to także domniemany holenderski pracodawca, znaczy sie Iddink jest tylko fikcją.Info 100% pewne od znajomego z Holandii. Wielki murzyński kuktas dla panny \"Kamili\" i całej jej ekipy. A tym którzy jeszcze próbują coś tu motać ludziom w głowach wysyłam soczyste SPIERDALAJTA!!!

0 / 0

Zapomniałam dodać że rozmawiałam z moim ojcem który już prawie 30 lat pracuje za granicą (bywało że pracował przez pośredników) na temat tej firmy. Przeczytał maila i bez zastanowienia powiedział że to oszustwo. Takie coś nadaje się jak najbardziej na policję. Wiem że jest kryzys i trzeba ciężko pracować aby coś osiągnąć. Sama nie mam pracy od początku roku ale nie dajmy się zwariować. Jeżeli jest więcej oszukanych osób to sugeruję aby wszyscy powinni zgłaszać się na policję. 100zł to niby niska szkodliwość czynu ale jak 20 osób wpłaciło te 100zł to już jest poważne przestępstwo. Ludzie!!! Nauczmy się sobie pomagać a nikt nie będzie nikogo oszukiwał!!!

0 / 0

błagam ludzie ogarnijcie się!!!! Może i napisali że można napisać deklarację zamiast wpłacać kasy, ale zawsze się znajdzie jakiś frajer co zapłaci!!! Ludzie wkur...cie mnie za to że jesteście bezmózgami. POŚREDNIK NIE MA PRAWA POBIERAĆ PIENIĘDZY OD PRACOWNIKA!!! ZAPAMIĘTAJCIE TO RAZ NA ZAWSZE!!! NIE WAŻNE CZY NA ZAŁATWIENIE DOKUMENTÓW ITP. CZY ZA ZNALEZIENIE PRACY, CZY ZA COKOLWIEK A TYM BARDZIEJ JAKĄŚ KAUCJĘ!!!! I jeszcze jedno co mi się nie podoba, nie wiem czy ktoś na to zwrócił uwagę. JOBY?! WTF?! Jobów to oni chyba chcą z ludzi zrobić.

0 / 0

No włąsnei jak do niego trafić jak ktos był i wie to niech wytłumaczy.

0 / 0

to wytlumacz nam jak do niego trafic

0 / 0

Co za ludzie ze nawet biura nie potraficie znalezc.

0 / 0

wybieramy sie w 6 osob do pracy za granice do nas tez odpisali wieC postanowilismy to sprawdzic... ta agencja nie istnieje!!! kolega pojechal wlasnie z ck do brzegu i teraz wraca!! na staromiejskiej nie ma nawet nr 64!!! [usunięte przez moderatora]

0 / 0

TO BIURO NIE ISTNIEJE [usunięte przez moderatora] NIEMA WOGÓLE TAKIEGO ADRESU !! dziś tam byłem..

0 / 0

bylam w brzegu na staromiejskiej przeszlam ja w kazda strone i ostatni numer na tej ulicy to 12 ci co mowia ze byli niech wytlumacza a nie pisza ze lepiej kaucje wplacic ja postoje nie ma problemu tylko zeby bylo to biuro...

0 / 0

ostatnio przedstawiali sie jako work operator poland, poczytajcie opinie

0 / 0

witam,[usunięte przez moderatora] , nie dajcie sie nabrac, ciagle zmieniaja nazwe firmy, 2 tygodnie temu wplacilem 100 zl i nikt do mnie sie juz nie odezwal i kasy nie mam, nie dajcie nie nabrac

0 / 0

A mozesz powiedziec gdzie tego biura szukać kolo czego :) Boj a sie jutro wybieram i nie wiem czy znajdę. Zgóry dziękuje

0 / 0

Lokalizacja tego biura i jego oznaczenie jest tragiczne, tez dzisiaj szukałem chyba z 20 min a to nie tkaa duża ulica. Jak bym wiedział ze bede tyle czekal na zlozenie tej durnej deklaracji to bym odrazu wplacil im ta kaucje

0 / 0

Ale to chodzi o ten Brzeg za Wrocławie jak rozumiem w województwie opolskim?? Ja w kolejce postoje mi to tam róznicy nie robi ile mam czekać :D Tylko , żeby to załatwic :) Jeśli ktos był coś wie więcej to może niech pisze :) Pozdrawiam.

0 / 0

nata - 2012-07-17 12:48:21A te biuro jest tak czy nie ma ?Biuro jest tylko trzeba 2 godz czekać w kolejce

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
2 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...