mam namiary na szparagi i czereśnie na 2013

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691<br /> Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?<br /> -robiąc zakupy przez internet,<br /> -klikając w reklamy,<br /> -wypełniając ankiety,<br /> -grając w gry,<br /> -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.<br /> Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

prosze o namiary do warzyw i owoców do niemiec z góry dziękuje mój meil jacekfraczyk@wp.pl

0 / 0

jestem zainteresowana pracą za granicą,najlepiej czereśnie,gruszki jabłka czy borówka,jak ktoś coś to prosze na e-mail :D<br /> anula4500@wp.pl

0 / 0

Witam. mam namiary na zbiory warzyw do Niemiec (sałata, kalafior, kapusta.cebula, por ,szczypior, szparag oraz na owoce truskawki, maliny<br /> <br /> chętnie wymienie się namiarami info<br /> (usunięte przez administratora)

0 / 0

s

0 / 0

sdf

0 / 0

Poproszę o namiary Przemek72@interia.eu

0 / 0

Witam szukam namiarów na jakąś pracę przy zbiorach na miesiąc sierpień kraj obojętny niestety nie oferuję kontaktów w zamian gdyż ich nie posiadam nad czym ubolewam :(((Gdyby coś ktoś wiedział i był skłonny podzielić się więdzą o wyjeździe niech da znać na gg 47328038

0 / 0

Jezdze na zbior truskawek do Niemiec i moge podac nr w zamian za kontakt do innej pracy przy zbiorze warzyw czy owoców-kraj bez znaczenia.Zalezy mi na pracy przy zbiorze winogron we francji

0 / 0

moze ktos polecic jakas dobra plantacje???? bez wymiany? poprostu .... jak cywilizowany czlowiek?

0 / 0

Witam czy posiada Pan namiary na zbiory czaresni???

0 / 0

witam czy ma ktos namiary na jablka i borowke amerykanska moga byc czeresnie,w zamian dam na truskawki.moj mail dankanowak111@02.pl

0 / 0

Proszę o namiary na jakąkolwiek pracę dziękuję margita@autograf.pl (usunięte przez administratora)

0 / 0

Cześć (usunięte przez administratora) bardzo Cię proszę jeśli masz jakiej namiary na pracę za granicą chciała bym wyjechać z mężem na 3 miesiące gdyż straciliśmy pracę a mamy na utrzymaniu 2 małych dzieci.bardzo proszę o jakikolwiek kontakt dziękuję margita@autograf.pl T(usunięte przez administratora)

0 / 0

Hej Julitka to mogłabyś mi wysłać na wojtek060790@wp.pl z góry dziękuję :)

0 / 0

Mam namiary na zbiory szparagi truskwaki i borówki w Niemczech, chętnie się wymienię. Proszę o odpowiedź.

0 / 0

Mam nr na szparagi, truskawki i borówkę w Niemczech, chętnie się wymienie.

0 / 0

ja również byłbym chętny na wyjazd za granicę z ,,pewnej ofert,,.Jeżeli ktoś ma jakis namiar to proszę mi napisać marcinwopit3@wp.pl jestem z małopolski

0 / 0

był ktoś z was moze na pieczarkach w islandii.??<br />

0 / 0

Witam wszystkich, czy byłby ktoś tak uprzejmy i podał mi namiary na pracę przy zbiorach, interesują mnie poważne i sprawdzone miejsca pracy, prosze o kontakt ewus.z@vp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...