North work Warszawa/Gdynia

Uważajcie też na ERC z Gdyni,bo też oszukują!!!

0 / 0

North Work- [usunięte przez moderatora] , biorą kase za tłumaczenie cv, 95 zł i znikają, uważajcie, nie przelewajcie żadnej kasy !!

0 / 0

Ale to nie jest żadna agencja pracy,tylko jakieś biuro tłumaczeń. Nie dajcie się nabrać na żadne oferty pracy!!!!!!!

0 / 0

wy nie jesteście w trudnej sytuacji t[usunięte przez moderatora] i to jest wasz największy problem. PRAWDZIWA AGENCJA POŚREDNICTWA NIE BIERZE PIENIĘDZY OD PRACOBIORCY TYLKO OD PRACODAWCY!!!!!!

0 / 0

Dokładnie tak,jest.

0 / 0

Firmę można sprawdzić na stronie http://www.stat.gov.pl/regon/ wpisując jej REGON lub NIP z czego co można wywnioskować to nie żadna agencja pracy w PDK ma wpisane 7430Z - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI także jak ktoś z Państwa skorzystał z ich usługi to WUP nic nie może zrobić bo to nie Agencja Pracy

0 / 0

Koledzy sami widzicie że na tym forum oprócz wątpliwej wypowiedzi panny która zamotała i napisała iż załapała się dzięki tej firmie do pracy przy przeprowadzkach nikt się do pracy przy wcześniejszym ogłoszeniu nie załapał.To ogłoszenie w sprawie sprzątania i pracy spawacza za super kase to kolejna próba naciągnięcia naiwnych.Nie róbcie tego i nie pozwólcie aby jacyś frajerzy wylegiwali się na plaży za waszą kasę dobrze radzę.Sprawdżcie inne fora rzetelnych agencji zatrudnienia tam obok niezadowolonych wypowiadają się też pracownicy zadowoleni i w ten sposób wiadomo że firma prosperuje a tu?czarna magia.

0 / 0

Do mnie też dzisiaj dzwonili , że niby zakwalifikowałem się do sprzątania miasta i mówili , żebym wysłał CV oraz list motywacyjny w języku norweskim ( w ogłoszeniu pracownik bez znajomości języka ) i oni mogą to przetłumaczyć za 95 zł. Podali nawet adres gdzie to wysłać rzekomo do Norwegii. sekretariat@northwork.pl. P.S. po co do sprzątania potrzebny jest list motywacyjny ? Mam wpisać , że umiem sprzątać oraz osiągnięcia w sprzątaniu ?

0 / 0

WITAM.PISZĘ GDYŻ ZADZWONILI DO MNIE ŻE ZOSTAŁEM ZAKWALIFIKOWANY DO PRACY PRZY SPRZĄTANIU MIASTA OSLO.TEŻ ZAOFEROWALI MI PRZETŁUMACZENIE DOKUMENTÓW ZA 95 PLN.ALE CZYTAJĄC TE KOMENTARZE TO SAM NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ NA TYLE KOMENTARZY JEDEN TYLKO NA ICH KORZYŚĆ TO TROCHĘ ZA MAŁO.NIECH KTOŚ NAPISZE CZY TEŻ ZAOFEROWALI MU PRACĘ PRZY SPRZĄTANIU W OSLO .POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRZEZORNYCH.

0 / 0

Wysłałem na ich maila oficjalną informację o zakazie uprawiania tego procederu i podpisałem nazwą Stowarzyszenia osób pokrzywdzonych w internecie przez naciągaczy ,nawet nie odpisali ot taka to porządna firma ,gdyby nie mieli złych zamiarów to odpisali by na mój protest a tu niestety cisza.

0 / 0

Najgorsze jest to że WUP w Gdańsku nie może nic zrobić bez oficjalnego zgloszenia oszustwa lub próby oszustwa a kasę za tłumaczenie mogą wymagać ot cała Polska ,szary lud musi brać sprawy w swoje ręce i robić porządek bo instytucje mają związane ręce a stronka internetowa tej firmy to porażka, zrobiona dla picu aby nikt nie mógł się przyczepić.

0 / 0

koleś usunął już stronę na facebooku tak jak podałeś byla na /pudzian.allegro ale teraz już jej nie ma oszuści pewnie sami czytają to forum. a kamila? pewnie to pionek w tej calej grze podstawiony przez north work druga sprawa to taka ze po wpisaniu w google north work agencja posrednictwa pracy ukazuje sie nam zupelnie inna strona i firma a mianoowicie north-side.eu to jest zupelnie INNA FIRMA PRAWDZIWY ADRES WWW FIRMY TO northwork.pl co wy na to? strona wyglada bardzo prowizorycznie zobaczcie sobie np na strone addeco jaka jest profesjonalna a ta? smiech na sali radze wszystkim uwazac i zapomniec o tej agencji naprawde ja prawie wyslalem cv ale wczesniej chcialem poczytac opinie dobrze ze nie wyslalem bo co robia z danymi osobowymi tych osob co wyslali swoje dane w cv na podany adres? ciekawa sprawa!!!!!!! Uwazajcie i nie dajcie sie nabrac na ta firme kolejna sprawa z tymi tlumaczeniami o ktorych piszecie jedna wielka sciema zadna dobrze usytuowana na rynku pracy agencja nie pobiera ZADNYCH PIENIEDZY!!!! dzieki bogu znalazlem te forum i nie dalem sie oszukac pozdrawiam i nie dajcie się

0 / 0

Agencja Europol też oferowała pracę przy oczyszczaniu miasta, oto link http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_fizyczna_przy_oczyszczaniu_miasta__norwegia,ogloszenie,20120228003708. to prawie dokładnie to samo ogłoszenie co wypadku firmy Noth Work A jak się skończyło z firmą Europol? http://forum.trojmiasto.pl/Euro-Pol-agencja-zatrudnienia-t309327,1,33.html Moim zdaniem to Ci sami oszuści

0 / 0

Ludzie nie dajcie się nabrać! Identyczna sytuacja była z agencją EUROPOL dokładni taki sam schemat działań.Te osoby które niby mają wyjechać są podstawione dla zmyłki.Tu macie wątek dot Europolu http://forum.trojmiasto.pl/Euro-Pol-agencja-zatrudnienia-t309327,1,33.html

0 / 0

Doszło jeszcze jedno ich ogłoszenie a mianowicie dla spawaczy za 220koron na godzine i zapewnione zakwaterowanie cos mi tu smierdzi [usunięte przez moderatora]

0 / 0

Uwaga! ukazało się nowe ogłoszenie tych palantów ,treść .Praca w Norwegii na stanowisku ,Pomocnik przy sprzątaniu.Te same warunki zatrudnienia co poprzednio i tak samo 95 zł za tłumaczenie,NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!!.

0 / 0

To koleżanka ,niby niebawem wylatuje czy ma ustalony termin?Trzeba czytać co się pisze.

0 / 0

O proszę, bardzo ciekawe. Również jestem ciekawa do jakiej pracy została Pani zatrudniona? Troszkę dziwne wydaje mi się, aby zatrudniali kobiety do pomocy przy przeprowadzkach, ale to tylko moje zdanie. A co do straszenia - dzisiaj ludzie wymyślają takie przekręty, że wolę dmuchać na zimne, tym bardziej gdy mam uzasadnione wątpliwości.

0 / 0

To koleżanka będzie pracować przy przeprowadzkach?Czy koleżanka jest kolegą ?Jak firma jest tak wiarygodna to proszę opisać gdzie była na spotkaniu i dlaczego tylko jedna pisze tu pozytyw na temat tej firmy ,oj coś mi tu śmierdzi.

0 / 0

firma wydaje sie być wiarygodna - byłam na spotkaniu niby niebawem wylatuje - straszycie tu za bardzo , nie moglam zasnac ale wszystko ok - postaram sie napisac jak wyjade - ale nie obiecuje - termin ustalony i kmpl dokumentów mam w reku - polecam

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...